צריכים כסף

צריכים כסף?

מחר בבוקר אתם יודעים כי השיקים שנתתם יחזרו.

אין לכם לשלם משכורות?

מה עושים? למה זה קורה?

ובכן, תרצו או לא תרצו תתכחשו או לא תתכחשו זה קורה בגלל ניהול לא נכון, זה קורה בגלל שבעלי העסקים והחברות היום מתעסקים בתפעול העסק ולא בניהולו ולכן הדברים קורים. לא שזה חדש, בעלי עסקים יודעים שהם הולכים אחורה אבל הם לא מוכנים להפנים את זה ואז הם מושכים ומותחים ומסכנים יותר ויותר..

אז מה יקרה מחר?

כנראה שהם ייענו לכל מודעות הפרסום בגוגל, בפייסבוק, בוואטסאפ, בטלוויזיה, בעיתונים, בהודעות האס אמ אס, בטלפונים המגיעים עליהם ומתחננים שייקחו הלוואה!

 

ומה יותר חזק בשיווק שצורך נפגש עם פתרון.

 

וכך במקום לעצור את ההתדרדרות ולהביא לפתרון נכנסים להתחייבויות גלגול חדשות כאשר לא יודעים באמת מי הגוף שנותן את ההלוואה. (בחזקת קיבלתי את מנת הסם שלי וזה טוב לכמה שעות) בעסק זה אולי טוב ככדור אקמול לכמה ימים.

 

בעלי עסקים וחברות אשר מקרים אלה קורים אצלם חדשות לבקרים הם בדרך כלל אותם בעלי עסקים שמאמינים כי זאת תקופה, זה יעבור, אולי המכירות יגדלו, אולי נקצץ במשהו אך לא מסוגלים להפנים שכל הלוואה לתזרים המזומנים לכיסוי שיקים והתחייבויות רק מובילה אותם בצעדי ענק אחורה.

 

יוצא לי לשבת עם בעלי עסקים לא פעם אחת שמספרים על העסק או החברה שלהם ניסים ונפלאות "כי כך הם באמת ובתמים מאמינים" אבל שאני נכנס לעומקם של דברים אני מגלה עסק שחייו הם קצרים ואפילו קצרים מאד ולפיכך לא פלא שיש כל כך הרבה עסקים שקורסים, תיקי הוצאה לפועל שנפתחים, חשבונות בנק מוגבלים, ופשיטות רגל לרוב.

 

נקודה נוספת של התנהלות שגויה של עסקים זה נושא ה"אגו" העצמי של בעל העסק או החברה, וכאן ההתמודדות מאד קשה בין בעל העסק לעצמו, מבחינתו הנושא יכול להיפטר בשנייה רק עם יוכל לקבל עוד קצת הלוואה מהבנק או גורם חוץ, שהרי מה פתאום שהעסק שלי יתרסק אני יודע להרוויח ואני "שועל" בתחום שלי. ואני יושב מול בעלי עסקים אלה וחושב לעצמי "למה"

 

היו עושים נכון מרבית בעלי העסקים והחברות אשר ראשית היו מבינים מה תפקידו של יועץ ומלווה עסקי (מרבית בעלי העסקים לא מבינים מה תפקידו של יועץ ומלווה עסקי) ומכאן נוצר מצב של חוסר שביעות רצון או אי תאום ציפיות ולאחר מכן שוכרים אחד כזה בדיוק כמו ששכרו את רואה החשבון שלהם.

 

למשרד שלנו יש לקוחות אשר הגיעו במצב א לייעוץ וליווי ואחרי שהפנימו, שמעו, פעלו, קיבלו, הפכו את עסקם חזרה לעסק מרוויח בלי צורך לפעמוני אזעקה כל יום שני וחמישי.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן