תודה לך אדוני שר האוצר

תודה לך אדוני שר האוצר

תודה לך אדוני שר האוצר!

תודה לך מר לפיד על כי קיבלת החלטה כול כך חשובה להקל על העסקים הקטנים, הבינוניים והגדולים!

תודה לך שר האוצר על שהבנתה כי עסקים קטנים בינוניים וגדולים עוברים משברים אדירים, ביכולת ההתנהלות שלהם, בהתמודדות מול תנאי שכר לא הגיוניים, מתשלומי מס גבוהים, מעלייה של המע"מ, ממיסוי עירוני גבוה, מקשיים במכירה, מתחרות קשה, מריביות גבוהות, מצפיפות עסקים, מריבוי עסקים וכול השאר! תודה לך אדוני שר האוצר על שלכול הפחות בחגי תשרי2013

תודה לך שר האוצר יאיר לפיד על שדחייתה את תשלומי המוסדות מע"מ, מס הכנסה ניכויים לסוף חודש החגים דהיינו 29.09.2013,

 אתם בטח שלא אשמים

כ יועץ עסקי המלווה עסקים רבים ברחבי המדינה אני ער לחששות ולקשיים שהעלו בפני עשרות עם לא מאות עסקים באשר ליכולתם לעמוד בתשלומי המע"מ ומס הכנסה ניכויים לאור החיבור של החופשות שהתחילו בחודש יולי 2013 עברו את אוגוסט וכרגע בפתח של חודש החגים שגם הוא הולך להיות חודש קשה לעסקים וחברות אשר משכורות צריכים לשלם, שכירות צריך לשלם, ובכלל כול ההוצאות נשארות ונשמרות כאשר ההכנסות הולכות ופוחתות.

בהחלטה שלך אדוני שר האוצר הבאתה תקווה לציבור הכול כך גדול של העסקים הקטנים הבינוניים והגדולים שאכן "אולי" יש אוזן קשבת בכנסת הנוכחית למצוקתם של העסקים המדוברים, גם חברך שר הכלכלה מתחיל להזרים מיידע אשר בכוונתו לפעול למען בעלי העסקים בישראל, העסקים אשר מהווים כמעט 50% מהתוצר הלאומי הגולמי, מספקים עבודה ל-90% מהאוכלוסייה העובדת  בישראל.

לא קל אדוני שר האוצר לבעלי העסקים, לא קל ברמה שאני יכול להבטיח לך שלמרות ההתחשבות שלך בתשלומי המע"מ והמוסדות, מאות עסקים יקרסו ויתמוטטו לאחר החגים, רק אתמול ה-02.09.2013 נודע לנו כי בשנתיים האחרונות עלה מספר פושטי הרגל למעלה מ-30%, וזה נתון אכזרי לעסקים, לבעליהם, לעובדיהם, לספקים שלהם וגם לבנקים שמימנו אותם.

אדוני שר האוצר, העברתה בהחלטתך על דחיית תשלומי מס הכנסה ניכויים ודחיית תשלומי מע"מ בחודש יולי 2013 רמז כי אתה ער למצב העסקים בישראל, ובעיקר לעסקים הקטנים, אנו מבינים ממך כי אכן אתה מכיר במצוקת העסקים הקטנים שהרי החלטתך נבעה ממניעים אלה.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני תקווה כי אכן אני כותב גם בשמם של אלפי עסקים במדינת ישראל שהיו רוצים להרגיש הקלה שהמדינה משתתפת איתם במצוקתם ולא רק דוחפת להם הלוואות בערבות מדינה שרק מכבידות עליהם ועל ההתנהלות והתפקוד שלהם.  

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן