פרובוקציה או לא פרובוקציה נכון או לא נכון

פרובוקציה או לא פרובוקציה נכון או לא נכון

כמי שמתמחה בתחום השיווק.

כמי שמאמין שתחום השיווק אינו תלוי במוצר או בשירות אלה בבידול, מיתוג, שיווק, מכירות ופרסום!

במי שמאמין שתחום השיווק הוא יצירה אחת גדולה, ורק האומן היצירתי הוא זה שיכול להרים מוצרים, שירותים, מעלה מעלה, הייתי מבקש מקהל קוראי כי יביט טוב בתמונה המצורפת לכתבה זאת, לא יזדעזע, לא יכעס, יותר נכון נשים שלא יכעסו ויותר מזה אני אבקש את סליחתם של הנשים מבין קוראי, אבל עצם ההקדמה כאן רק מגבירה את התחכום והנכון של המודעה המתפרסמת בשלט חוצות כפי שנחשפתי אליה באחד מהאתרים ברשת.

כ יועץ שיווק אני מאמין שלא משנה מה שתעשה בתחום השיווק, הפרסום, הרעיון, אם תעשה אותו נכון, הוא יקבל תהודה רבה ותשומת הלב אליו תהיה כבירה. זו דוגמא (אחת מני רבות) של פרסום "ענק" עם רעיון מבריק שיוצר בצורה מעורבת:  שקיפות, אהבה, כעס, גועל, שאט נפש, הזדהות, ועקיצה, כול זאת מסביר את המותג המפרסם בלי הרבה מילים. אני לא יודע עד כמה יזכרו את שם המפרסם אבל אני בטוח כי יזכרו את המודעה ואת הקריאטיבי הפשוט שלה אבל הנכון מבחינה פרסומית שיווקית כאחד.  

 אני יודע כי רבים מהעסקים יסלדו מהכרזה, אני יודע כי רבים לא יסכימו איתה, אני אפילו יודע כי אנשים ידברו על החוצפה במודעה, אבל אני יודע שזה שידברו על המודעה ואפילו תהיה לה זכירות רבה בזה הושגה המטרה.

ועוד על פרסום 

לא משנה בפרסום מה אתה אומר, חשוב איך אתה אומר, חשוב איך אתה מרים את הראש מעל כולם, חשוב לבלוט ולהתבלט: הרי אם נחשוב על ראש פחות יצירתי שהיה צריך להעמיד כרזה שכזאת בחוצות העיר היינו רואים מודעות בסגנון "לבד, רוצה חברה, מעוניין להכיר? התקשר" או "אנחנו נכיר לך את אהבת חייך" או כול מיני מודעות אשר יהוו "עוד מודעה" "עוד מסר רגיל שלא יהיה שונה משאר המסרים שאנו רגילים לראות. לדעתי המסר שנכתב כאן הוא חזק, ובגלל שהוא קורה לכול כך הרבה אנשים ביום יום הוא מקבל חיזוק עצום להיותו מסר נכון המשקף את המציאות במדינת ישראל.

 קשה מאד לשכנע בעלי חברות, בעלי עסקים, חברות הנותנות שירותים או מוכרות מוצרים להעביר את מערכת השיווק והפרסום שלהם לפסים אחרים הרבה יותר נועזים הרבה יותר "קולטי עיין" אנשים ובפרט בעלי עסקים מאד שמרניים ופוחדים לאבד את מה שכבר יש להם, ומכאן נובעת הטעות הגדולה בעולם הפרסום הישראלי בפרט בעסקים קטנים ובינוניים אשר גם הם חייבים לבלוט ולהתבלט מעל כולם.

 שאפו למי שחשב על המסר הזה

סליחה לנשים או הגברים שנפגעו מהמסר השוביניסטי הזה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן