בלוג

בלוג קובץ מאמרים על ייעוץ עסקי שיש בו המלצות, טיפים, והוראות שימוש ליזמים חדשים, לעסקים בהקמה, ולעסקים וחברות קטנות וגדולות.

מעל 50 שנים של יזמות עסקית, מיזמים עסקיים, פרויקטים עסקיים, בניית מותגים, הובלה של אנשים לעבר העשייה והגעה לפסגת העסקים, נתנו לי את ההשראה לפרסם למעלה מ-1,600 מאמרים באתר זה, ועוד 2,000 מאמרים באתרים בארץ ובחו"ל, וזאת על מנת להקנות מניסיוני העשיר לעולם העסקים העכשווי.

הניסיון שצברתי החל כאשר הטלפון עם החוגה ומכשיר הטלקס (טלפרינטר) היו כלי העזר היחידיים שעמדו לרשותי והמשיך בזינוק ההיסטרי של הידע שנצבר בהנדסת משאבי האנוש, חקר התנהגות האדם, יכולת הסתכלות פנימית לתוך מוח האדם, והטכנולוגיה שפרצה גבולות אין ספור כפי שלא עשתה מאות בשנים אחורה. זאת ביחד עם התנודות הדרמטיות בשוק העסקי (ולא במסדרונות האקדמיה) הם אלה שהפכו אותי למומחה בעל ידע וניסיון נצבר רב בעשייה בעולם העסקים, השיווק, הפרסום והמכירות ברוח התקופה.
התמיכה לעסקים כפי שמנוסחת במאמרים הכתובים, ואלה שעוד ימשיכו להיכתב יהיו מורים ותומים לאנשי עסקים, שיווק, מכירות ופרסום בארץ ובעולם.

לא תמצאו אח ורע למאמרים אלה בספרי השיווק או במדיה שיעזרו לכם לנהל ולקיים את עסקכם ברוח התקופה, הלוא היא תקופת השפע, הריבוי, התחרות, הבידול והמיתוג. ה-BENFIT  שתוכלו להפיק ממאמרים אלה ואולי גם מהייעוץ והליווי תשפיע לטובה לקידום עסקכם.

 • קטגוריות
 • שיתוף ב facebook
  פייסבוק
  שיתוף ב whatsapp
  וואטסאפ
  שיתוף ב email
  דוא"ל
  שיתוף ב linkedin
  לינקדאין

  הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

  מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

  מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

  ייעוץ עסקי - דורון עמית

  בעל עסק!
  רגע לפני שאתה מקבל החלטה

  גם אתה כמו רבים אחרים ודאי שואל את עצמך, איך אוכל לדעת כי אני בוחר ביועץ העסקי המתאים לי ביותר, זה שבזכותו אוכל למנף את פעילותי העסקית ולהביא אותו אל פסגות ההצלחה הגבוהות ביותר?

  התרשם מכתבות ומדריכים שנכתבו ע"י דורון עמית יועץ עסקי

  דילוג לתוכן