עסקים מממנים את הטיקונים בישראל

עסקים מממנים את הטיקונים בישראל

יועץ עסקי, יועץ לעסקים בהקמה, יעוץ שיווקי…איזה כיף לממן את הטיקונים…מדוחו"ת הבנקים שהתפרסמו בסוף הרבעון הראשון לשנת 2012 עולה תמונה מענינית (לא שלא  ידענו זאת)  מסתבר כי העסקים הקטנים והבינוניים הם אלה שמפרנסים את הבנקים בעמלות ובריביות בכדי שאלה הבנקים יוכלו לסבסד את עסקי הטיקונים להם הבנקים ערבים ומנפיקים אשראי. למעשה מסתבר מהנתונים שעלו מדוחות הבנקים כי ראשי הבנקים אלה המחליטים על מתני אשראי אסטרונומיים לטיקונים לא מוכנים כנראה לוותר על מסיבות הקוקטיל, השמחות אצל משפחות הטיקונים הנערכות ברוב פאר כאשר השמנה והסלתא של שואי המדינה מתארחים בהם ..שהרי ברור הוא שבעלי העסקים הקטנים משפחת ליפשיץ. משפחת חודדה, משפחת רביד, משפחת אוחיון, משפחת אזרגיאן לא יוכלו לארח את שואי הכלכלה הישראלית במסיבות ראותניות ומפנקות..אבל הם אלה בעלי העסקים הקטנים והבינוניים שהבנקים עושקים בריביות, אוכלים את הלב של בעל העסק הקטן במתני אשראי ובחריגות, וקוראים את בעלי העסקים אם חס וחלילה חובם לא מוחזר לבנק..שלא כמו אצל הטיקונים בו הם יכולים ללכת למספרה לקצץ כמה מיליארדים מחובם ולהמשיך בעסקיהם…כלכלה גהוהה וטיקונים הם דבר מבורך…הם יוצרים מקומות עבודה, הם משלמים מיסים למדינה ומעשירים את קופתה, ובסך הכול הכללי לא צריך להיות רע מפעילותם..רש שבמדינת ישראל מי שמצליח הוא זה שמצליח להשיג את האשראי הגבוהה ביותר אם דרך הבנקים אם דרך הציבור ואם דרך הנפקות של אגרות חוב…כאשר תמיד יעדיפו נושיה להסכים לתספורת מאשר לאבד את כול כספם….אם הבנקים היו משקיעים יותר בעסקים הקטנים, בכאלה שיש להם מיזמים טובים אך זקוקים לאשראי זהום בכדי לבצע אותו, אזי פיזור הסיכון שלהם של הבנקים היה גבוהה יותר והם לא היו צריכים להכניס חובות להפרשות או לקזז את רוחיהם ממס ההכנסה…השיטה חייבת להפסק…המדיניות חייבת לתמוך את העסקים הקטנים….יעוץ עסקי, יועץ עסקי, יועץ ארגוני, דורון עמית

לתמונה אין קשר לכתבה

קרא על הצורך ביועץ עסקי לעסק שלך

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן