יעוץ עסקי לעסקים קטנים

אני מודע לזה שאנשים לא מסוגלים להבין את המינוח הזה של יועץ עסקי, ולדעתם המילה "יועץ" נשמעת כמו שהיא "יועץ". אבל התחושה שלי, הניסיון שלי, מביאים אותי לתובנה כי חוסר ההבנה של בעלי העסקים והחברות להגדרת התפקיד של היועץ היא מעוותת ולכן הם שוקלים את בחירת היועץ "אם בכלל" ע"פ אמות מידה מוטעות ביסודם. דברו עם אלו שאני עובד איתם ותבינו מה זה יועץ ומלווה עסקי.  

אני מלווה לקוחות כבר שנים רבות כחלק מתהליכים שונים שמוגדרים תחת המינוח "ייעוץ עסקי לעסקים קטנים" (או בכל סדר גודל אחר כמובן). באתר תוכלו לקבל מידע רב באלפי מאמרים שונים אשר בהם אנו משתפים בידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.

אנחנו הטובים ביותר עבורך, באחריות!
אז אם חיפשת ייעוץ לעסקים קטנים, הגעת בדיוק למקום הנכון!

ניתן ליצור קשר בטופס באתר ואנו נדאג לחזור בהקדם האפשרי!

מה זה יעוץ עסקי

מי שלא עבד עם יועץ עסקי לא יכול לעשות את ההבדלה מה הוא יועץ נכון ומתאים לעסק או לחברה שלו.

יותר מזה, בעלי עסקים או חברות אשר קיבלו שירות מ-"מטי" או האזינו להרצאות "אינסטנט" או נעזרו בחברה לייעוץ אשר טופלו ע"י עובדי המשרד ואולי נפגשו פעם או פעמיים עם מנהל המשרד או היועץ הראשי, לא יכולים להכיל מה זה באמת ייעוץ וליווי מקצועי הנעשה ללא הגבלת שעות תוך מעורבות של היועץ הפרטי המטפל הוא בעצמו בלקוח והצוות שמאחוריו נותנים לו את הגיבוי מאחורי הקלעים.

הנושא של ליווי עסקי מקבל "חיים" רק כאשר הליווי של העסק הוא צמוד, ולא רק ליווי וייעוץ, אלא גם מעורבות בעשייה והורדת מטלות מבעל העסק או מנכ"ל החברה. אין מה להרבות בתיאורים כמה עסוקים וטרודים בעלי עסקים ומנהלי חברות (בכול גודל של עסק או ארגון) בכול מה שקשור בהישרדות העסק, בתפעולו, בקטע המקצועי שלו, בשיווק ובמכירות (לא כול עסק יכול להחזיק סמנכ"ל כספים שהוא רואה חשבון, מנהל שיווק, וסמנכ"ל בכלל) לפיכך יש אלפי עסקים (טובים) שבעלי העסק לא ממש מנהלים את העסק בלשון המעטה אלא מנסים לרדוף אחרי העגלה במקום לשלוט על הסוס.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא הרבה מעבר לבוא לעסק להגיד שלום, לשתות כוס קפה, לשמוע משנה או הרצאה של היועץ לרשום מה אמר היועץ, ולעשות מה שהוא מבקש כי תעשה…לא..לא…ושוב פעם לא….

בכל תהליך של ייעוץ לעסקים קטנים, תפקידו של היועץ הוא להתעסק בכול תחום בחיי העסק, לוגיסטיקה, כלכלי, ניהול, שיווק, מכירות, וקידום מכירות בכלי פרסום שונים, אבל לא רק להגיד מה הוא חושב שצריך לעשות זה גם לעשות. פגישה עם יועץ לא צריכה להיות קצובה בשעות, מאחר ועל הפרק עומדת פעילותו של העסק ולשבת שעה או שעתיים "זה לא לנגוע ולא לעשות כלום" (נכון רוב היועצים עונים לטלפונים במהלכי יום העבודה או הערב למענה לשאלות) אבל האם זה יכול לקדם עסק, חברה, מיזם שעומד להיפתח וחייבים להשקיע זמן תכנון ביצוע וכ"ד.

כאשר אני רואה היום את הזמן שאני משקיע אצל כול עסק או חברה שאני מטפל בא אני תופס את כפות ידי בראשי ואומר "איזה מזל שכך מתנהל הייעוץ והליווי העסקי" שהרי עם לא כך דבר לא היה זז "נכון" וניסיון של שנים רבות בעשייה, ביזמות, באחריות, מקנה לך את היכולת להביא מיזם חדש או טיפול בעסק קיים למקום הכי נכון בו הוא צריך להימצא.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן