רשעים הופכים למלאכים במדיה

רשעים הופכים למלאכים במדיה

אני לא רוצה להישמע חוצפן או מצהיר על הנהלות גורפת של נוכלים, אבל אזרחי מדינת ישראל חייבים להבין ולהפנים.

 אנשים המופיעים בטלוויזיה כמומחים הם ממש לא מומחים כפי שמציגים אותם.

בואו תבינו את השיטה.

תכניות הטלוויזיה המשודרות אלינו ממגוון הערוצים המסחריים, עם כול אירוח המומחים בתחומים כאלה ואחרים זו תעשיית כסף אחת גדולה.

אתם בטח חושבים שמערכות התקשורת באמת הם אלה שמזמינים מומחים כאלה ואחרים. אז שלא. מסתבר שרוב תכניות האירוח הם של מפיקים פרטיים שנותנים שירותים לטלוויזיה וכול מומחה שמופיע בתוכניות אלה משלם אלפי אם לא עשרות אלפי שקלים בכדי להופיע בטלוויזיה.

ואיך זה עובד. והפעם אספר מקרה שאני טיפלתי בו, מתקשרת אלי אישה שלמעשה לא יודעת שאני מכיר את שיטת הפעולה שלה כבר 40 שנה ומספרת לי שכול המערכת בערוץ מסוים ראו פרסום של הלקוח שלי, התלהבו, והם מזמינים אותו לראיון של 5 דקות.

אני, שמכיר את השיטה, שואל מיד כמה זה עולה, ואז אומרת הגברת, 3000 ₪ ב-12 תשלומים, ואני אומר בסדר, למחרת מתקשרת הגברת ואומרת , סליחה טעיתי זה 4000 ₪ ואני אומר בסדר, ואז שוב מתקשרת ואומרת סליחה זה 5000 ₪. המארחת המפורסמת דורשת 5000 ₪….וכך מסתיימת השיחה במשלוח טופס הזמנה לתוכנית טלוויזיה שהלקוח שלי אמור להיות המומחה בתחום שלו. אבל לא לפני שייפרד מכמה אלפים מכיסו.

והנהלות הטלוויזיה שותקות, והצופים מאמינים כי המומחים המוזמנים ע"י מחלקות ההפקה של תכניות האירוח מוזמנים בגלל מומחיותם ולא בגלל כיסם המנופח. שהרי הופעה בטלוויזיה ע"י מומחה בתחום הופך אותו למחרת בבוקר למקום עלייה לרגל לאנשים שנזקקים לשירותיו של המומחה.

ואם מתגלה מה שמתגלה ברוב המקרים או מה שפורסם בתוכנית האחרונה של כולבוטק מיום ה-20.12.2012 האזרח והמסכן פשוט אוכל אותה אצל איזה "נוכל" בפוטנציה עם ריפודי תעודות ההשתתפות שלו בתוכניות טלוויזיה וסרטי ההופעה המתנגנים באתר האינטרנט שלו.

די, מספיק לעשות מניפולציות על אזרחי ישראל, זה כול פעם מפתיע אותי מחדש איך אזרחים ואנשים מתפתים לכול הציידים האורבים לטרף בכול פינה או אפשרות לעקוץ אנשים. למה אנשים מתגלים כפתיים כאלה גדולים. האם זו המצוקה שהם נמצאים, האם האמון שמי שמופיע בטלוויזיה הוא בגדר של מלאך.

יעשו נכון מנהלי הטלוויזיות המסחריות שיסתפקו במחירי הפרסום הגבוהים בטלוויזיה ולא יאפשרו להפוך אנשים למלכים תוך שהם מנצלים ברשעות אנשים אחרים המאמינים בכוחה של המדיה.

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן