איך מרגשים את הלקוח

איך מרגשים את הלקוח

יעוץ שיווק, יעוץ שיווקי ייעוץ עסקי, יועץ עסקי במרכז, יועץ עסקי בדרום, יועץ עסקי בירושלים. אני פוגש לקוחות חדשים כמעט כול שבוע והשאלה שאני שואל אותם מה הייתה הסיבה לפנייה שלהם ליעוץ עסקי? והתשובות מדהימות…לא קטע של שרות לקוחות הדאיג אותם, לא קטע של אנשי המכירות שלהם, לא נושא הניהול הפיננסי שלהם (בעיקר אלה שמחזיקים סמנכ"ל כספים או יועץ רואה חשבון חיצוני, לא ההוצאות שלהם המבוקרות…דבר אחד הטריד אותם…איך הם ימשיכו עם המוצר שלהם…איך תהיה להם היכולת להמשיך ולספק את אותו מוצר שהם מוכרים שנים ובינתיים קמו להם עשרות אם לא מאות מתחרים….מה הם עושים. איך הם ממשיכים למכור ללקוחות….וזה מעניין יועץ שיווקי כמוני, זה אתגר מבחינתי. כיצד לקחת מוצר בר קיימא של העסק ולחדש אותו, ולעניין את הלקוח בו, ולנסות ולרגש את הלקוח עם אותו מוצר….ואני אומר שזה אפשרי…אני רואה עבודה מבורכת של יועצים עסקיים המלווים את הלקוחות שלהם במחלקות השירות והמכירות….אבל הם מדריכים אותם כיצד להתנהל, כיצד למכור…ולא את מה הם מוכרים….בתקופת השפע של היום עסק שלא מחדש ללקוח שלו…הוא עסק נכשל…..ולא משנה כמה הנשמות תיתן לו בעזרת ניסיונות מכירה, טיפוח השירות, ייעול מערכת ההוצאות וכ"ד….זה חלק אבל זה לא העיקר…דורון עמית יועץ שיווק

קרא עוד איך ניתן להעמיק את הקשר שלכם עם הלקוחות

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן