פעילות עסקית יורדת רע למדינה

פעילות עסקית יורדת רע למדינה

.מס הכנסה מגלה לנו כי הכנסות המדינה קטנו  בצורה משמעותית והגדילו את הגרעון של הממשלה….ברור לנו לחלוטין מדוע גדל הגרעון הממשלתי וזאת בגלל הרוחים אם בכלל של הקונצרנים הגדולים וההאטה במשק בכלל…זאת למעשה לא היתה הפתעה ואני מאמין שגם לא היתה הפתעה לקובעי המדיניות בממשלה….מה שמעודד אותי יותר היא הידעה שהתפרסמה היום בעיתון גלובס בה נתפש בעל קיוסק במקום מסוים בישראל שהוא עוסק בעסקים נוספים כדוגמת ניכיון צקים ללקוחות עיסוק אשר מכניס לו רווח נאה מבלי לדווח על כך למס ההכנסה ולשלם מס בגינו….לדעתי כאלה יש הרבה גם בתחום פריטות הצקים וגם בתחומים נוספים שבטוח שמודעין מס הכנסה יודע עליהם…כיועץ עסקי המלווה חברות בישראל אני חושב שאם מס הכנסה היה מנצל משאבים קיימים למודיעין יותר טוב היה באפשרותו להעלות על כול אותם גורמים במשק הישראלי שהם ומס הכנסה במלחמה מתמדת…..הנטל בישראל חייב להתחלק אנו מדינה עתירת הוצאות בגלל המבנה הבטחוני שלה אם אנחנו כאזרחי המדינה לא נבין שמחובתינו לשלם מס הכנסה (בדיוק כמו שאמריקאי יודע שהוא צריך להגיש את הדוח השנתי שלו כול שנה) כך גם כאן אזרחי המדינה חייבים להפנים כי מס הכנסה במידה ויש רווחים בעסק או בחברה חייבים להיות משולמים…שימו לב…מס חברות בישראל הוא בסך הכול 25% (אני לא רוצה לדבר על כול המיסים העקיפים) אבל בפועל נטל המס על חברות ברווחים השנתיים שלהם אינו גבוהה….בנוסף במידה ויש רווח בחברה עדיין יכולים הבעלים למשוך כספים כדוידנד בעלות של 25% (כמובן אם אין להם התחיבות שלא למשוך דביבנד עם הבנק המממן) לפיכך אני חושב כי אנו צריכים לשנות את הסויץ בקופסה שלנו שמס הכנסה זה עבורינו ובשבילנו…בנוסף…דווקא מס הכנסה הוא זה שיוצא בימים אלה בהסברה על תשלום מעמ לעוסקים ועסקים קטנים ובינוניים בזמן קבלת התקבול…מה שאומר שעסקים שמוציאים חשבוניות משלמים את המע"מ לאחר חודש ומקבלים את תשלום המע"מ מהלקוח אחרי 90 או 120 יום במקרה הטוב לא יצטרכו לממן יותר את תשלום המע"מ וזה יפה….דורון עמית יועץ עסקי

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן