פתיחת עסק

פתיחת עסק

אצל רבים החלום על פתיחת עסק שריר וקיים וללא ספק ניתן רק לפנטז על ההנאה שבדבר על תחושת העצמאות והפרנסה המכובדת ללא תלות במעסיק. את החלום הזה יש לאפשר לכל מי שרוצה, אבל יש גם חלק נוסף למשוואה והיא הסיכונים הרבים שכל מי שמתכוון לפתוח עסק נוטל. הסיכונים הללו קיימים ובשם האחריות צריך לדבר גם עליהם, אבל כן חשוב להוסיף את הכלים לניהול נכון של הסיכונים הללו.

הסיכון הראשון הוא הייחוד של העסק. מה שצריך לעשות לפני הכל זה מחקר צרכני אצל המתחרים האחרים ובשוק בכלל. סקרי השוק והבדיקות המקדימות מגלות לנו בדיוק מהו המוצר שאותו אנו רוצים לשווק, או אלו שירותים אנו רוצים להציע לאחרים. בנוסף, יש לבדוק באמת ובתמים מהו הייחוד של המוצר שלנו על פני המוצרים המקבילי ואיך ניתן לפתות את האנשים לרכוש דווקא אותו. בנוסף, צריך לדעת מיהו קהל היעד. האוכלוסייה הרחבה מאוד מגוונת ואנו נדרשים להבין למי אנו פונים, שכן באמצעות המיקוד הנ"ל, נכל גם לדעת באלו כלים שיווקיים נוכל להביא את המוצר לפתחיהם.

הסיכון השני הוא סט הכלים המקצועיים שאנחנו צריכים כדי לנהל ולהריץ עסק חדש. למי שיש את כל מה שצריך כדי לעשות כן, מה טוב. למי שאין את הכלים הללו, אפשר ללכת וללמוד את רזי הניהול או את ההתמקדות במוצר הספציפי. לחילופין, ניתן לשכור את שירותיו של יועץ עסקי מוכשר שייתן את כל הכלים באופן חיצוני וביחד איתנו יבנה את התכנית העסקית הכוללת והמלאה.

רואה חשבון הוא לא יועץ עסקי

סיכון שאי אפשר להתעלם ממנו הוא זה הכלכלי. מי שחושב שבהתחלה הרווחים יהיו גבוהים ורבים טועה ובגדול. הרווחים בהתחלה יהיו מינימאליים אם בכלל ולשם כך צריך לוודא שיש לנו גיבוי כלכלי רחב ככל הניתן כדי לאפשר לעסק להמשיך ולרוץ קדימה ולנו ליהנות מאורח חיים ראוי בזמן הזה.

לבסוף, חשוב להכיר את עצמנו. אמנם לא מדובר על סיכון שאנחנו לוקחים, אבל אם רוצים לשמור על עסק כמו שצריך, כדאי להיות מודעים באופן מלא למהלכים שנבצע לאורך הזמן.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן