עסקים קטנים, המלצות

שימו לב את הכוון אליו הולכים יזמים חדשים בפתיחה של עסקים.
בתחרות העסקים הקטנים הנערכת בתקופה זאת אנו לומדים על הרבה מאד מיזמים של יזמים וכאלה שחלומם היה לפתוח עסקים!
ממעוף הציפור ניתן לראות כי העסקים המדוברים כוללים בתוכם את כול מה שקשור לצרכים הקטנים האישיים שלנו, מה שאומר שרעיונות לא חסר, ההפך, יש רעיונות טובים ואני גם מקווה כי תהיינה הצלחות לעסקים חדשים ומיזמים חדשים.

היתרון העיקרי בפתיחה של מיזם או עסק חדש הוא היכולת שלו לשרת קהל מכוון "קהל מכוון מטרה" בכדי למקד את תקציב הפרסום והשיווק לאזור יותר קטן עם יכולת להגיע "בול פגיעה" לכול לקוח פוטנציאלי.

כ יועץ עסקי המביט מהצד על המיזמים הנפתחים מבית קפה עם ייחודיות של עוגות מבית טוב, נעלי נשים, שיעורי שחמט, רקמות קטיפה, ותיקים מיוחדים, דרך: קישוטים מסוכרים וירקות אורגניים, קוסמטיקה, בגדי הנקה ומה לא עוד, כולם משדרים חדשנות, עניין, והאמת יכולת לשווק את המוצרים בכול מיני דרכים אשר גם משאירים רווחים לממציאים.

כמי שמעניק ייעוץ עסקי  אני יכול לקבוע כי לא חייב לכול עסק שיהיה מיקום במרכז העיר עם שכירות והוצאות גבוהה, אפילו פתיחת קיר בבית פרטי על מנת ליצור מקום תצוגה לאחרים יעבור מפה לאוזן ובנוסף לשיווק לחנויות כאלה ואחרים ניתן בברור לנהל את השיווק מהבית דבר החוסך עלויות.

לא כול דבר ניתן לשווק מהבית והיום יותר מתמיד מתקיימים ירידים כאלה ואחרים בכול מיני מקומות אפילו בקניונים (ראו את שוק האוכל שקבע לעצמו בית כול יום שישי במרכז הקניות "זיזינגוף סנטר" שוק שהפך ל"מוסד" ואפילו כמותו מתקיימים גם במרכזי קניות אחרים בימי שישי העליזים!

כמי שעושה ליווי עסקי אני יכול להבטיח לכם שרעיונות לא חסר, ומאחר וכול עסק או מיזם פונה לסקטור כזה או אחר הרי שזה רק עושה טוב לצרכן הישראלי.

שיווק מקצועי בגוגל 

אז עם יש לכם חלום, כסף לא הרבה, השקעה גבוהה לא מתוכננת, יש לכם סיכוי טוב להפעיל עסק משלכם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן