עסקים קטנים, המלצות

שימו לב את הכוון אליו הולכים יזמים חדשים בפתיחה של עסקים.
בתחרות העסקים הקטנים הנערכת בתקופה זאת אנו לומדים על הרבה מאד מיזמים של יזמים וכאלה שחלומם היה לפתוח עסקים!
ממעוף הציפור ניתן לראות כי העסקים המדוברים כוללים בתוכם את כול מה שקשור לצרכים הקטנים האישיים שלנו, מה שאומר שרעיונות לא חסר, ההפך, יש רעיונות טובים ואני גם מקווה כי תהיינה הצלחות לעסקים חדשים ומיזמים חדשים.

היתרון העיקרי בפתיחה של מיזם או עסק חדש הוא היכולת שלו לשרת קהל מכוון "קהל מכוון מטרה" בכדי למקד את תקציב הפרסום והשיווק לאזור יותר קטן עם יכולת להגיע "בול פגיעה" לכול לקוח פוטנציאלי.

כ יועץ עסקי המביט מהצד על המיזמים הנפתחים מבית קפה עם ייחודיות של עוגות מבית טוב, נעלי נשים, שיעורי שחמט, רקמות קטיפה, ותיקים מיוחדים, דרך: קישוטים מסוכרים וירקות אורגניים, קוסמטיקה, בגדי הנקה ומה לא עוד, כולם משדרים חדשנות, עניין, והאמת יכולת לשווק את המוצרים בכול מיני דרכים אשר גם משאירים רווחים לממציאים.

כמי שמעניק ייעוץ עסקי  אני יכול לקבוע כי לא חייב לכול עסק שיהיה מיקום במרכז העיר עם שכירות והוצאות גבוהה, אפילו פתיחת קיר בבית פרטי על מנת ליצור מקום תצוגה לאחרים יעבור מפה לאוזן ובנוסף לשיווק לחנויות כאלה ואחרים ניתן בברור לנהל את השיווק מהבית דבר החוסך עלויות.

לא כול דבר ניתן לשווק מהבית והיום יותר מתמיד מתקיימים ירידים כאלה ואחרים בכול מיני מקומות אפילו בקניונים (ראו את שוק האוכל שקבע לעצמו בית כול יום שישי במרכז הקניות "זיזינגוף סנטר" שוק שהפך ל"מוסד" ואפילו כמותו מתקיימים גם במרכזי קניות אחרים בימי שישי העליזים!

כמי שעושה ליווי עסקי אני יכול להבטיח לכם שרעיונות לא חסר, ומאחר וכול עסק או מיזם פונה לסקטור כזה או אחר הרי שזה רק עושה טוב לצרכן הישראלי.

שיווק מקצועי בגוגל 

אז עם יש לכם חלום, כסף לא הרבה, השקעה גבוהה לא מתוכננת, יש לכם סיכוי טוב להפעיל עסק משלכם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן