עסק מטרתו להביא רווחים

עסק מטרתו להביא רווחים

במאמר הזה נדבר על כסף!

כן, כסף, זה הדבר שבשבילו אנו קמים כול בוקר!

כסף, זה הדבר שמחזיק את העולם חי או מת!

כסף זה הדבר אשר האנושות כולה צורכת אותו ורק למען מטרה אחת והיא לחיות! 

בראש המאמר נעבור אל עבר מדינות העולם ונסתכל מי הם המדינות המתפתחות אצלם העוני הוא בדרגה שנייה ושלישית, נלך מהמזרח התיכון כולל דובאי, ערב הסעודית, קטר דרך מדינות ערב הפחות מתקדמות אבל עם פערים משמעותיים בין המעמדות, נפליג משם לארצות ה"מגרב" שגם שם ההתפתחות הולכת ומתקדמת אך עדיין עם הבדל משמעותי בין עני לעשיר, ומשם לדרום אמריקה ולמדינות המתפתחות שם והבדלי המעמדות, באמצע נעצור במדינות אפריקה הדרומית ומרכז ונפגוש מדינות עניות אם אוכלוסייה רעבה, נטוס  משם לאמריקה ולקנדה ולאוסטרליה וליפן  שם העוני בנפח קטן אך מורגש וכך נסתובב לנו בעולם ונמצא עניים ואו עשירים. 

כסף! הוא מוצר צריכה אשר כול בן אנוש חפץ בו, אפשר לקרוא הרבה מאד ספרים, ולהשתתף באין ספור קומונות, ולהיות מאמינים של שיטות כאלה ואחרות המצהירות כי כסף הוא הדבר הפחות חשוב בחיים ומה שבאמת חשוב הוא האושר הפנימי. ומכאן בא הפרדוקס, בעולם קפיטליסטי אין אפשרות לתפקד ללא כסף, מי שמספר לכם כי אושר פנימי יותר חשוב מכסף, רק מנסה לעבוד על עצמו ועל האחרים כי אפשר לחיות ללא כסף. כסף עם כול הצרות שהוא מביא הוא מביא גם מרפא, הרגעה, בטחון, שקט נפשי, מקור גאווה, יכולות, הגשמת חלומות, ועוד הרבה דברים טובים אחרים כמו רפואה פרטית למשל, לא צריך הרבה לאשר נתון זה למשל ולראות את רמת התמותה במדינות עניות לעומת אורך חיים מכופל במדינות העשירות והקפיטליסטיות. 

כן אני יודע, אלה שאין להם כסף והם הולכים לקורסים המדריכים אותם כי אפשר לחיות או להיות מאושרים גם שאין כסף מרמים את עצמם אבל בתוך תוכם הם יודעים את האמת. והאמת אומרת דבר שכזה: אם בסוף הקורס המועבר או הספר שקוראים אותו יעמוד חופן של דולרים בצד ומסביבו גדר לא קשה לכניסה ובצדו השני יעמוד המלאך או המרצה ויחלק כותרים של שושנים לחיים שלווים ונקיים ללא כסף 100% מהאנשים ייגשו וייקחו את הכסף. 

אז בואו נפסיק לעבוד על עצמנו, ולנסות להכניס למוחנו אם מי באמצעות ספרים ומי באמצעות סדנאות והרצאות המשכנעות כי כסף זה לא הכול בחיים, להבין שאנו בסך הכול במקום ללכת לעשות כסף דבר שאנו בכוחנו יכולים לעשות אותו אנו מעדיפים להישאר עם אשליות ולהחליט שכסף לא גורם לאושר כזה או אחר או לבריאות טובה או לאושר אמיתי. 

בואו חברה, בואו נכנס למציאות, אנו כבני אנוש יכולים לעשות כסף יותר מהר מאשר אני ננסה להכניס לנו למחשבה כי כסף זה לא דבר חשוב. כסף יוצר עושר שיוצר אושר לכול בן תמותה באשר הוא. 

סמכו רק על עצמכם, והתנתקו מכול מספרי החלומות, חזרו למציאות המניעה את העולם העכשווי שלנו  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן