כתיבה שיווקית לאתרים

כתיבה שיווקית לאתרים

באתר האינטרנט שלנו ביקשתי מהגולשים כי יאתגרו אותנו ויתנו לנו שאלה לפתרון מחיי העסקים היום יומיים שלהם, עוד הוספנו כי ממבט על, אל אתרי אינטרנט ברשת, אנו מגלים כי הכתיבה השיווקית של חלק מהאתרים "פשוט לא מושך" עסקים, בעלי מקצוע חופשי וחברות, משקיעים הון באתר האינטרנט שלהם אבל לא שמים דגש על  המילים ובמקום זאת מדגישים  "פלאשים" "תמונות" "וסיפורים ארוכים"…חבריי, כאשר גולש נכנס לאתר האינטרנט שלכם יש לו בין 5-8 שניות להיות שם….אם לא יהיה משהו שימשוך את הלקוח הפוטנציאלי, משהו שיגרום לו להישאר הוא יקליק לאתר אחר…כאן באה המילה הכתובה…התנ"ך נכתב במילים ולא בציורים, למילה יש את הכוח הרב ביותר שיש לבני האדם…..היעזרו בשירותים מקצועיים ליצור את מילת המפתח שתביא לכם מכירות באתר.

 

[box] קופירייטינג הוא הרבה יותר מקופירייטינג: מסרים ממוקדים ויצירתיים – מעניקים לך כלי יישומי יומיומי להתנהלות שיווקית מנצחת. איך קופירייטר יאמן אותך להצלחה כלכלית ב- 6 צעדים?[/box]

 

1. בניית זהות מותגית
קופירייטר מגבש עבורך זהות ברורה, נבדלת וייחודית: הצעד הראשון בהשגת בולטות לעסק או לשירות. בשלב של מיתוג ומיצוב, אתה מגבש את האני העסקי שלךבאופן חד ומדויק: הגדרת תחום העיסוק, גיבוש שם לעסק ויצירת סלוגן.

2. אימוץ והפנמה של הזהות
עכשיו אתה נכנס בקלות ובנוחות לחליפה שנתפרה במיוחד עבורך. אתה מאמין בעוצמה של שם החברה החדש שלך, בסלוגן המשכנע, במסרים המגובשים וביתרונות המיוחדים שהם רק שלך.כשמאמינים במשהו בכזו עוצמה, זה הופך להיות חלק ממך, חלק מההתנהלות שלך. זו השפה החדשה שלך.

3. בניית ז'רגון וטרמינולוגיה עסקית יישומית
בתוצרי קופירייטינג יישומי אתה עושה שימוש ממשי, פעיל ומתמשך. לא רק בכרטיס הביקור, באתר הבית או בדף הפייסבוק – אלא בעולם האמיתי: בכל שיחת טלפון עם לקוח, בכל פגישה עסקית או יום עיון. הזהות המותגית שלך מתעוררת לחיים, עוברת מהנייר למציאות הממשית. קופירייטר מעניק לך כלי עבודה להתנהלות שיווקית ומכירתית חכמה.

4. הגדלת המכירות
זה מדבק. כתיבה שיווקית טובה – שם לעסק, סלוגן, פרופיל חברה, תכנים לאתר – נטמעת ויוצרת תהודה. לא רק שקל לזכור את המסרים שלך. אי אפשר לשכוח. כמו הג'ינגל שנתקע לנו בראש ואנחנו לא מצליחים להיפטר ממנו. אם התכנים השיווקיים מגובשים וכתובים "כמו שצריך" ע"י קופירייטר מקצועי, אין ספק שייחרטו בזיכרון הגולש. מכאן, קצרה הדרך להנעה לפעולה וליצירת מכירות בפועל.
הסוציולוג ארווינג גופמן, העוסק בפרגמאטיקה של השפה, מסביר כי השפה לא מייצגת את העולם – היא מחוללת שינוי בעולם. ההקשר של השפה הוא ביצועי.גם כאשר כביכול אנו מתארים את המציאות, אנחנו למעשה נותנים "הוראות פעולה" ומפעילים את הנמען.

5. הצלחה ויראלית
כתיבה שיווקית משובחת עובדת בשבילך בלי סוף: כל לקוח פוטנציאלי, כל מתעניין המבקר ושוהה באתר– למעשה עובד בשבילך. מה שיפה הוא, שהגולשים לא חייבים אפילו להיות לקוחות בפועל, על מנת לתרום משמעותית להצלחתך! הם יוצרים באתר תנועה וחיים, ומהווים כוח שכנוע עצום, למעשה הראשון בחשיבותו, כלפי גוגל – שמתרשם מהאתר. והמשמעות…

6. קידום חינם בגוגל
בכוחה של כתיבה שיווקית איכותית לקדם אותך חינם בגוגל. אין צורך לומר כי קידום כזה שווה הון. חשוב לזכור שגוגל בודק ורושם לא רק ביקורים באתר. פרמטר חשוב לא פחות להעדפת האתר במנועי החיפוש – הוא משך זמן השהייה בכל עמוד! תוכן טוב, ייחודי ולא צפוי של כתיבה שיווקית מעמיקה, יחזיק את הגולש זמן רב יותר. התוצאה: קידום חינמי מהיעילים והמשתלמים ביותר בגוגל וביתר מנועי החיפוש. קידום כזה מעניק לך מיקום גבוה ומועדף ויוקרתי בתוצאות החיפוש המקיפות את תחומך, וכמובן מביא לריבוי תוצאות חיפוש. מה יותר מרשים מאשר להקליד את שם העסק שלך בגוגל, ולקבל ים של תוצאות.
בהצלחה!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן