תודה לך אדוני שר האוצר

תודה לך אדוני שר האוצר

תודה לך אדוני שר האוצר!

תודה לך מר לפיד על כי קיבלת החלטה כול כך חשובה להקל על העסקים הקטנים, הבינוניים והגדולים!

תודה לך שר האוצר על שהבנתה כי עסקים קטנים בינוניים וגדולים עוברים משברים אדירים, ביכולת ההתנהלות שלהם, בהתמודדות מול תנאי שכר לא הגיוניים, מתשלומי מס גבוהים, מעלייה של המע"מ, ממיסוי עירוני גבוה, מקשיים במכירה, מתחרות קשה, מריביות גבוהות, מצפיפות עסקים, מריבוי עסקים וכול השאר! תודה לך אדוני שר האוצר על שלכול הפחות בחגי תשרי2013

תודה לך שר האוצר יאיר לפיד על שדחייתה את תשלומי המוסדות מע"מ, מס הכנסה ניכויים לסוף חודש החגים דהיינו 29.09.2013,

 אתם בטח שלא אשמים

כ יועץ עסקי המלווה עסקים רבים ברחבי המדינה אני ער לחששות ולקשיים שהעלו בפני עשרות עם לא מאות עסקים באשר ליכולתם לעמוד בתשלומי המע"מ ומס הכנסה ניכויים לאור החיבור של החופשות שהתחילו בחודש יולי 2013 עברו את אוגוסט וכרגע בפתח של חודש החגים שגם הוא הולך להיות חודש קשה לעסקים וחברות אשר משכורות צריכים לשלם, שכירות צריך לשלם, ובכלל כול ההוצאות נשארות ונשמרות כאשר ההכנסות הולכות ופוחתות.

בהחלטה שלך אדוני שר האוצר הבאתה תקווה לציבור הכול כך גדול של העסקים הקטנים הבינוניים והגדולים שאכן "אולי" יש אוזן קשבת בכנסת הנוכחית למצוקתם של העסקים המדוברים, גם חברך שר הכלכלה מתחיל להזרים מיידע אשר בכוונתו לפעול למען בעלי העסקים בישראל, העסקים אשר מהווים כמעט 50% מהתוצר הלאומי הגולמי, מספקים עבודה ל-90% מהאוכלוסייה העובדת  בישראל.

לא קל אדוני שר האוצר לבעלי העסקים, לא קל ברמה שאני יכול להבטיח לך שלמרות ההתחשבות שלך בתשלומי המע"מ והמוסדות, מאות עסקים יקרסו ויתמוטטו לאחר החגים, רק אתמול ה-02.09.2013 נודע לנו כי בשנתיים האחרונות עלה מספר פושטי הרגל למעלה מ-30%, וזה נתון אכזרי לעסקים, לבעליהם, לעובדיהם, לספקים שלהם וגם לבנקים שמימנו אותם.

אדוני שר האוצר, העברתה בהחלטתך על דחיית תשלומי מס הכנסה ניכויים ודחיית תשלומי מע"מ בחודש יולי 2013 רמז כי אתה ער למצב העסקים בישראל, ובעיקר לעסקים הקטנים, אנו מבינים ממך כי אכן אתה מכיר במצוקת העסקים הקטנים שהרי החלטתך נבעה ממניעים אלה.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני תקווה כי אכן אני כותב גם בשמם של אלפי עסקים במדינת ישראל שהיו רוצים להרגיש הקלה שהמדינה משתתפת איתם במצוקתם ולא רק דוחפת להם הלוואות בערבות מדינה שרק מכבידות עליהם ועל ההתנהלות והתפקוד שלהם.  

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן