פוחדים להקים עסק למה?

פוחדים להקים עסק למה?

במאמר זה אנסה להביא כמה סיבות מדוע אנחנו כול כך רוצים להקים עסק קטן אבל כול כך חוששים מלהקים את אותו עסק קטן.

והמעשה מתחיל בסובבים אותנו, אנחנו כול כך זקוקים לחיזוקים כך שאנחנו מחפשים כול זיז וכול ידית להאחז בה על מנת שנוכל לקבל את דרך הצלחה למיזם החדש שלנו. כ-יועץ עסקי אני קובע לכם עובדה אחת ויחידה…מכירים את הסיפור הזה נוצרי,יהודי,ומוסלמי עלו על אוירון? ההמשך הרי ידוע…בכדי לקבל החלטה על הקמה של עסק או לצאת למיזם צריכים שני דברים הכרחיים: אינטואציה חזקה, יועץ עסקי מקצועי…כן נכון, אני רוצה למכור את השירותים שלי אבל גם רופא רוצה למכור את השירותים שלו מכיוון שהשירותים שלו מחוייבים המציאות כך גם יועץ עסקי הוא שירות מחוייב המציאות…

בקורסים המזורזים  המלמדים אנשי עסקים או יזמים להתנהל, מצמידים אותם ליומני משימות מוגדרות מראש, ללא יכולת להתנהג בצורה אנושית אלה כמכונות ממוקדי מטרה. לצערי לימוד זה הוא אכן נכון אך בלתי ישים לחלוטין. מדוע אנו שולחים את ילדנו לבית הספר בכדי שילמדו? מדוע אנחנו לא נותנים להם מסימות רוכשים להם ספרים ואומרים להם ללמוד בעצמם? מדוע? מאותה הסיבה שאנו לא יכולים להכתיב יומן ומטרות מסומנות מראש ליזם או איש עסקים מתחיל, אנו צריכים לתת לו ליווי (מנטור) שיוביל אותו יד ביד לכוון המשימה.

שיווק, אנשים פוחדים פחד מוות משיווק, אנשים פוחדים לדבר עם אנשים על העסק שלהם בפרט שהוא שלהם. (אם העסק היה של מישהו אחר היה להם יותר קל לדבר אם הלקוחות) לכן שיווק גם כאן צריך את אותו מלווה, את אותו מומחה שיעזור לקדם את השיווק ולא פחות את המכירות של המיזם החדש..

יועץ עסקי או שיווקי טוב יודע לקחת את הרעיון של היזם ולפרוט אותו למוצר, לבידול, לאריזה, למעטפת, ולהכנה למכירה ביחד עם שיטות מכירה מתקדמות ומקצועיות יכול היזם לקדם את חלומו הרבה יותר רחוק ממה שחשב לעשות לבד.

בקיצור כול מה שגורם לעסק לא להתרומם יכול יועץ עסקי לתת לעסק להתרומם ולהעלות במרום הסולם.

כמו בכול דבר בחיים, ברפואה, במשפטים, בראיית החשבון, במקצועות הפיתוח והמחשב..צריך מקצוען..יעוץ מקצועי לעסק חדש כישן הוא מקצועניות של היזם.

דורון עמית – יועץ עסקי יועץ שיווק

054-8087706

doron@doronamit.co.il

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי
ייעוץ ארגוני

הקורונה והאבטלה

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מגלה חלם ממשלתי בלתי מתקבל על הדעת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן