עשה הכל להציל את העסק שלך

אפשר לא להגיע למצב שהעסק בקשיים

זה כבר זמן רב שעסקים בישראל "הרבה עסקים" נמצאים במצב של קשיים תזרימי ים. (למעשה  כל עסק נבחן על תזרים המזומנים שלו)

השתלשלות המקרים שמביאים עסקים לקריסה מתחילה עוד בתקופה הטובה שם המכירות היו בסדר כיסו את ההוצאות החשבוניות והתזרימיות  ומאותו זמן שהשוק נהיה קשה, השפע רק גדל, להרבה מאד לקוחות בקטגוריות שונות נפתחו הרבה מאד אופציות מכירה, הלקוח כבר לא נאמן כפי שהיה ואז במקום שעסקים יתאימו את עצמם למצב החדש שנוצר התחיל מסע ההלוואות ראשית בתוך המסגרות וההיצע של הבנקים, לאחר מכן הלוואות בערבות מדינה לאחר מכן הלוואות חוץ בנקאיות בואכה השוק האפור. מה שקרה שבמקום שהעסק יחזיק את עצמו ממכירות הוא הלך וצבר גיבנות על גבו בתואנה "יהיה טוב".

אבל איך יכול להיות טוב שהמכירות רק ירדו, שאף תכנית עסקית ראשונית לא החזיקה מים, שההכנסות קטנו, ההוצאות גדלו גם כתוצאה מתשלום ריביות על ההלוואות ובעלי העסקים עדיין חיו בתקוה כי "יהיה טוב" (נכון, עסק זה הרבה חלומות ורעיונות ודמיון, עסק זה גם אגו לאנשים שלא יכולים להודות כי טעו לא בגלל טעותם בגלל שלא קראו את המפה מספיק טוב. גם אם הגדלנו מכירות אזי לא הגדלנו מחירים מאחר ועסקים רבים הבינו כי בכדי לשרוד הם חייבים למכור ב"זול" כך שאם נחבר את הכל ביחד נגיע למצב שבו הרבה מאד עסקים נמצאים היום.

הבוקר התקשרה אלי לקוחה שעסקה פועל למעלה מ-12 שנה אבל מושכת קשיים 4 שנים בוכה ומתייפחת בשאלה מה לעשות? יש מקרים שניתן מה לעשות ויש מקרים בו אומר הרופא "זהו הלב נדם"

אסור באיסורי האיסורים כי עסקים יגיעו למצב כזה.

לא מבין למה קשה לשכנע עסקים לעשות ולפעול בזמן

לא ברור לי למה בעלי עסקים לא דורשים מעצמם עזרה חיצונית להצלת עסקם כאשר עסקם הוא לב ליבו של חייהם.

אם היה יודע איש עסקים כי הוא סובל מבעיות לב הוא לא היה הולך למומחה בתחום הקרדיולוגיה שיציל ויירפא את מצבו, אז למה שמדובר בלב של העסק הנותן חיים לו ולמשפחתו הוא שאנן וחושב שיוכל לפתור את כל המהפכה העסקית הארצית והעולמית הפוקדת את התקופה בעצמו.

קראו מה עלות ייעוץ עסקי

לא, זה לא מה שהיה פעם, היום צריכים להיות מטאורים על מנת להחזיק עסקים עובדים אם פחות קשיים. אפילו עסקים חזקים שהיום זה הזמן שלהם לעשות כסף מחר יבוא משהו חדש שירסק את הדרישה העצומה לעסק שלהם היום, ומה הם יסגרו ויתרסקו.

עסקים זה מלאכת מחשבת ולצערי רוב העסקים הקטנים לא לומדים מהעסקים הגדולים ניהול מה הוא, הרחבת מותג מהי, הגדלת רצפת מכירה מהי, וניהול כללי גם כן מהו.

עסקים לעולם לא ייגמרו.

לעסקים מכל תחום יש דרישה

על כל עסק שקורס ארבעה אחרים פותחים.

עסק מצליח זה עסק שיודע להתנהל ולהיות מנוהל.

אנשים יחידיים או שותפים אין להם את ההכשרה של ניהול עסקים בימי הצלחה בימי משבר והניסיון ללכת בין טיפות הברד מבלי להיפצע או להירטב. עסק זה מכלול ואם בעסק היו יועצי שיווק, יועצים כספיים, יועצים לוגיסטיים וכולם מקצועיים ברור שהעסק היה מזנק גבהים אבל עסקים קטנים לא יכולים להחזיק את בעלי המקצוע הנדרשים ועליהם להתחבר עם אוטסורסינג (אנשי מיקור חוץ) זאת הדרך לנהל עסק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן