עסק מטרתו להביא רווחים

עסק מטרתו להביא רווחים

במאמר הזה נדבר על כסף!

כן, כסף, זה הדבר שבשבילו אנו קמים כול בוקר!

כסף, זה הדבר שמחזיק את העולם חי או מת!

כסף זה הדבר אשר האנושות כולה צורכת אותו ורק למען מטרה אחת והיא לחיות! 

בראש המאמר נעבור אל עבר מדינות העולם ונסתכל מי הם המדינות המתפתחות אצלם העוני הוא בדרגה שנייה ושלישית, נלך מהמזרח התיכון כולל דובאי, ערב הסעודית, קטר דרך מדינות ערב הפחות מתקדמות אבל עם פערים משמעותיים בין המעמדות, נפליג משם לארצות ה"מגרב" שגם שם ההתפתחות הולכת ומתקדמת אך עדיין עם הבדל משמעותי בין עני לעשיר, ומשם לדרום אמריקה ולמדינות המתפתחות שם והבדלי המעמדות, באמצע נעצור במדינות אפריקה הדרומית ומרכז ונפגוש מדינות עניות אם אוכלוסייה רעבה, נטוס  משם לאמריקה ולקנדה ולאוסטרליה וליפן  שם העוני בנפח קטן אך מורגש וכך נסתובב לנו בעולם ונמצא עניים ואו עשירים. 

כסף! הוא מוצר צריכה אשר כול בן אנוש חפץ בו, אפשר לקרוא הרבה מאד ספרים, ולהשתתף באין ספור קומונות, ולהיות מאמינים של שיטות כאלה ואחרות המצהירות כי כסף הוא הדבר הפחות חשוב בחיים ומה שבאמת חשוב הוא האושר הפנימי. ומכאן בא הפרדוקס, בעולם קפיטליסטי אין אפשרות לתפקד ללא כסף, מי שמספר לכם כי אושר פנימי יותר חשוב מכסף, רק מנסה לעבוד על עצמו ועל האחרים כי אפשר לחיות ללא כסף. כסף עם כול הצרות שהוא מביא הוא מביא גם מרפא, הרגעה, בטחון, שקט נפשי, מקור גאווה, יכולות, הגשמת חלומות, ועוד הרבה דברים טובים אחרים כמו רפואה פרטית למשל, לא צריך הרבה לאשר נתון זה למשל ולראות את רמת התמותה במדינות עניות לעומת אורך חיים מכופל במדינות העשירות והקפיטליסטיות. 

כן אני יודע, אלה שאין להם כסף והם הולכים לקורסים המדריכים אותם כי אפשר לחיות או להיות מאושרים גם שאין כסף מרמים את עצמם אבל בתוך תוכם הם יודעים את האמת. והאמת אומרת דבר שכזה: אם בסוף הקורס המועבר או הספר שקוראים אותו יעמוד חופן של דולרים בצד ומסביבו גדר לא קשה לכניסה ובצדו השני יעמוד המלאך או המרצה ויחלק כותרים של שושנים לחיים שלווים ונקיים ללא כסף 100% מהאנשים ייגשו וייקחו את הכסף. 

אז בואו נפסיק לעבוד על עצמנו, ולנסות להכניס למוחנו אם מי באמצעות ספרים ומי באמצעות סדנאות והרצאות המשכנעות כי כסף זה לא הכול בחיים, להבין שאנו בסך הכול במקום ללכת לעשות כסף דבר שאנו בכוחנו יכולים לעשות אותו אנו מעדיפים להישאר עם אשליות ולהחליט שכסף לא גורם לאושר כזה או אחר או לבריאות טובה או לאושר אמיתי. 

בואו חברה, בואו נכנס למציאות, אנו כבני אנוש יכולים לעשות כסף יותר מהר מאשר אני ננסה להכניס לנו למחשבה כי כסף זה לא דבר חשוב. כסף יוצר עושר שיוצר אושר לכול בן תמותה באשר הוא. 

סמכו רק על עצמכם, והתנתקו מכול מספרי החלומות, חזרו למציאות המניעה את העולם העכשווי שלנו  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן