077-2014-553 ✆ לקביעת פגישת היכרות ובירורים חייג/י:

בלוג

בלוג קובץ מאמרים על ייעוץ עסקי שיש בו המלצות, טיפים, והוראות שימוש ליזמים חדשים, לעסקים בהקמה, ולעסקים וחברות קטנות וגדולות.

45 שנים של יזמות עסקית, מיזמים עסקיים, פרויקטים עסקיים, בניית מותגים, הובלה של אנשים לעבר העשייה והגעה לפסגת העסקים, נתנו לי את ההשראה לפרסם למעלה מ-1,400 מאמרים באתר זה, ועוד 2,000 מאמרים באתרים בארץ ובחו"ל, וזאת על מנת להקנות מניסיוני העשיר לעולם העסקים העכשווי.

הניסיון שצברתי החל כאשר הטלפון עם החוגה ומכשיר הטלקס (טלפרינטר) היו כלי העזר היחידיים שעמדו לרשותי והמשיך בזינוק ההיסטרי של הידע שנצבר בהנדסת משאבי האנוש, חקר התנהגות האדם, יכולת הסתכלות פנימית לתוך מוח האדם, והטכנולוגיה שפרצה גבולות אין ספור כפי שלא עשתה מאות בשנים אחורה. זאת ביחד עם התנודות הדרמטיות בשוק העסקי (ולא במסדרונות האקדמיה) הם אלה שהפכו אותי למומחה בעל ידע וניסיון נצבר רב בעשייה בעולם העסקים, השיווק, הפרסום והמכירות ברוח התקופה.
התמיכה לעסקים כפי שמנוסחת במאמרים הכתובים, ואלה שעוד ימשיכו להיכתב יהיו מורים ותומים לאנשי עסקים, שיווק, מכירות ופרסום בארץ ובעולם.

לא תמצאו אח ורע למאמרים אלה בספרי השיווק או במדיה שיעזרו לכם לנהל ולקיים את עסקכם ברוח התקופה, הלוא היא תקופת השפע, הריבוי, התחרות, הבידול והמיתוג. ה-BENFIT  שתוכלו להפיק ממאמרים אלה ואולי גם מהייעוץ והליווי תשפיע לטובה לקידום עסקכם.

אם גיליתם טעות בכתיבה אנה חזרו אלינו

בעל עסק יקר! בחר את הקטגורייה המבוקשת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!
רגע לפני שאתה מקבל החלטה

גם אתה כמו רבים אחרים ודאי שואל את עצמך, איך אוכל לדעת כי אני בוחר ביועץ העסקי המתאים לי ביותר, זה שבזכותו אוכל למנף את פעילותי העסקית ולהביא אותו אל פסגות ההצלחה הגבוהות ביותר?

התרשם מכתבות ומדריכים שנכתבו ע"י דורון עמית יועץ עסקי