שלא תטעו, הלקוח רוצה לקנות מכם!

שלא תטעו, הלקוח רוצה לקנות מכם!

אז איך למכור מוצר? האם המבוגרים מבנינו היו מאמינים שמים קונים היום כמעט רק בבקבוקים.

האם מישהו חשב לפני 30 שלשתות מים זה רק מהברז! ומי ששותה מים מבקבוק זה רק האנשים העשירים בריוויירה הצרפתית.

והנה היום רוב האנשים בארץ ובעולם שותים מים מבקבוקי פלסטיק ומדיספנסרים הנמצאים בכול מטבח.

כן, אפשר למכור הכול, כל מוצר עלי אדמות יש לו את קהל הלקוחות שלו, כפי שנהוג להגיד לכול כדור יש כתובת כך אפשר להגיד בבטחה שלכול מוצר יש מישהו שיקנה אותו.

האם למישהו מכם בעסקים שלכם היו מוצרים שבחיים לא הייתם מאמינים שימכרו, או מוצר שכבר רציתם להחזיר או אפילו להשמיד (כי תפש מקום) ופתאום המוצר נדרש ע"י לקוח אחד או שניים, כמה פעמים זה קרה לכם?

כמי שעוסק בייעוץ עסקי ומשמש כיועץ עסקי עם נגיעה חזקה בתחום השיווק, אני אומר לכם שאפשר למכור כול מוצר! ברור, עכשיו תשאלו אותי! אז למה המכירות ירדו אצלי, למה אני לא מצליח למכור את מה שיש בחנותי, במפעל, בבית המסחר, שירותים למינם וכ"ד.

אז איך למכור מוצר? נתחיל עם זה שלקוחות חייבים לקנות, ראשית הם חייבים לרכוש את המזון שלהם, לדעתי שגיאה גדולה לשים במרכולים המוכרים מזון מוצרים כמו טלוויזיות, משחקים וכול דבר אחר שהוא לא אוכל. הסיבה לכך היא כאשר אנשים למרכול לרכוש אוכל, מיצי הקיבה שלהם עולים מעלה מעלה וכול מחשבתם היא להגיע לקופה, לשלם, ולהתחיל לזלול מהשקיות הארוזות. מכאן אני רואה טעות טקטית למכור ולהחזיק במלאי מוצרים שהם לא אוכל, מתי כן אני ימליץ לבעל מרכול גדול למכור מוצרים שהם לא מזון ברגע שבחלקים אלה בתוך המרכול יחולקו חטיפים רטובים עם שתייה קלה אשר תרגיע את מיצי הקיבה ותאפשר ללקוח הפוטנציאלי להתעניין גם בשאר המוצרים שהם לא מוצרי מכולת.

כך מוכרים בטוח ללקוח

לאחר שהלקוח נרגע ברכישת הצורך הקיומי הבסיסי שלו הוא יחפש מה המוצר שיעשה לו יותר טוב הן ברמה החברתית, הן בקלות העשייה של מוצרים הנמכרים מחנות לחנות, הן בשיפור המעמד, הן במוצרים שיש סיכוי גבוהה כי יחמיאו לו על הקנייה שעשה ומכאן נכנסים שאר החנויות, הרשתות, חנויות הרחוב, לפעולה! פעולה נכונה למקד את המוצר לליבו של הצרכן!

רבים הם העסקים והחנויות העושים את ההפך הגמור בתחום המכירות כאשר הם מציגים את המוצר ולא את התועלת ללקוח מהמוצר, אם הסוחרים או בעלי החניות יידעו איך להציג את המוצר מכוון הלקוח, אז נוכל להגביר מכירות. אותו דבר גם במוצרים שלא נמכרים בחנויות ישירות, כמו מפעלים המשבחים את הציוד שלהם מבלי להסביר כמה טוב זה יעשה ללקוח ועוד טעויות מכאן ועד אלסקה.

אז איך למכור מוצר? כל דבר ניתן למכור, רק שצריך לדעת, איך למכור!  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן