מה זה קאוצינג למה הוא חשוב

מה זה קאוצינג למה הוא חשוב

נכון, הבנו כבר שקאוצינג זה לא בגלל תוכנית ריאלטי בטלביזיה וגם הבנו שבארצות הברית של אמריקה החליף הקאוצינג את  ספת הפסיכולוג, וכבר הבנו את זה שיותר ויותר אנשים רוצים שיקשיבו להם כי יש להם המון מה לספר לעולם ולסובבים אותם, וכבר הבנו שקאוצר טוב יכול להוביל מתאמן למחוזות שהוא עצמו לא היה מגיע אליו לבד…ואנחנו יודעים שקאוצר טוב שם מראה מול המתאמן וביחד איתו שם על השולחן את כול החיוב והשלילי של המתאמן, והבנו שמתאמן יקבל את דברי הקאוצר המקצועי יותר ממה שהוא מקבל את דברי האנשים הקרובים לו…בדיוק כמו שמטופל לא יספר לבני משפחתו מה חלק עם הפסיכולוג שלו כך מתאמן לא יעשה זאת עם קאוצר…אבל אם קאוצר זה יותר זורם, זה יותר קליל, זה רץ…זה מביא את המתאמן למקומות אחרים,, לחשיבה אחרת, להתנסויות שונות, זה עולם אחר במערכות היחסים בין בני אדם…יש בזה הרבה יותר אנרגיה….והרבה יותר דינמיקה להצליח ולהגיע להישגים..לכול אדם יש את הרצון שלו לשינוי ..יש כאלה שהגשימו ויש כאלה שלא…הגשמה זה לא חלום זו מציאות ואם קאוצר אמיתי אפשר להגיע למציאות אותו רוצה המתאמן….דורון עמית קאוצינג אישי קאוצינג עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן