רוצים למכור, אמצו לעצמכם את דרך החייה!

רוצים למכור, אמצו לעצמכם את דרך החייה!

מבקש אני להקנות לכול אותם אנשי מכירות המסתובבים בין לקוחות, המבקשים למכור את המוצר שלהם או השירות שלהם, ולהגיע למשרדם מכירה בטוחה שרק תעלה את האדרנלין של איש המכירות ותמקם את מצב רוחו מעלה מעלה בספרות הגבוהות ביותר בעול המכירות, יש המשווים הצלחה במכירה לאורגזמה מלאה, פרויד טען כי אנשי מכירות טובים הם אנשים "פאליים" מיניות מוגברת אשר מעמיקה ומגבירה את ההנאה מהמכירה.

זכור לי כי כאשר הייתי חוזר בטיסה מארץ רחוקה עם הזמנות ביד כול פחד הגבהים שלי והסלידה ממטוסים הייתה נעלמת לי רק מהמחשבה שאני חוזר עם מכירה בתיק ולאורך כול הטיסה הייתי שוב מוציא את ההזמנה החתומה ומתבונן בה כאילו שראיית תמונת שלושת ילדי צוחקים לי מעבר לתמונה.

אז איך מצליחים להגיע למכירה בשוק כול כך הפכפך, שהמחיר שולט, שהתחרות מכרסמת כול חלקת רווח טוב, שהעמלות נשחקות כתוצאה מהמחיר והלקוח בשלו אומר "תל לי לבדוק ואחזור אליך" ואז אתה צריך להסביר למנכ"ל או למנהל השיווק כי לא הצלחתה לעשות מכירה בגלל א ו-ב ו-ג ו-ד וכאלה. כמי שנותן ייעוץ עסקי או משמש כיועץ עסקי או מדריך כיצד למכור אני טוען כי בטקטיקה נכונה אפשר לסגור מכירה ביעילות רבה יותר (נכון היום כבר לא מדברים על סגירה של מכירה אלא על פתיחת מכירה) אבל עדיין המטרה הבסיסית נשארה ואנו רוצים לסמן ב-V את המכירה הנוכחית ולהמשיך לעבר המכירה הבאה.

הטיפ והעצה הגדולים ביותר שאני יכול להעניק לכם חברי אנשי המכירות באשר הם היא להפעיל את מערכת ההקשבה שלכם למערכת מדברת. אתם מחויבים להקשיב ללקוח אבל בד בבד לענות לו במענה לא דיבורי אלא במענה תנועתי, אמצו את כול השרירים בפנים שלכם, לכו אחרי דיבורו של הלקוח בתנועות העניים ובהנעת שרירי הפנים ותנו את התחושה שכולכם מתוחים וקשובים לדיבורו/נאומו של הלקוח, אם גם תוכלו להתפתל עם גופכם מול הלקוח על פי המוזיקה שדבריו משמיעים אזי חיזקתם את כפתור השמע לדבריו של הלקוח! במידה ותפעלו כך יידע הלקוח כי אתם מחוברים אליו ומקשיבים למילותיו דבר אשר יוצר אמון אדיר בין בני אדם!

יועץ עסקי חייב להכיר את השיווק במנועי החיפוש

אנו צריכים לזכור שהאדם כמו החיה מתקשרת בשפת הגוף, זו השפה אותה מכיר המוח ההישרדותי שלנו, וזאת היא השפה הויזואלית והמיידית המקשרת בין בני אדם, אחר כך בא החיבור של היידע, הקשר עם החבר הזה או החבר הזה ואולי אם בין משפחה קרוב. הקשר הראשוני בדיוק כמו אצל חיות נעשה בתנועות הגוף ובשרירי הפנים, ואם תדעו לעשות זאת ולהפעיל הקשבה מדברת אזי כבשתם טבעית את ליבו של הלקוח והוא ערוך להקשיב לכם מה יש לכם להציע לו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן