עסקים פורחים באשקלון

ייעוץ עסקי באשקלון

לאחרונה אנו רואים כי אשקלון היא עיר שנכנסת לא אחת לכותרות ולו משום המצב הביטחוני, אך מעבר לכך, חשוב לציין כי אשקלון היא אחת הערים הפורחות ביותר בתחום העסקי וכמובן שמעבר להיותה עיר השוכנת לחופו של ים, היוזמות העסקיות שלה תמיד מאפשרות לתושבים ואחרים ליהנות מפעילות צרכנית טובה, מפרנסה לשכירים וכמובן מאפשרת לאלה הרוצה להפוך לעצמאים לעשות כן.

אך מעבר לרצון להגשים את שלל החלומות הללו, הצורך בעבודה עם יועץ עסקי חשובה למדי, שכן עסק קטן ואפילו בינוני, מחייבת את הבעלים להתחייב לעבודה לאורך מרבית שעות היממה, ללא כל אפשרות להבין כיצד ניתן לשנות זאת, איך אפשר לשנות את סדרי העדיפויות, לנצל את מלוא המשאבים של העסק וכמובן למנף את כל היתרונות ביחס למתחרים כדי להביא את הרווחיות למקסימום שלה בתנאים הקיימים. יועץ עסקי הוא איש אמון ואם שוכרים את שירותיו חשוב להבין שאת האמון הזה מקצוען אמיתי הרוויח בשתי ידיים. לכן, כאשר רוצים לשכור את שירותיו של היועץ, חשוב לוודא כי מאחוריו יש לקוחות רבים ומרוצים. את תיקי העבודות של האנשים האמינים תמיד ניתן לבדוק וליהנות מחוויות וסיפורים משותפים.

אשקלון היא אחת הערים היפות בארץ וככזו, תמיד כייף לעבוד באווירה פסטוראלית. אמנם היא נחשבת לעיר בדרום, אך האווירה היא של מרכז ויש לכך חשיבות מאוד גדולה. עידוד של עסקים קטנים לצמוח במקום שבו תמיד חסרים עובדים, זו מגמה שהולכת וצוברת תאוצה כחלק ממדיניות ממשלתית וההבנה כי מדרום תיפתח הטובה מהווה בסיס כלכלי מובהק. כדי לנצל את מנופי הצמיחה הקיימים צריך לדעת לקרוא את המפה הפיננסית וזאת לא כל אחד ולא כל אחת יכולים לעשות ללא הכשרה מתאיה וללא ידע מקצועי.

מכירות זה במקום הלוואות 

כאשר מדברים על ייעוץ עסקי באשקלון, הכוונה היא דווקא לתת לכל עסק בעיר והסביבה שרוצה לקום, להתפתח ולהציג את שלל המוצרים והשירותים ואף להתרחב בפעילת ברמה הארצית והעולמית (עם הזמן), יש לקחת בחשבון מרכיבים כמו שיווק ומיתוג, אפיקי פרסום וכמובן השילוב של הון עצמי והון חיצוני.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן