תכנון שיווק יעיל בעסק

תכנון שיווק יעיל בעסק

 אנשים רוצים לעשות עסקים.

אנשים מלאים ברעיונות, לכול אדם יש חלום משלו, אנשים עוסקים כבר בעסקים, האחד מורה לריקוד, השני מדריך ומלמד בתחום המחשוב, השלישי עם רעיון לאפליקציה בסמארטפון, הרביעי רוצה להקים עסק בתחום המזון, החמישי רוצה לפתח קייטרינג, לשישי יש רעיון לפתוח חנות של מותגי יוקרה, השביעי מלמד פיתוח גוף, השמיני מעסה שרוצה להתפתח בתחום, וכך אני יכול להמשיך ולמנות מאות ואלפים של יזמים ש"הרעיון שלהם" "החלום שלהם" הוא להתקדם.

יש, יש מקום לפתח עסקים חדשים, האפשרויות והפוטנציאל קיימים, הבעיה היא שאנשים לא חושבים נכון! ומכאן טמון הכישלון במיזם או בעסק החדש.

כ-יועץ עסקי, אני רוצה לתת לכם דוגמא: יזם בעל עסק שכבר פועל מספר שנים בעסק שלו, מוציא פליירים (עלונים) מדי פעם, נמצא עם דף ב-פייסבוק, ועושה עוד כמה פעילויות שיווק, בראש שלו הוא יודע שאם הוא חילק פליירים (עלוני) הווה אומר ש-3% הוא צריך לקבל החזר, כלומר פנייה של לקוחות. הבחור מחלק פליירים, ממשיך לפרסם בפייסבוק, אבל לקוחות חדשים לא מגיעים והוא מתקיים רק מפה לאוזן. למעשה הוא לא מבין מה הוא לא עושה נכון.

ובכן, בכדי לשווק נכון, בכדי שהמסר יהיה ברור, בכדי שהלקוחות יבינו מה רוצים מהם צריכים להעביר להם מסר ברור. לדוגמא אם אתה מורה לפיתוח קול ואתה רוצה שיותר סטודנטים ילמדו פיתוח קול, אל תראה להם פיתוח קול, שכנע אותם למה כדאי שילמדו פיתוח קול, ודווקא אצלך. יותר מזה עסקים רואים את "ד" אמתם, הם מסתכלים על העסק מנקודת המבט שלהם, זה טעות, זה לא נכון, בגלל זה יועץ שיווק או יועץ עסקי  יכול לשנות את המהלך מקצה לקצה.

יועץ עסקי ויועץ שיווק, זה חיוני בעסק בדיוק כמו שהמחשב חיוני בעסק, רוב בעלי העסקים חושבים ומאמינים כי זאת הוצאה, אבל לא, ממש לא, וככול שאני נתקל עם יותר בעלי עסקים חברות ואפילו תאגידים גדולים אני מקבע את התובנה שעסקים לא יכולים להסתכל מעבר לסביבה שלהם, ורק אנשים מקצועיים, כן.

ב-ייעוץ עסקי ובייעץ שיווק חייבים הרבה מאד דמיון, וראייה מרחבית, וזאת על מנת לקדם את העסק החדש, העסק הקיים, או העסק שהתקיים כבר הרבה זמן ופריצה ממשית לעבר המטרה הנכספת של עשיית רווחים וכסף לא הייתה לו.

מי ייתן ויותר ויותר עסקים ובעלי מקצועות חופשים יטמיעו את הצורך שלהם במקצועיות בעסקים שלהם, ולא ייגשו לגרפיקאי, יעצבו פלייר, ידפיסו ויחלקו ויצפו לגדולות.

קראו עוד על שיווק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן