רשעים הופכים למלאכים במדיה

רשעים הופכים למלאכים במדיה

אני לא רוצה להישמע חוצפן או מצהיר על הנהלות גורפת של נוכלים, אבל אזרחי מדינת ישראל חייבים להבין ולהפנים.

 אנשים המופיעים בטלוויזיה כמומחים הם ממש לא מומחים כפי שמציגים אותם.

בואו תבינו את השיטה.

תכניות הטלוויזיה המשודרות אלינו ממגוון הערוצים המסחריים, עם כול אירוח המומחים בתחומים כאלה ואחרים זו תעשיית כסף אחת גדולה.

אתם בטח חושבים שמערכות התקשורת באמת הם אלה שמזמינים מומחים כאלה ואחרים. אז שלא. מסתבר שרוב תכניות האירוח הם של מפיקים פרטיים שנותנים שירותים לטלוויזיה וכול מומחה שמופיע בתוכניות אלה משלם אלפי אם לא עשרות אלפי שקלים בכדי להופיע בטלוויזיה.

ואיך זה עובד. והפעם אספר מקרה שאני טיפלתי בו, מתקשרת אלי אישה שלמעשה לא יודעת שאני מכיר את שיטת הפעולה שלה כבר 40 שנה ומספרת לי שכול המערכת בערוץ מסוים ראו פרסום של הלקוח שלי, התלהבו, והם מזמינים אותו לראיון של 5 דקות.

אני, שמכיר את השיטה, שואל מיד כמה זה עולה, ואז אומרת הגברת, 3000 ₪ ב-12 תשלומים, ואני אומר בסדר, למחרת מתקשרת הגברת ואומרת , סליחה טעיתי זה 4000 ₪ ואני אומר בסדר, ואז שוב מתקשרת ואומרת סליחה זה 5000 ₪. המארחת המפורסמת דורשת 5000 ₪….וכך מסתיימת השיחה במשלוח טופס הזמנה לתוכנית טלוויזיה שהלקוח שלי אמור להיות המומחה בתחום שלו. אבל לא לפני שייפרד מכמה אלפים מכיסו.

והנהלות הטלוויזיה שותקות, והצופים מאמינים כי המומחים המוזמנים ע"י מחלקות ההפקה של תכניות האירוח מוזמנים בגלל מומחיותם ולא בגלל כיסם המנופח. שהרי הופעה בטלוויזיה ע"י מומחה בתחום הופך אותו למחרת בבוקר למקום עלייה לרגל לאנשים שנזקקים לשירותיו של המומחה.

ואם מתגלה מה שמתגלה ברוב המקרים או מה שפורסם בתוכנית האחרונה של כולבוטק מיום ה-20.12.2012 האזרח והמסכן פשוט אוכל אותה אצל איזה "נוכל" בפוטנציה עם ריפודי תעודות ההשתתפות שלו בתוכניות טלוויזיה וסרטי ההופעה המתנגנים באתר האינטרנט שלו.

די, מספיק לעשות מניפולציות על אזרחי ישראל, זה כול פעם מפתיע אותי מחדש איך אזרחים ואנשים מתפתים לכול הציידים האורבים לטרף בכול פינה או אפשרות לעקוץ אנשים. למה אנשים מתגלים כפתיים כאלה גדולים. האם זו המצוקה שהם נמצאים, האם האמון שמי שמופיע בטלוויזיה הוא בגדר של מלאך.

יעשו נכון מנהלי הטלוויזיות המסחריות שיסתפקו במחירי הפרסום הגבוהים בטלוויזיה ולא יאפשרו להפוך אנשים למלכים תוך שהם מנצלים ברשעות אנשים אחרים המאמינים בכוחה של המדיה.

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן