עסק קורס המשפחה סובלת

עסק קורס המשפחה סובלת

"בתקופת האח הגדול, בזמן היעדרותי, העסק נקלע לקשיים נוראים בשל ניהול כושל ומכשיל ומאז הוא רק צובר עוד ועוד חובות", כתבה והוסיפה: "למרות האוכל הטעים והמחירים הזולים, לא הצלחתי בשנתיים האחרונות לשקם אותו. אני עובדת כל השבוע מבוקר עד לילה כדי לנסות לצמצם הוצאות, אבל הבור גדל וגדל. היום, אינני מסוגלת פיזית ונפשית להתמודד עם זה יותר".

כך אומרת כוכבת ראליטי בעלת עסק של מסעדה בתל אביב!

כן, היא לא היחידה, הנפילות הקשות ביותר קרוב ל-50.000 עסקים בשנה קורים בדיוק מהסיבה שכוכבת הראליטי מציינת. ניהול כושל, המשך הניהול הכושל, המחשבה שיהיה בסדר, הקיצוצים  הלא נכונים, בקיצור כול מה שאפשר לעשות אבל לא נכון.

 כ-יועץ עסקי, אני יכול לקבוע בברור כי עסקים נותנים אותות של מצוקה הרבה לפני שהנפילה הכואבת, אבל בעלי עסקים מנהלי חברות לא מקשיבים, הם לוקחים קורסים לניהול, וממשיכים לעשות טעויות, הם אומרים נקצץ אבל לא מקצצים במקומות הנכונים, הם נמצאים בלחץ הם רודפים אחרי תזרים המזומנים ולכן כול הפעולות שהם עושים רק מחריפים את המצב.

ראו, חברי בעלי העסקים והחברות, נפילה היא דבר מאד כואב (לא שאי אפשר לעמוד מול נפילה עסקית) אבל זה דורש תעצומות נפש בלתי סבירות, אנשים לא יכולים לעמוד מול נפילה או בנפילה, כובד המשקל המופנה אליהם ואל משפחתם הוא בלתי נסבל וזה מוביל עד פירוק המשפחה חס וחלילה.

 כמי שנותן ייעוץ עסקי, נפילה היא בלתי נמנעת במצבים כמו שמתארת כאן כוכבת הראליטי, אתם לא יודעים עד כמה היא פוגענית ומשפילה, העניין שנפילה אפשר למנוע, מניעה של נפילה יכולה להגיע רק מגורם זר שנכנס לעסק או החברה, גורם שמכיר את השוק, מכיר את תחום העסקים, יודע את הפתרונות, יודע מה לעשות, משתמש בכול הכלים רק על מנת שהעסק לא יגסוס וישיט על בעליו צרות רבות.

עסקים יכולים להינצל, כי עסק שיפול יקום אחריו עסק אחר, דומה, שיקטוף את כול מה שקצר העסק שנפל, שלא נוהל נכון, שאיבד שליטה ורסן, ואין כאב יותר גדול מזה. לא שאני אומר שעסקים לא יכולים להיסגר, אבל גם לסגור עסקים צריך לדעת איך סוגרים, צריך לראות שהנפילה יהיו לה כמה שפחות חללים. וגם כאן יועץ עסקי עם ניסיון ועם יכולות יוכל למנוע הרבה מאד צרות ובעיות לבעלי העסק ומשפחתו.

 עסקים זה למקצוענים, זה לא צחוק, עורכי דין מחכים לרגע שעסקים יפלו בכדי לעוט על הטרף אותו משאיר העסק. היו חכמים וכמו שאתם פונים לרפואה מונעת לגופכם פנו ליועץ עסקי או קבלו ייעוץ עסקי ממקצועני.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן