צריכים כסף

צריכים כסף?

מחר בבוקר אתם יודעים כי השיקים שנתתם יחזרו.

אין לכם לשלם משכורות?

מה עושים? למה זה קורה?

ובכן, תרצו או לא תרצו תתכחשו או לא תתכחשו זה קורה בגלל ניהול לא נכון, זה קורה בגלל שבעלי העסקים והחברות היום מתעסקים בתפעול העסק ולא בניהולו ולכן הדברים קורים. לא שזה חדש, בעלי עסקים יודעים שהם הולכים אחורה אבל הם לא מוכנים להפנים את זה ואז הם מושכים ומותחים ומסכנים יותר ויותר..

אז מה יקרה מחר?

כנראה שהם ייענו לכל מודעות הפרסום בגוגל, בפייסבוק, בוואטסאפ, בטלוויזיה, בעיתונים, בהודעות האס אמ אס, בטלפונים המגיעים עליהם ומתחננים שייקחו הלוואה!

 

ומה יותר חזק בשיווק שצורך נפגש עם פתרון.

 

וכך במקום לעצור את ההתדרדרות ולהביא לפתרון נכנסים להתחייבויות גלגול חדשות כאשר לא יודעים באמת מי הגוף שנותן את ההלוואה. (בחזקת קיבלתי את מנת הסם שלי וזה טוב לכמה שעות) בעסק זה אולי טוב ככדור אקמול לכמה ימים.

 

בעלי עסקים וחברות אשר מקרים אלה קורים אצלם חדשות לבקרים הם בדרך כלל אותם בעלי עסקים שמאמינים כי זאת תקופה, זה יעבור, אולי המכירות יגדלו, אולי נקצץ במשהו אך לא מסוגלים להפנים שכל הלוואה לתזרים המזומנים לכיסוי שיקים והתחייבויות רק מובילה אותם בצעדי ענק אחורה.

 

יוצא לי לשבת עם בעלי עסקים לא פעם אחת שמספרים על העסק או החברה שלהם ניסים ונפלאות "כי כך הם באמת ובתמים מאמינים" אבל שאני נכנס לעומקם של דברים אני מגלה עסק שחייו הם קצרים ואפילו קצרים מאד ולפיכך לא פלא שיש כל כך הרבה עסקים שקורסים, תיקי הוצאה לפועל שנפתחים, חשבונות בנק מוגבלים, ופשיטות רגל לרוב.

 

נקודה נוספת של התנהלות שגויה של עסקים זה נושא ה"אגו" העצמי של בעל העסק או החברה, וכאן ההתמודדות מאד קשה בין בעל העסק לעצמו, מבחינתו הנושא יכול להיפטר בשנייה רק עם יוכל לקבל עוד קצת הלוואה מהבנק או גורם חוץ, שהרי מה פתאום שהעסק שלי יתרסק אני יודע להרוויח ואני "שועל" בתחום שלי. ואני יושב מול בעלי עסקים אלה וחושב לעצמי "למה"

 

היו עושים נכון מרבית בעלי העסקים והחברות אשר ראשית היו מבינים מה תפקידו של יועץ ומלווה עסקי (מרבית בעלי העסקים לא מבינים מה תפקידו של יועץ ומלווה עסקי) ומכאן נוצר מצב של חוסר שביעות רצון או אי תאום ציפיות ולאחר מכן שוכרים אחד כזה בדיוק כמו ששכרו את רואה החשבון שלהם.

 

למשרד שלנו יש לקוחות אשר הגיעו במצב א לייעוץ וליווי ואחרי שהפנימו, שמעו, פעלו, קיבלו, הפכו את עסקם חזרה לעסק מרוויח בלי צורך לפעמוני אזעקה כל יום שני וחמישי.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן