תוכנית עסקית

כבר בשלב תכנון הקמת העסק, בין אם מדובר בעסק וירטואלי או חנות פיזית, בין אם בעסק המעניק שירותים או בעסק המשווק מוצרים, תידרשו לכתיבת תכנית עסקית, שתפרט כיצד יראה העסק, מהן מטרותיו, מהי הדרך להשגתן, תוך פירוט כלכלי מלא של ההשקעה בו וצפי ההכנסות שנועדו להשיבן. את התכנית העסקית מומלץ לכתוב באמצעות איש מקצוע- יועץ עסקי מנוסה, שידע להאיר נקודות חשובות המצריכות התייחסות ולזהות כשלים בהתנהלות העתידית ולמנוע אותם בטרם עת.

תכנית עסקית נדרשת בעיקר כאשר בעל העסק המיועד אינו בעל יכולת להשגת כל המשאבים והממון להקמת המיזם בעצמו ונזקק לסיוע של הבנקים או מקורות אחרים שילוו לו את הכסף. בנקים או גופים אחרים שמשקיעים בעסקים חדשים, עושים זאת לפני הכל על סמך האמונה כי העסק הנולד יוכל להשיב את ההלוואה בזמן סביר, ולשם צריכה לכוון התכנית העסקית. יחד עם זאת, כיום גם בעלי עסקים ויזמים אשר אינם מבקשים מימון והלוואות נוהגים לפנות לייעוץ עסקי מקצועי בבקשה לכתיבת תכנית מעין זו, וזאת על מנת להוביל את היוזמה בצורה שכלתנית ומסודרת, להגשים את מטרותיהם ולא לעמוד אבודים אל מול שברי החלום שהתרסק בשל התנהלות כושלת.

חשוב לציין כי התכנית העסקית היא מסמך גמיש הניתן לשינוי, וכבר במעמד התכנון תגלו כיצד בלא מעט נושאים ופרמטרים תלמדו את השוק המדובר תוך כדי תנועה ותתאימו את עצמכם אליו, הן בתכנית הכתובה והן במעשים, במטרה להצליח בשוק עסקי תחרותי ומאתגר.

בפניה לדורון עמית, יועץ עסקי מנוסה ומקצועי, שליווה מאות עסקים בדרכם אל ההצלחה, תקבלו ייעוץ ממוקד וראיית המגרש העסקי בעיניים מקצועיות, וכן כתיבת תכנית שתפרט באופן בהיר, נכון ושיווקי את הדרך אל ההצלחה העסקית שלכם, בעבור כל דורש. לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית התקשרו היום ותכירו איש עסקים שיודע לתת ידע ברמה אחרת.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן