פתיחת עסק חדש

פתיחת עסק חדש!
האם היום סוף שנת 2013 יש מקום לפתוח ולהקים עסקים חדשים?
האם לאחר שאנו שומעים את הנתונים המגיעים אלינו מכול מגזר עסקי המתלונן על ירידה במכירות, עלייה בהוצאות, עליית הוצאות שכר, ובכלל תחרות פרעית שלא מותירה רווח לעסקים וחברות, אכן יש מקום לפתוח עוד עסק!
האם זה בכלל רציונאלי לחשוב על עסקים חדשים, הרי המון נסגרים, תסתובבו ברחבי הערים וראו כמה חנויות ומשרדים יש להשכרה פנויים.

ובכן, האמת, כ יועץ עסקי, אין תשובה ברורה, חלקה, עם מענה מדויק. עסקים זה סיכון סיכוי, ניסיון ותהייה.

כ מי שנותן ייעוץ עסקי  שמתי לי למטרה בחודשים האחרונים להסתובב בחנויות הספרים ולמצוא ספרים כאלה ואחרים של כותבים ישראליים וכותבים מחו"ל בדרך המומלצת לפתיחת עסקים. האמת! לא נפלתי ממרום גובהי, לא התחדש לי שום דבר, רק הבנתי כי עדיין הכתיבה בספרים "הנכונה" לכשלעצמה, אבל נדושה, לא מחדשת, לא מייצרת איזה שהוא טריגר חדש בניהול עסקים המוביל להצלחה.

בסך הכול הכללי כול הנאמר שם הוא כול מה שנאמר על ידי יועצים עסקיים או רואי חשבון כאלה ואחרים! שום חידוש, שום ריגוש! שום דבר אשר יכול לתת לבעלי עסקים מזור להתפתחות עסקם או לבעלי מיזמים כאלה ואחרים כלים אופרטיביים ולא תאורטיים כיצד פותחים עסקים או משמרים עסקים וחברות.

המסקנה העולה היא שבמידה ורוצים להקים מיזם חדש, עסק חדש, צריך אומנם לפעול על פי הספר מבחינת ארגון ותהליך פתיחת העסק הן מבחינה חשבונאית, הן מבחינת מבנה הארגון, הן מבחינת מיקום, פרסום, שיווק, תכנית עסקית, מימון וכול השאר. אבל יותר מזה "חייבים לבוא לעסק עם דמיון ויצירתיות שונה" "אחרת" .

ישנם פעמים שאני לא מקבל עבודה מלקוחות אשר פונים אלי ובגלל סיבה כזאת או אחרת לא ממשיכים את המסע ומתן, ואני אומר לעצמי "איזה פספוס החברה האלה מפספסים" אם הם רק היו מבינים מה הם צריכים בעסק שלהם, אם הם רק היו מטמיעים כי לעסק חדש למיזם חדש או לעסק קיים דרוש כוח אנרגטי "ענק" בכדי להזיז אותו קדימה כמה יותר שאפשר, אנשים אלה מתייחסים לתפקיד יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי "כאורטורייתה אשר יש לה אמירה, היא אומרת, היא מלווה וזהו! וזה ממש לא כך, תשאלו לקוחות של המשרד שלנו ותבינו "מה זה יועץ עסקי" המניע עסקים חברות מיזמים חדשים.

ניהול עסק

גלשתי קצת מהנושא ועדיין לא הזכרתי את תחום השיווק אבל אני אומר כן! לעסקים חדשים אני אומר כן! למיזמים חדשים, אני אומר כי כול מיזם או רעיון או עסק חדש או קיים "יכול להצליח" דווקא בגלל שכול כך הרבה "עסקים" שלא השכילו לשכור להם יועץ מקצועי נפלו, סגרו, והתרסקו, יש מקום לעסקים חדשים ועסקים קיימים ביחד עם מלווה לשבור קרח ולהצליח.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן