פרובוקציה או לא פרובוקציה נכון או לא נכון

פרובוקציה או לא פרובוקציה נכון או לא נכון

כמי שמתמחה בתחום השיווק.

כמי שמאמין שתחום השיווק אינו תלוי במוצר או בשירות אלה בבידול, מיתוג, שיווק, מכירות ופרסום!

במי שמאמין שתחום השיווק הוא יצירה אחת גדולה, ורק האומן היצירתי הוא זה שיכול להרים מוצרים, שירותים, מעלה מעלה, הייתי מבקש מקהל קוראי כי יביט טוב בתמונה המצורפת לכתבה זאת, לא יזדעזע, לא יכעס, יותר נכון נשים שלא יכעסו ויותר מזה אני אבקש את סליחתם של הנשים מבין קוראי, אבל עצם ההקדמה כאן רק מגבירה את התחכום והנכון של המודעה המתפרסמת בשלט חוצות כפי שנחשפתי אליה באחד מהאתרים ברשת.

כ יועץ שיווק אני מאמין שלא משנה מה שתעשה בתחום השיווק, הפרסום, הרעיון, אם תעשה אותו נכון, הוא יקבל תהודה רבה ותשומת הלב אליו תהיה כבירה. זו דוגמא (אחת מני רבות) של פרסום "ענק" עם רעיון מבריק שיוצר בצורה מעורבת:  שקיפות, אהבה, כעס, גועל, שאט נפש, הזדהות, ועקיצה, כול זאת מסביר את המותג המפרסם בלי הרבה מילים. אני לא יודע עד כמה יזכרו את שם המפרסם אבל אני בטוח כי יזכרו את המודעה ואת הקריאטיבי הפשוט שלה אבל הנכון מבחינה פרסומית שיווקית כאחד.  

 אני יודע כי רבים מהעסקים יסלדו מהכרזה, אני יודע כי רבים לא יסכימו איתה, אני אפילו יודע כי אנשים ידברו על החוצפה במודעה, אבל אני יודע שזה שידברו על המודעה ואפילו תהיה לה זכירות רבה בזה הושגה המטרה.

ועוד על פרסום 

לא משנה בפרסום מה אתה אומר, חשוב איך אתה אומר, חשוב איך אתה מרים את הראש מעל כולם, חשוב לבלוט ולהתבלט: הרי אם נחשוב על ראש פחות יצירתי שהיה צריך להעמיד כרזה שכזאת בחוצות העיר היינו רואים מודעות בסגנון "לבד, רוצה חברה, מעוניין להכיר? התקשר" או "אנחנו נכיר לך את אהבת חייך" או כול מיני מודעות אשר יהוו "עוד מודעה" "עוד מסר רגיל שלא יהיה שונה משאר המסרים שאנו רגילים לראות. לדעתי המסר שנכתב כאן הוא חזק, ובגלל שהוא קורה לכול כך הרבה אנשים ביום יום הוא מקבל חיזוק עצום להיותו מסר נכון המשקף את המציאות במדינת ישראל.

 קשה מאד לשכנע בעלי חברות, בעלי עסקים, חברות הנותנות שירותים או מוכרות מוצרים להעביר את מערכת השיווק והפרסום שלהם לפסים אחרים הרבה יותר נועזים הרבה יותר "קולטי עיין" אנשים ובפרט בעלי עסקים מאד שמרניים ופוחדים לאבד את מה שכבר יש להם, ומכאן נובעת הטעות הגדולה בעולם הפרסום הישראלי בפרט בעסקים קטנים ובינוניים אשר גם הם חייבים לבלוט ולהתבלט מעל כולם.

 שאפו למי שחשב על המסר הזה

סליחה לנשים או הגברים שנפגעו מהמסר השוביניסטי הזה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן