רוצה לפתוח עסק מה עושים

רוצה לפתוח עסק מה עושים

 מסתבר  שהרבה מאד אנשים מבקשים לנסות פתיחה של עסקים ויזמות חדשה.

בכלל, תוחלת החיים העולה בגילים משאירה את שוק העבודה פתוח ליותר ויותר אוכלוסייה בכול הגילים ומשום מה יוצרת בעיה תעסוקתית פתוחה.

במחקרים שאני עושה, אני מגלה כי יותר ויותר אנשים מעוניינים לפתוח מיזמים חדשים, עסקים חדשים, להגשים ראיונות חדשים (שלא לדבר על תחום ההייטק, התקשורת הסלולרית, האפליקציות או אפילו בניית רהיטים מותאמים לגיל הרך.

הכול פתוח.

בפורומים שאני משתתף צצה כול פעם שאלה של יזמים: איך פותחים עסק? איך משווקים עסק? איך מפרסמים עסק? מה עושים? כיצד עושים? מה הם קיצורי הדרך לעשייה נכונה? שאלות לגיטימיות של מי שרוצה להיכנס לעולם העסקים.  

יותר מזה, ישנם יזמים שרוצים לפתוח עסקים רק למען הגשמת הרעיון או החלום שלהם, ולכאלה חובה לשנות את הלך המחשבה ולהטמיע בתוכם כי עסקים עושים בשביל לעשות כספים.  "וזה תהליך להסביר ולהטמיע זאת אצל יזם שמאוהב בנושא היזמות שלו"

יוצא לי לעבוד עם הרבה יזמים חדשים במגוון תחומים, והתובנות היוצאות מעבודה משותפת זאת רק מגבירה את ההבנה כי "יזם חדש" חייב להתחיל תהליך ביחד עם יועץ עסקי מקצועי.

זה בדיוק כמו להתחיל דרך ברגל ימין ולא ברגל שמאל

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

איך מבטיחים את התשלום מהלקוח/דרכי פעולה

הלקוח פשוט לא מאמין לנו

הלקוח פשוט לא מאמין לנו! רקע בשני העשורים האחרונים ההתנהגות וההבנה שלנו מאד השתנתה, אם זה בגלל הטכנולוגיה, אם זה בגלל הגלובליזציה, אם זה בגלל

דרכי פעולה ייחודיים לעסקים קטנים

מעבדות לחירות תעסוקתית

ליווי עסקי לעובד, בדרכו לעצמאי כיום, כאשר אנשים רבים נמצאים בביתם – אנשים רבים אינם תרים את הרחובות, ואינם רוכשים בדיוק את אותם שירותים ומוצרים

היועץ העסקי רוצה להיות שותף לכם

מה זה השטויות האלה? משבר נוראי ושמו "קורונה"

ממשקפיו של יועץ עסקי: מי יבין או יידע מה קורה בחדרי חדרים של קובעי המדיניות במשבר הנוראי הזה ששמו "קורונה" מי יכול בכלל לדעת מאיזו

עסקים בהתאוששות
דרכי פעולה ייחודיים לעסקים קטנים

איך עסקים מתארגנים אחרי מגפת הקורונה

בקצרה – התשובה לכך היא שיועץ עסקי מעניק תשובות, ומבט ציפור על עסק. ולכן – כאשר אנחנו נכנסים בחזרה, או לראשונה – לזירה העסקית, ואנחנו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!
רגע לפני שאתה מקבל החלטה

גם אתה כמו רבים אחרים ודאי שואל את עצמך, איך אוכל לדעת כי אני בוחר ביועץ העסקי המתאים לי ביותר, זה שבזכותו אוכל למנף את פעילותי העסקית ולהביא אותו אל פסגות ההצלחה הגבוהות ביותר?

התרשם מכתבות ומדריכים שנכתבו ע"י דורון עמית יועץ עסקי

דילוג לתוכן