עסקים קטנים ומועדון לקוחות טיפים

עסקים קטנים ומועדון לקוחות טיפים

.על השאלה האם עסק קטן ובינוני יכול לנהל מועדון לקוחות התשובה שלי בגדול…כן ועוד איך…ואפילו רצוי עד רצוי מאד…היום כאשר הלקוח מקליד באופן אוטומטי במנועי החיפוש על כול מוצר שהוא מעוניין לרכוש  ולא שומר נאמנות למקומות אשר רכש בעבר וזה מהפחד כי אולי? אולי? יש שירות חדש, מוצר חדש, והוא מפסיד…(נזכור לקוח לא אוהב להפסיד.. אף אדם לא אוהב להפסיד..לקוח מוכן לא להרויח אבל להפסיד "חס וחלילה" ) אזי ליצור מועדון לקוחות זה הרע במיעוטו..ראו את מועדון הלקוחות של המשביר לצרכן החדש…המון כסף הושקע במועדון הזה אך החזר ההשקעה מוכיח את עצמו בגדול…למרות שלעסק כמו המשביר לצרכן החדש יש יכולת שיווק ופרסום במדיה אותו מממנים חלק מהספקים המשווקים את מוצריהם דרך הרשת יכולת שאין אותה למרבית העסקים בישראל…אבל זו לא סיבה שלא לנהל מועדון חברים בצורה מסודרת ע"י כרטיס מגנטי שייחבר כול לקוח אל העסק בו הוא חבר…כאן באה הטכנולוגיה לשירותינו ויש היום חברות המנפיקות כרטיסי מועדון ממוספרים אשר האחד נשאר בכרטיס ואילו בהעתקו נרשמים כול הפרטים של הלקוח פרטים המאפשרים לעסק לפנות תמיד בעלויות נמוכות אל חברי המועדון. גם הקופות הממוחשבות היום הנמצאות כמעט בכול עסק קמעונאי יכולות להיות מתוכנתות לקלוט את פרטי הלקוח חבר המועדון בבואו לבצע קנייה…חברות במועדון יכולה להקנות הנחות קבועות, מבצעים שונים ולעזור לבעל העסק בתקופה של שפל להעשיר את קופת המזומנים שלו במבצעים חסרי תקדים…..כך שההמלצה להקים חבר מועדון בעסקים קטנים היא יותר ממבורכת..ויש דרך להקים אותה בעלויות פחותות תוך ציפייה להכנסות גבוהות…דורון עמית, יועץ עסקי, יועץ שיווק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן