תוכנית עסקית לא מיועדת למגירה

תוכנית עסקית לא מיועדת למגירה

תוכנית עסקית היא מפה, היא דרושה לנו גם לעסקים קיימים אשר מבקשים לעשות שינוי בעסק שלהם על מנת למתוח את קו המוצרים שלהם, או ליהנות ממכירות מוגברות, ולעסקים אשר מתכננים את צעדיהם בנושא של בניית עסק או הקמת מיזם או רצון עז להגשים חלום הקשור בפתיחת עסק או שימוש עסקי במקצועיותם.

 תוכנית עסקית היא לא רק תוכנית פיננסית כלכלית הממפה את תיעול הכספים ביצירת הפרויקט, או תוכנית עסקית לא נועדה רק כדי להוכיח לבנקים או לגופים המממנים, לאיזה צורך נדרש הכסף, יותר מזה אחוז גבוהה מאד של עסקים המבקשים לקבל מימון ונדרשים לכתוב תוכנית עסקית "מספרים הרבה סיפורים לכתיבת התוכנית העסקית" סיפורים אשר יצדיקו את אישור המימון, ולפעמים תוכנית זאת אכן הופכת למציאות לאחר קבלת המימון, הרגיעה הזמנית בעסק, ואולי מימוש עקרי התוכנית להצלחה.

כ-יועץ עסקי באזור הדרום, באר שבע, אשקלון אשדוד, ובכלל בדרום הארץ, אני פוגש עסקים אשר נדרשו לכתוב תוכנית עסקית, כתבו אותה, הגישו לבנק למימון, קיבלו את המימון, בד בבד עם התקשרות עם יועץ עסקי או ייעוץ עסקי בדרום בכדי גם ליהנות מפירות ההלוואה ולאפשר לה לתת פרק זמן שקט מבחינה כלכלית למימוש התוכנית העסקית שנכתבה, ולא על סמך הערכות בלבד אלה ע"י אלמנטים מבוססים.

 חשוב, אבל מאד חשוב שגם עסקים בדרום, בבאר שבע, באשדוד, באשקלון ובכלל באזור הדרום, אשר קיבלו מימון כתוצאה מכתיבת תוכנית עסקית, והכסף לא נדרש לצורך של מילוי הקופה הריקה, שיהיה מי שיוכל להבטיח לעסקים אלה את מימוש התוכנית הלכה למעשה.

בכלל, בעסקים, ובפרט בעסקים בדרום, היכולת העסקית יכולה להרים גבהים כתוצאה מפעילות נכונה של ניהול עסקים ושיווק.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן