רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל ויזת עסקים , בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ אתנו גם בפתיחת עסקים שם.

למה עסק בארה"ב

ארצות הברית היא מדינה של למעלה מ-300 מיליון איש ואישה, היא כוח צרכני שלא קיים בשום מקום אחר בעולם (תעזבו לרגע את המזרח) זאת מדינה מודרנית, כאשר זכויות הפרט מוגנים שם בצורה פנטסטית מאחר ולמדינות המרכיבות את האומה יש "חוקה" constitution. הסחר הוא זמין, האפשרויות של חברות ישראליות או סטרטאפים להתפתח שם הם מהגבוהות ביותר, ומסקנה שאני הגעתי אליה היא שבמידה ויש בישראל "עסק" או "חברה" מצליחה, אין שום סיבה שלא תצליח באמריקה. גם מיזמים חדשים או קיימים או שלא היו קיימים יכולים להתפתח הרבה יותר טוב, בטח מאשר בישראל. אומנם המדינה גדולה אבל בהחלט ניתן להתקדם שם בגישה אמפירית ולהצליח במשימה

מי יכול לפתוח עסק בארצות הברית

הרבה מאד עסקים פונים למשרד בבקשה שנייעץ להם כיצד פותחים עסק בארצות הברית ומקבלים את הוויזה העסקית הנחשקת. ברשימה שאני מצרף כאן יוזכרו אלה שלא יוכלו לפתוח עסק חוקי בארצות הברית, מאחר ויש עסקים (והרבה מאלה שלא חוקיים) אשר אומנם מנהלים עסקים אבל צריכים לעשות מניפולציות ולהישאר לא חוקיים בארצות הברית תוך כדי התחבאות מה-immigration. כולנו זוכרים את התקופה של ה-11 בספטמבר, המרדפים שנעשו אחרי המהגרים הלא חוקיים וביניהם הרבה מאד ישראלים שסגרו עסקים שעמלו עליהם כל כך קשה. וכואב לבנות ארמון חול לגובה מדהים שנראה מהמם וברגע אחד נהרס ע"י הגלים.

לצערי יש הרבה שרלטנים המבטיחים לפעול להקמת עסקים בארצות הברית אך בגישה לא חוקית מול השלטונות

מנהטן: מרכז הכלכלה הממשל והעסקים של העיר ניו יורק
מנהטן: מרכז הכלכלה הממשל והעסקים של העיר ניו יורק

איך לא פותחים עסקים חוקיים בארה"ב

 1. מי שמחפש לרמות את הממשל בכל מיני מסמכים לא נכונים, חברות פיקטיביות או אחרות.
 2. מי שאין לו כסף להשקעה ובונה על סכומים מצחיקים.
 3. מי שאין לו מספיק הוכחות על קיום עסק/חברה בישראל עם תוצאות מניבות.
 4. מי שרוצה להתחיל סטרטאפ או מיזם חדש ולא מגיע עם תכנית סדורה ומסודרת ומגובה במסמכים, כמו תכנית עסקית ל-5 שנים מינימום.
 5. מי שלא הצליח לעבור את אישור הוויזה תייר
 6. יש עוד הרבה פרמטרים שלא כולם יודעים אותם על מניעה של אספקת ויזה E-2 לך ולמשפחתך הנותנת לך שקט תעשייתי בפתיחה של עסק/חברה

מאמרים נוספים בנושא:
הדרך לפתיחת עסק בחו"ל
כך חושבים לפני פתיחת עסק
רוצה עסק של מזון בבקשה!
יזמות הקמת עסק פתיחת עסק איך מתחילים יזמות

מי כן מורשה לוויזות עסקים:

 • חברה פעילה אשר לה נייר מכתבים רשמי של החברה
 • אזרחות ישראלית
 • השקעה של בעלי החברה
 • המיזם הוא מיזם מסחרי פועל
 • ההשקעה היא מהותית
 • ההשקעה היא מעבר לפרנסה אלה מייצרת רווח (תכנית עסקית של יועץ עסקי)
 • מילוי טפסים גורפים להגשה לשגרירות (פעולה של יועץ עסקי)
 • אישורי רואה חשבון
 • כל הניירת של העסק/החברה הקיימת בישראל: ניירת חשבונאית ובנקאית.
 • קטלוגים
 • חומר פרסומי
 • עדות לכך שההשקעה היא מהותית ביחס למיזם.

לא אוכל למנות את כל הטפסים וההוכחות שנדרשים להשלים, אבל אחרי שבחנתם את ההשקעה או המעבר לארצות הברית, כולל פתיחת סניף של עסק קיים בישראל, התמורה תהיה גבוהה ביחס למדינה והמוצר או השירות הנמכר.

עסקים בארה"ב: חשוב להכיר לפני את כל האישורים הנדרשים
עסקים בארה"ב: חשוב להכיר לפני את כל האישורים הנדרשים

איך נגשים למיזם לפתיחת עסק/חברה בארה"ב

ראשית יש לבדוק את אפשרות הייצור ואספקת כמויות בשילוח לארה"ב, לאחר מכן כדאי לבדוק ייצור של המוצר בארה"ב, או ייבוא של מוצרים מארצות המזרח (צריך לזכור שבזמן שלטונו של טראמפ הושמו הרבה מגבלות והעלאת מכסים למוצרים המגיעים מהמזרח.) הגבלות אלה פתחו קצת את המסחר והייצור המקומי באמריקה. יש לבדוק את נושא הלוגיסטיקה אם זה בייצור, בשינוע או בהובלת והבאת מוצרים מארץ אחרת. לאחר מכן חייבים לשבת על תכנית עסקית תוך שעושים מחקר שוק בארצות הברית לסוג המוצרים או השירותים אשר אותם אתם מתכוונים להטמיע באמריקה. רק התוצאות של התכנית העסקית תיתן לכם את התובנה GO-NO-GO שהיא כל כך חשובה לכם ולהצגה לשלטונות האמריקאים.

לסיכום

כפי שאמרתי בפתיח, ארה"ב היא מדינה גדולה שיכולה להיות צרכנית של כל הטרנדים הישראלים ולאוו דווקא תעשיות כבדות או הייטק, האמריקאים די דומים לישראלים בעיקר בחוף המערבי אבל בכל ארצות הברית גם בערים הפנימיות וגם בחוף המזרחי, אנשים אוהבים את ישראל, אנשים אוהבים את הקולינריה של ישראל, בכל סופרמרקט שהם מבלים הם מגלים מוצרי " kosher" וההתחברות שלהם עם ישראל היא די גבוהה (האמת בארבעה השנים האחרונות בגלל מנהיגותו של טראמפ. אנו רואים פוטנציאל גדול לזלוג לכוון ארה"ב ולפתח עסקים שם.

בנושא של ארצות המפרץ, Dubai והמפרציות האחרות אנו מכינים תכנית כיצד להיכנס לעסקים ברגע שההסכמים ייחתמו. מאחר וזאת מדינה ערבית עדיין עם חוקים נוקשים כלפי בני אדם נמליץ לעשות כל עסק או עסקה על פי הספר ועל פי החוקים שם.

לכל ההמלצות באתר

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן