שיווק ומכירות באינטרנט

שיווק ומכירות באינטרנט

המילים כן קובעות!!! קופיריטינג, שיווק באינטרנט, מילים מנצחות באתר, לא תמונה, ולא סרטון ולא פלשים יכולים להשאיר את המבקר שלך באתר פנימה ולהניע אותו לפעולת מכירה!!! רק למילה הכתובה יש את הכוח להעביר את המסר אל תוך המוח הקדמון של הלקוח ולכוון אותו לרכישה.

יש הרבה כותבי תוכן אינטרנטי  אבל יש קצת כותבי כותרות "מוכרות" בישראל. אתה חייב משפט מחץ בכותרת הדף שלך פנה אלינו המומחים בלהכניס לך מכירות לאתר. באתר האינטרנט שלנו ביקשתי מהגולשים כי יאתגרו אותנו ויתנו לנו שאלה לפתרון מחיי העסקים היום יומיים שלהם, עוד הוספנו כי ממבט על, אל אתרי אינטרנט ברשת, אנו מגלים כי הכתיבה השיווקית של חלק מהאתרים "פשוט לא מושך" עסקים, בעלי מקצוע חופשי וחברות, משקיעים הון באתר האינטרנט שלהם אבל לא שמים דגש על  המילים ובמקום זאת מדגישים  "פלאשים" "תמונות" "וסיפורים ארוכים"…חבריי, כאשר גולש נכנס לאתר האינטרנט שלכם יש לו בין 5-8 שניות להיות שם….אם לא יהיה משהו שימשוך את הלקוח הפוטנציאלי, משהו שיגרום לו להישאר הוא יקליק לאתר אחר…כאן באה המילה הכתובה…התנ"ך נכתב במילים ולא בציורים, למילה יש את הכוח הרב ביותר שיש לבני האדם…..היעזרו בשירותים מקצועיים ליצור את מילת המפתח שתביא לכם מכירות באתר….

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן