קואצ'ינג לעסקים

בחירת יועץ עסקי
קואצ'ינג לעסקים

נראה שכיום כל אדם בוגר מכיר את המונח מאמן או קואצ'ר בישראל. עד לפני מספר שנים היו שפקפקו במקצוע האימון ובאמינותם של המאמנים, אך נראה שלעבודם שפועלת מתוך מטרות חיוביות ולהשגת יעדים חיוביים, יש בהחלט השפעה חיובית הן על אנשים פרטיים והן על ארגונים וקבוצות. קואצ'ינג עסקי, נועד להוביל לשיפור ותוצאות חיוביות, במגזר העסקי, במודל העסקי אם באמצעות אימון אישי של בעלי העסק, או באמצעות תוכנית אימון לארגון להטמעת שינויים מערכתיים. קואצ'ינג לעסקים, הפך לכלי עזר רב שימושי כמעט בכל עסק מכובד בעולם, באמצעות סדנאות לארגון העובדים, ליווי בעלי העסק, השתלמויות גורמים מתוך העסק הקשורים בהון האנושי.
יעדי קואצ'ינג לעסקים
אז פלאי תוכניות האימון עשו את שלהם ועין תחום בולט יותר כמו עולם העסקים, בו קואצ'ינג יכול לבוא לידי ביטוי כמו בתחום הזה. כל עסק ניתן להוביל לשינוי או באמצעות שינוי הגורמים המנווטים בעסק-בעל העסק, מנהלים, אחראי משאבי אנוש וכדומה, או באמצעות שינוי גורף בתוך הארגון עבור צוות העובדים במחלקות ייעודיות או כלל העובדים. אם נתמקד בסוגית קואצ'ינג עסקי עבור בעל העסק, הרי שהליווי יכול להתמקד בצדדים הכלכליים, שיפור יכולות הניהול, קשרי אנוש ועוד היבטים. קואצי'ינג לעסקים ברמה הארגונית, לצוות העובדים ולמנהלים יחד עשוי לתרום לשיפור האווירה בעסק, הידוק היחסים הבין אישיים בתוך העסק, עידוד יכולות עסקיות אצל העובדים, רתימת העובדים לחזון וגם כאן בעוד היבטים רבים שבסופו של תהליך מתבטאים בהצלחת העסק.
מהם ממצאי המחקרים האחרונים על "מרכז ההחלטות" האמיתי במוח.
כיצד תבנו את המסר שלכם כך שיפנה למוח המחליט – למוח הקדמון
מהם ששת הגירויים שתמיד מעוררים את המוח הקדמון לפעולה
מהם שש אבני היסוד של מסר משכנע
מהם שבעת מגבירי הרושם שיבליטו את המסר שלכם גבוה מעל האחרים
מהם שלושת סגנונות הלמידה הנפוצים וכיצד לנהוג איתם
כול זאת תגלו באימון של הישרדות

 

סדנאות קואצ'ינג לעסקים
כמעט כל עסק, בוודאי בעסקים עם צוות עובדים גדול, מקפיד על קיום סוג של מאמן עסקי לצוות ההנהלה, בעלי העסק והעובדים אחת לפרק זמן וברגעים מכריעים עבור העסק.  קיום סדנאות או תוכניות קואצ'ינג עסקי יכול להיעשות אחת לפרק  זמן בימי כיף, סדנאות אימון ייחודיות, ליווי של צוות העובדים בזמן העבודה ובמגוון אופנים.
כל דרך והייחודיות שבה וכך גם הפקת היתרונות והלקחים מכל דרך. אז בין אם מעוניינים בהעלאת המוטיבציה אצל העובדים, ייעול ההנהלה ובעלי העסק, הצעדת העסק קדימה והצלחתו מומלץ לשקול קואצ'ינג עסקי.

 

לצאת מהקופסא
etumhbd-כמה זה מצער אותי באופן אישי עד כמה חברות ועסקים מתנהלים וחושבים בתוך הקופסא. יוצא לי להיפגש עם הרבה חברות שתהליך החשיבה שלהם עדיין מונע מתהליכים ושיטות עבודה בעיקר שיווקיות קודמות. למדתי שלאנשים קשה מאד לקבל שינויים, ואפילו פוחדים ממהלכים חדשים וחיוניים לרוח התקופה ולהישרדות העסקית והאישית שלהם. יותר ויותר מגיעים אלי אנשים עם צורך הישרדותי לפרסם את עסקיהם או פועלם תוך כדי שהם שולפים מכיסם עלונים וחומרים פרסומיים מתקופה אחרת ומשנים קודמות ורק מבקשים לעשות שינויים קוסמטיים….לחלק מאנשים אלה קשה מאד לקבל את השינוי שאני מציעה להם, את המהפך שאני דורש מהם שיבצעו, את שינוי החשיבה בשיווק ובפרסום שאני מוכיח להם כי עליהם לבצע.. ועד שאני לא מראה להם חומרים אחרים, גישה שונה, ופעילות אחרת אל מול עיניהם גם אז אנשים אלה לא בטוחים כי עשו נכון אבל בחוסר ברירה עצמי כתוצאה מהאווירה הכללית בסופו של עניין מקבלים את הגישה….דבר זה בא ללמד אותנו כמה קשה לכול ארגון או חברה או עוסק במקצוע חופשי להתאים את עצמו לרוח התקופה דהיינו לעידן השפע ,הריבוי, ה-הכול יש כאן, לטכנולוגיה המתפתחת בנטורקינג שיכולה לחסוך לעסק עלויות פרסום רבות ולהגדיל את החשיפה שלו ובכלל לגלוש אתו לעבר התקופה הבאה…..אנו חייבים להיות פתוחים יותר לשינויים על מנת שנשרוד ולהצליח – דורון עמית -קאוצינג עסקי

 

למה מזלזלים בתחום הקואצ'ינג?
למרות שמקצוע ה"קואצ'ר" נמצא בסביבה כבר לא מעט זמן, רבים עדיין מתבלבלים ותוהים – מה ההבדל בינו לבין פסיכולוג. בעזרת מנהלת בחברת אימון אנו עושים סוף סוף סדר: נסביר היכן עובר הגבול בין אימון לטיפול פסיכולוגי ואיך מוצאים קואצ'ר שמתאים עבורכם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן