פרסום נכון המלצות

פרסום נכון המלצות

דורון עמית יועץ עסקי, יועץ פרסום, ומיתוג…בוא נצא מתוך נקודת הנחה כי כול עסק באשר הוא חייב לפרסם את עיסקו אם זה עסק גדול , בינוני וקטן הייתרון שיש לערים קטנות כמו אשדוד, אשקלון, בארר שבע וקריית גת שבעלות נמוכה מאד ניתן לפרסם את העסקים ולהכניס יותר לקוחות אליה…אבל עלייה וקוץ בא….מי שמסתכל על העיתונות המקומית האזור הדרום מוצא כי הפרסומות דומות אחת לשנייה, בפרסום אחד מנסים להכניס כמה שיותר מלל ותמונות, ובסך הכול הכללי הפרסום מאבד את המטרה שלשמה הוא נוצר…חשוב לי לתת כאן המלצות וטיפים לגולשים כיצד צריך לפרסם בעיתונות, בעלון, בבאנר באינטרנט המקומי…1. מקד את הפרסום שלך…פרסם מוצר אחד שהוא הלהיט שבין המוצרים שלך..תן דגש לאותו מוצר וסביביו תבנה את סיפור העסק 2. אל תכוונו לעולם בפרסום שלכם קהל מטרה אחד…אם אתם מכוונים לילדים דברו גל להורים ולסבא ולספתא אם אתם מכוונים לגננים דברו גם לבעלי הגינות באזור שלכם, אם אתם מוכרים בגדי ים של נשים כוונו גם לגברים ולא רק לנשים…בכלל פרסום הוא אתגר מוחי רחב היקף ועדיף בכדי ליצור פרסום פורה ומניב לקחת יועץ פרסום, או יועץ שיווק שיודע גם לתת את הרעיון וגם לתת את העיצוב הגראפי למימוש הרעיון (קונספט)

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

הבנק ואנחנו

האם אנו צריכים את הבנק?

עסק טוב הוא עסק מרויח, עסק טוב הוא עסק שלא צורך אשראי, אם אין לכם עסק כזה תעשו בדק ביית יכול להיות שאתם צריכים לסגור את העסק שלכם. עסק שרוצה מינוף ומציג בטוחות יכול לעשות SHPING אצל כל החברות החוץ בנקאיות המסודרות בארץ

פרסום בדיגיטל
קורונה ועסקים

האינטרנט בשרות העסקים

זהו! הבנו! המגפה שנחתה עלינו לא רק שפגעה באנושות ובאנשים היא גם הביאה עסקים בכל רחבי העולם או לקריסה או לצורך "להמציא" את עצמם מחדש.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן