פתיחת עסק חדש

פתיחת עסק חדש!
האם היום סוף שנת 2013 יש מקום לפתוח ולהקים עסקים חדשים?
האם לאחר שאנו שומעים את הנתונים המגיעים אלינו מכול מגזר עסקי המתלונן על ירידה במכירות, עלייה בהוצאות, עליית הוצאות שכר, ובכלל תחרות פרעית שלא מותירה רווח לעסקים וחברות, אכן יש מקום לפתוח עוד עסק!
האם זה בכלל רציונאלי לחשוב על עסקים חדשים, הרי המון נסגרים, תסתובבו ברחבי הערים וראו כמה חנויות ומשרדים יש להשכרה פנויים.

ובכן, האמת, כ יועץ עסקי, אין תשובה ברורה, חלקה, עם מענה מדויק. עסקים זה סיכון סיכוי, ניסיון ותהייה.

כ מי שנותן ייעוץ עסקי  שמתי לי למטרה בחודשים האחרונים להסתובב בחנויות הספרים ולמצוא ספרים כאלה ואחרים של כותבים ישראליים וכותבים מחו"ל בדרך המומלצת לפתיחת עסקים. האמת! לא נפלתי ממרום גובהי, לא התחדש לי שום דבר, רק הבנתי כי עדיין הכתיבה בספרים "הנכונה" לכשלעצמה, אבל נדושה, לא מחדשת, לא מייצרת איזה שהוא טריגר חדש בניהול עסקים המוביל להצלחה.

בסך הכול הכללי כול הנאמר שם הוא כול מה שנאמר על ידי יועצים עסקיים או רואי חשבון כאלה ואחרים! שום חידוש, שום ריגוש! שום דבר אשר יכול לתת לבעלי עסקים מזור להתפתחות עסקם או לבעלי מיזמים כאלה ואחרים כלים אופרטיביים ולא תאורטיים כיצד פותחים עסקים או משמרים עסקים וחברות.

המסקנה העולה היא שבמידה ורוצים להקים מיזם חדש, עסק חדש, צריך אומנם לפעול על פי הספר מבחינת ארגון ותהליך פתיחת העסק הן מבחינה חשבונאית, הן מבחינת מבנה הארגון, הן מבחינת מיקום, פרסום, שיווק, תכנית עסקית, מימון וכול השאר. אבל יותר מזה "חייבים לבוא לעסק עם דמיון ויצירתיות שונה" "אחרת" .

ישנם פעמים שאני לא מקבל עבודה מלקוחות אשר פונים אלי ובגלל סיבה כזאת או אחרת לא ממשיכים את המסע ומתן, ואני אומר לעצמי "איזה פספוס החברה האלה מפספסים" אם הם רק היו מבינים מה הם צריכים בעסק שלהם, אם הם רק היו מטמיעים כי לעסק חדש למיזם חדש או לעסק קיים דרוש כוח אנרגטי "ענק" בכדי להזיז אותו קדימה כמה יותר שאפשר, אנשים אלה מתייחסים לתפקיד יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי "כאורטורייתה אשר יש לה אמירה, היא אומרת, היא מלווה וזהו! וזה ממש לא כך, תשאלו לקוחות של המשרד שלנו ותבינו "מה זה יועץ עסקי" המניע עסקים חברות מיזמים חדשים.

ניהול עסק

גלשתי קצת מהנושא ועדיין לא הזכרתי את תחום השיווק אבל אני אומר כן! לעסקים חדשים אני אומר כן! למיזמים חדשים, אני אומר כי כול מיזם או רעיון או עסק חדש או קיים "יכול להצליח" דווקא בגלל שכול כך הרבה "עסקים" שלא השכילו לשכור להם יועץ מקצועי נפלו, סגרו, והתרסקו, יש מקום לעסקים חדשים ועסקים קיימים ביחד עם מלווה לשבור קרח ולהצליח.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן