יעוץ עסקי לעסקים קטנים

אני מודע לזה שאנשים לא מסוגלים להבין את המינוח הזה של יועץ עסקי, ולדעתם המילה "יועץ" נשמעת כמו שהיא "יועץ". אבל התחושה שלי, הניסיון שלי, מביאים אותי לתובנה כי חוסר ההבנה של בעלי העסקים והחברות להגדרת התפקיד של היועץ היא מעוותת ולכן הם שוקלים את בחירת היועץ "אם בכלל" ע"פ אמות מידה מוטעות ביסודם. דברו עם אלו שאני עובד איתם ותבינו מה זה יועץ ומלווה עסקי.  

אני מלווה לקוחות כבר שנים רבות כחלק מתהליכים שונים שמוגדרים תחת המינוח "ייעוץ עסקי לעסקים קטנים" (או בכל סדר גודל אחר כמובן). באתר תוכלו לקבל מידע רב באלפי מאמרים שונים אשר בהם אנו משתפים בידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.

אנחנו הטובים ביותר עבורך, באחריות!
אז אם חיפשת ייעוץ לעסקים קטנים, הגעת בדיוק למקום הנכון!

ניתן ליצור קשר בטופס באתר ואנו נדאג לחזור בהקדם האפשרי!

מה זה יעוץ עסקי

מי שלא עבד עם יועץ עסקי לא יכול לעשות את ההבדלה מה הוא יועץ נכון ומתאים לעסק או לחברה שלו.

יותר מזה, בעלי עסקים או חברות אשר קיבלו שירות מ-"מטי" או האזינו להרצאות "אינסטנט" או נעזרו בחברה לייעוץ אשר טופלו ע"י עובדי המשרד ואולי נפגשו פעם או פעמיים עם מנהל המשרד או היועץ הראשי, לא יכולים להכיל מה זה באמת ייעוץ וליווי מקצועי הנעשה ללא הגבלת שעות תוך מעורבות של היועץ הפרטי המטפל הוא בעצמו בלקוח והצוות שמאחוריו נותנים לו את הגיבוי מאחורי הקלעים.

הנושא של ליווי עסקי מקבל "חיים" רק כאשר הליווי של העסק הוא צמוד, ולא רק ליווי וייעוץ, אלא גם מעורבות בעשייה והורדת מטלות מבעל העסק או מנכ"ל החברה. אין מה להרבות בתיאורים כמה עסוקים וטרודים בעלי עסקים ומנהלי חברות (בכול גודל של עסק או ארגון) בכול מה שקשור בהישרדות העסק, בתפעולו, בקטע המקצועי שלו, בשיווק ובמכירות (לא כול עסק יכול להחזיק סמנכ"ל כספים שהוא רואה חשבון, מנהל שיווק, וסמנכ"ל בכלל) לפיכך יש אלפי עסקים (טובים) שבעלי העסק לא ממש מנהלים את העסק בלשון המעטה אלא מנסים לרדוף אחרי העגלה במקום לשלוט על הסוס.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא הרבה מעבר לבוא לעסק להגיד שלום, לשתות כוס קפה, לשמוע משנה או הרצאה של היועץ לרשום מה אמר היועץ, ולעשות מה שהוא מבקש כי תעשה…לא..לא…ושוב פעם לא….

בכל תהליך של ייעוץ לעסקים קטנים, תפקידו של היועץ הוא להתעסק בכול תחום בחיי העסק, לוגיסטיקה, כלכלי, ניהול, שיווק, מכירות, וקידום מכירות בכלי פרסום שונים, אבל לא רק להגיד מה הוא חושב שצריך לעשות זה גם לעשות. פגישה עם יועץ לא צריכה להיות קצובה בשעות, מאחר ועל הפרק עומדת פעילותו של העסק ולשבת שעה או שעתיים "זה לא לנגוע ולא לעשות כלום" (נכון רוב היועצים עונים לטלפונים במהלכי יום העבודה או הערב למענה לשאלות) אבל האם זה יכול לקדם עסק, חברה, מיזם שעומד להיפתח וחייבים להשקיע זמן תכנון ביצוע וכ"ד.

כאשר אני רואה היום את הזמן שאני משקיע אצל כול עסק או חברה שאני מטפל בא אני תופס את כפות ידי בראשי ואומר "איזה מזל שכך מתנהל הייעוץ והליווי העסקי" שהרי עם לא כך דבר לא היה זז "נכון" וניסיון של שנים רבות בעשייה, ביזמות, באחריות, מקנה לך את היכולת להביא מיזם חדש או טיפול בעסק קיים למקום הכי נכון בו הוא צריך להימצא.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן