צריכים הלוואה, אין בעיה!

צריכים הלוואה, אין בעיה!

הלוואות, הלוואות כולם צועקים הלוואות!

הרדיו מפציץ עם פרסומים! הלוואות בכול צורה, הלוואות לעסקים, הלוואות בתנאים מצוינים

הלוואות בערבות מדינה, הלוואות ומענקים לעסקים,

וזה עוד לא הכול.

ביטוח ישיר מבטיחה 50.000 ₪ ומיד

ישראכרד מציעה 40.000 ₪ ומיד

טלפונים אנונימיים מציעים לנו "הלוואות"

חברות כרטיסי אשראי בכול פנייה למוקד אתה נשאל "רוצה הלוואה"

איך לא! איך לא יציעו לנו הלוואה! כאשר ריבית הפריים נמוכה (יחסית) הקופון שגוזרים המלווים מגיע מ 10% צפונה! אז למה שלא יגזרו עלינו קופונים! הרי הלוואות למי שצריך זה כמו סם טוב לכמה חודשים, חודשים? ימים!

מה כבר לא ניצלנו, מסגרת בבנק, הלוואות בריביות משתנות (בעיקר ריביות כלפי מעלה) מכיוון שהבנק מבין שאתה במצוקה! למה שלא יגזור קופון ממצוקותיך. נכון! הבנק מחשב את הסיכון ש"אולי לא תעמוד בהחזרים" ולכן הוא מגדיל את הריבית כפיצוי על הסיכון שהוא לוקח!.

וגם את מסגרות כרטיסי האשראי נצלתה, וההלוואות מחברות כרטיסי האשראי, ואולי כבר גמרת את הכסף של "הלוואה בערבות מדינה" ואתה כבר בדרך לחדש את מסגרת ההלוואה, (ואני לא רוצה להזכיר את ניקיונות השקים בשוק רגיל בשוק אפור) בקיצור, הלוואות מכול כוון, ועדיין "אנו רוצים עוד הלוואות"…

כ יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי אני כותב רבות לגבי הנושאים האלה של הלוואות, לצערי אני נתקל ביום יום לפחות עם עשרה עסקים קטנים כגדולים שעדיין חושבים שהפתרון זה "הלוואות" לא משנה להם מה הרווח החשבונאי, לא משנה אם הוא משרת את החזרי ההלוואות, מה שחשוב זה לקבל עוד הלוואה או בכדי לשים בצד "שיהיה" וזה נעלם תוך חודש חודשיים אל תוך החור השחור שנקרא תזרים מזומנים שלילי, או בכדי לכסות על חוסר מכירות, או לשרת הוצאות מיותרות, ואני שואל! עד היכן תתחייבו? האם העסק שלכם צריך לחיות מהלוואות? יש כאלה ששואלים אותי "מה נסגור" ואני עונה "עד מתי אתה רוצה לקחת הלוואות" "ואם אתה רוצה עסק חי אתה מבין שהוא צריך לחיות מרווחים ולא מהלוואות" יותר מזה! מתי עשית בדק ביית בעסק שלך? והתשובה תמיד נאמרת "קיצצתי, הורדתי במשכורות, אני מצמצם בחשמל, אני לא לוקח משכורת הביתה, אני לוקח כסף רק בשביל לחיות, אין לי מהיכן לקצץ, אז מה אני יכול לעשות?

 למי פונים שהתחושה אומרת לכם משהו לא בסדר בעסק

ואני עונה, ידידי, ראשית יש מאיין לקצץ, מה שאני רואה ממקומי אתה לא רואה ממקומך, שנית עם העסק לא משרת את המשכורת שלך אז אתה מבין שהעסק שלך לא טוב! הוא דורש שינוי! הוא דורש מהפכה! הוא נדרש להתנהל כמו שמנהלים היום עסקים ולא כמו שניהלנו עסקים לפני 2008, משהו פגום בדרך הניהול העכשווית שלו, כי השוק השתנה, כי מיקור החוץ גדל, כי התחרות קשה, כי יש ריבוי מהכול, כי שיטות השיווק, המכירות והפרסום הפכו צד. הכול השתנה חוץ מהעסק שלך.(לא אני לא רוצה להקניט אותך אני מסכים שבכדי לנהל היום עסק צריכים להיות אשפים)

אני טוען שאפשר לקחת הלוואה לתיקון, ליצירת הכנסה נוספת לעסק, אבל עסק שלא יתאזן, שלא יעמיד את ההוצאות שלו מול ההכנסות שלו, שלא ישתכלל, שלא יוביל מהלכים, שלא יחשוב אחרת ממה שחשב עד כה, שיבין שהבלתי אפשרי! אפשרי! שיידע לבחור את האנשים הנכונים שילוו אותו יוכל להמשיך למשוך משכורת כתוצאה מהעסק ולא מהלוואות. די! רחמו על עצמכם, בסיטואציה הקיימת אתם רק מפרנסים אחרים ולא מתפרנסים.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן