פתיחת עסק יזמות ומוטיבציה

פתיחת עסק יזמות ומוטיבציה

בואו נתעסק קצת ביזמות, בשיווק, נחפש יחד רעיונות מה אפשר לעשות או ליזום בתחום האישי, אני לא כותב כאן יזמות בהשקעות בבורסה או במפעלים ענקיים או בחברות שיווק גדולות, אני רוצה להתייחס במאמר זה בעסקים קטנים, במיזמים קטנים של גברים ונשים, בדברים לא מחייבים, המתאימים לתקציבים קטנים, וגם לשינוי עיסוק של חלק מכם.

חשבתי למשל על הסבה של נשים ששמשו כמזכירות, שהביאו תה או קפה לבוס, שעבדו מ-8 בבוקר עד 5 אחה"צ, ונסעו עוד שעתיים לעבודה או ממנה, לעשות קורס של טיפוח ציפורניים, מה שפעם קראו לזה (מניקור פדיקור) ישכרו מקום בשכונתם, ישפצו אותו בלבן, יתאימו לו ריהוט, בעיקר בלבן, יצפו חלק מקירותיו במראות, ישימו אלמנטים של כתמי צבעים כאן ושם, יציידו את המקום במוצרי איפור, יערמו ארון לבן עם מגבות לבנות נקיות וצחורות, ויתחילו לקבל לקוחות. בטוח שמה שירוויחו זה יהיה הרבה יותר ממה שהם מרוויחות כפקידות או מזכירות.  

עוד דבר שיכול לעניין, זה כול נושא ה-רטרו, מוצרים ושירותים שידענו פעם, והרבה מהדור של היום לא מכיר אותו או שלא שמע עליו, לדוגמא פעם היה "סיפולוקס" זה שעושה סודה היום קוראים לזה "סודה סטריים" זה מבחינתי דוגמא למה שאני מתכוון בנושא ה"רטרו". זכרו אני מדבר על עסקים קטנים הנמצאים בשכונות מגורים ולא דווקא במרכזי ערים שם ההוצאות הרבה יותר גבוהות, ובכלל, היום המיקום כבר לא משנה, שיש את הפייסבוק, או גוגל, או לקוחות הממליצים מפה לאוזן, המיקום לא יוצר את העניין.

דוגמאות נוספות, הרבה מאד יבואנים בכול מיני תחומים, כלי ביית, מתנות, סדקית, מביאים לישראל פטנטים חדשים, כאלה שמאד מעניינים, דמיינו לעצמכם חנות קטנה ומטריפה של כלי ואביזרי מטבח בשלל צבעים מקשטת חנות קטנה ויוצרת עניין אצל כול עובר ושב, אצל כול אם ואב שמטיילים בשכונה, או הולכים לסופר השכונתי, משהו כזה שלא דורש הוצאות רבות, או מלאי גבוהה, חנות שתתתן לבעליה הכנסה יפה למחייה ורוויה.

בכלל, היום, כאשר נבנות כול כך הרבה שכונות חדשות, ששטחי אדמה הופכים להיות לבתים רבי קומות מהם נשפכים נשים גברים וטף, הופכת להיות השכונה כמרכז עניינים ולא רק חדר שינה, מרכז עניינים שאפילו עסק קטן בתחום השיווק יכול להיות מרכז משיכה.

ועוד לא דיברתי על מיזמים של בעלי מקצוע "סנדלר" כן, "סנדלר" רבים מכם תצחקו "אבל גם על גנן בגן הילדים קיבלתם בפליאה" אז אני אומר סנדלר, אבל לא סנדלר של פעם, מלא ברפש ולכלוך, סנדלר בסטייל שיהיה כיף להביא את הנעליים או הסנדלים לתיקון, ולא רק ז, סנדלר כזה יכול למכור מוצרים, נעליים מיוחדות "סדרת קרוקס" וכול מיני מוצרים נושקים. אתם חושבים שזה לא יעבוד. אתם טועים, אם נראות נכונה ותוכנית שיווק מתאימה זה יעבוד בעבוע יעבוד.

זכרו, הרבה יותר קל לפתוח עסקים בשכונות חדשות, זכרו שקל מאד להביא את דבר העסק שלכם אליהם וכול בניין הוא כמו רחוב שלם שעובר במרכז העיר.

האמת שיש לי עוד המון רעיונות לעשות עסקים, או איך לדחוף עסקים להצלחה ושגשוג, זה הכול תלוי בכם אם תרצו להקשיב לי.   

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן