צריך עו"ד! פתח את הארנק

אינפלציה בעורכי דין בישראל

עוד 1900 עורכי דין סיימו השבוע יוני 2014 את ההסמכה שלהם והם הופכים להיות עורכי דין, עוד בשורה נוספת כי משרד עורכי דין המתמחה בחוזי נדל"ן הבין שבקרוב הולכת להיות התנפלות על עורכי דין בתחום הנדל"ן בגלל מע"מ 0 קם והכריז אני גובה רק 5000 ₪ על חוזה נדלני!!!

 מצוין.

רעיון ענק, ובתקווה התחלה "אולי" של ירידת המחירים המטורפת אותה משלמים לקוחות למשרדי עורכי הדין.

 

זה לא יאומן איזה מחירים נדרשים לקוחות לשלם עבור שירותים של עורכי הדין.

מאחר ועורכי הדין "לעולם" לא יכולים להתחייב על התוצאה אשר תהיה בבית המשפט (מי שמתחייב לדעתי הוא לא אומר נכון) לא ברור למה שכר הטרחה הוא כול כך גבוהה ברמות היסטריות של סכומים עם 5 ושישה אפסים וגם יותר.

 איך מקבלים החלטה ניהולית מוצלחת

עיני לא צרה בזכותו של בעל מקצוע להרוויח כסף! עריכת דין היא עסק אשר המטרה שלו לעשות כסף. אבל! בין עמנו אנו נמצאים, המצב הכלכלי הוא לא טוב, אנשים יותר ויותר נזקקים לשירותי בית המשפט, וככול שנזקקים לשירותי בית המשפט כך נזקקים לעורכי דין, וככול שיש עורכי דין העלות שמשלם הלקוח הולכת ופוחתת. וגם נושא המחירים מרקיעי השחקים של עורכי הדין חייב לרדת.

ניסיון הוא הכוח, עורך דין בעל ניסיון הוא עורך דין שיכול לדרוש שכר יותר גבוהה לעומת עורך דין שיצא עכשיו מההתמחות, אבל עדיין, הפערים נעים באלפי עשרות אלפי ומאות אלפי שקלים.  ראו היכן ממוקמים משרדי עורכי הדין בבניינים הכי יקרים, בקומות הכי גבוהות, ובמשרדים הכי מפוארים! ומי משלם! הלקוחות…

תחרות זה תחרות ובשוק תחרותי חייבים לפתח גם הורדה של מחיר, לעורכי הדין ייקח שנה שנתיים שלוש ואז יבינו כי כי בכדי לשרוד ולהתקיים הם חייבים להיות יצירתיים במחיר בדיוק כמו משרד עורכי הדין שהחליט על תעריף אחיד לעסקאות נדל"ן. והרי אנו יודעים כמה עורכי דין אוהבים עסקאות נדל"ן.

נכון, יש עורכי דין בעלי שם! אומנם עורכי דין יותר ותיקים, אבל המציאות! המציאות! היא זו שהשתנתה ומי שלא ילך בעקבותיה יכחד. גם עורכי דין שהיו טובים מאד ללקוחות מסורתיים, אך דור בא ודור הולך ואתו מתחלפים גם האנשים, עדיף לתפוס את הרכבת לפני שהיא יוצאת מהתחנה!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן