קריית מלאכי עסקים בעיר ו ייעוץ עסקי

קריית מלאכי עסקים בעיר ו ייעוץ עסקי

מבחינה גאוגרפית קריית מלאכי נמצאת ויושבת על צומת מרכזית מאד באזור הדרום בישראל. מי שמסתובב ברחבי העיר עדיין יכול לחוש עיר עם נגיעות של פעם, בנינים ישנים, ואוכלוסיה סוציאקונומית חלשה…אני יודע כי רמת החינוך בעיר היא מהגבוהה שיש והמוטיבציה של התושבים ותיקים כחדשים היא גבוהה גם כן. קריית מלאכי שלא כמו ערים אחרות בסדר גודל שלה השכילה לגייס מרכז מסחרי חדש, מבריק ונוצץ בפתחה הדרומי של העיר על צומת דרכים הומה…אך כפי שאנו מכירים שום דבר אינו קבוע ולדעתי כביש 6 אשר נפתח ישירות מהמרכז לכוון הדרום קריית גת ובאר שבע הוריד מנפח התנועה העוברת במרכז המסחרי ולכן מה שנבנה לאוכלוסיה יותר גדולה הפך להוות מטרה לאוכלוסיה מקומית ופירורי התנועה העוברת בכביש…במצב שכזה כיועץ עסקי הייתי הופך את המרכז המסחרי היחידי בעיר שנראה ממותג למרכז פעילות עסקית, בידורית, וגסטרונומית לתושבי קריית מלאכי והישובים הסובבים לה…כמובן לא הייתי פוגע בעסקים שבתוך העיר..אבל בעלי עסקים חייבים להבין ולהפנים על מנת לשרוד ולהצליח הם חייבים להתחדש, הם חייבים לעשות פעולות שיווקיות אפילו ברמות הקטנות ביותר על מנת למשוך את קהל הקונים חזרה אליהם…אני מודע לענקים שברשתות הגדולות אך אני גם יודע כיצד להפוך עסק כושל לעסק הישרדותי ומצליח…דורון עמית יועץ עסקי בקריית מלאכי

WWW.DORONAMIT.CO.IL

DORON@DORONAMIT.CO.IL

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן