מה זה שימור לקוחות

מה זה שימור לקוחות

עצה דרמטית לשימור לקוחות בחברות השירות הגדולות.

כאשר התחרות מתחרה על מחיר ולא על שירות ואיכות, כאשר הלקוח לא מתחייב לשמור אמונים, כאשר בפני הלקוחות פתוחים אלפי הצעות שיווקיות, כאשר נושא  של שימור לקוחות הפך גם לתפעול יקר מצד נותני השירות וגם לחוסר יכולת לגבות את מחיר השירות מהלקוחות, צריך להמציא מנוע חזק ומחוזק שיניע את הלקוח להשאר נאמן למותג הקיים. (לדוגמא אם מדובר בחברה סלולרית-אז חובה להמציא מנגנון חכם שישאיר את הלקוח בחברה הסלולרית שלו ולא יתפתה לחברה אחרת) פעולה זאת מתאימה לכול חברה משווקת הפועלת בשיטה של מתן שירותים חודשיים קבועים. חשוב לדעת לבנות אסטרטגית שימור לקוחות חזקה ואפקטיבית.

כ-יועץ שיווק , למנוע הזה אני קורא כסף.

אני טוען שמאחר והמחיר הפך להיות המניע של הלקוח להיות או לא להיות עם ספק השירותים שלו, אנו הספקים נענה לו באותו מטבע, דהינו, כסף.

כ-יועץ שיווק, אני מציע לקבוע פרמטרים של שימוש שוטף בשירותים (ושוב אני חוזר לתחום הסלולר אשר לימדו אותנו שאם נדבר יותר אזי המחיר שלנו פר שיחה יירד ואז נקבל זיכוי בגין השיחות שהגיעו ליעדים) כך אני רוצה שלקוח בכול תחום של שירות, ובפרט בשירותים התחרותיים ביותר בישראל, לקוח שיעמוד ביעדים שנקבעו לו ע"י הספק…יקבל בסופו של חודש או בסופו של רבעון "ציק" כן "ציק" כספי החזר על עמידה ביעדים…כן זה נשמע מוזר אבל תחשבו, יש בזה הרבה ייתרונות, יתרונות שלא יסולאו בפז.

לקוח שיעמוד ביעדים ויקבל סוף כול חודש או רבעון "ציק" יהיה לקוח נאמן מאין כמוהו.

לקוח שיודע כי הוא אמור לקבל ציק למרות המודעות שלו הוא תמיד יופתע לקבל ציק מודפס עם שמו מחברה מכובדת הגם שמדובר ב-20 ש"ח.

לקוח כזה רק ידורבן להמשיך ולעמוד ביעדים שלו ולו רק בכדי שתהיה לו ההזדמנות הסקסית הזאת  לפתוח מעטפה של חברה מובילה עם ציק לפקודתו על שמו.

חשבו מה זה יעשה ללקוח, חשבו מה הציק יעשה ללקוח, חשבו איזה רמת זכירות וציפייה יכולה להיות ללקוח, חשבו כמה לקוחות יכול לקבל העסק רק כתוצאה מפעולה זאת שמתומחרת בתחשיב המכירה של העסק.

חשבו איזה רעש תקשורתי זה יכול להביא לעסק.

ובנינו מה ההבדל, זיכוי לחשבון או ציק יפה ומפואר!!!

ואני אומר לכם בבירור ובבטחה כי פעולה זאת תשאיר הרבה לקוחות, ולקוחות מרוצים, והרי זה מה שאנו רוצים לא?

דורון עמית – יועץ שיווק, שיווק אסטרטגי

054-8087706

www.doron@doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן