טכנולגיה משרתת חברות ועסקים

טכנולגיה משרתת חברות ועסקים

הנה אנו שוב עוברים מהפכה.

הטכנולוגיה שרצה לנו מול העיניים בארבע עשורים האחרונים, לא רוצה לנוח והיא מאיצה ודוהרת קדימה תוך שהיא דורכת על כול מי שנקרא בדרכה. ההשקעות האחרונות ב-סטארט-אפ בתחום הסלולרי רק מראות לנו בבירור כי העולם הולך לאותו מקום כמו שראינו בסרטים הבדיוניים לפני 40 שנה את האנשים  הולכים עם מכשיר ידני שמרכז עבורם את החיים ומקשר אותם אישית עם עולם הציוויליזציה.

 התערוכה הקרובה בברצלונה ספרד הלוא היא תערוכת הסלולר השנתית תארח בתוכה 100 חברות בישראל שחלקם יציגו פיתוחים מעולם הסלולר, האנדרואיד ה-IOS והסמארטפונים בעיקר. 

חברות כמו CALL APP שפיתחה אפליקציה ל הצגת מידע על משתמשים בזמן שיחה, או חברת הזנק NOK-NOK , זיהוי שם המתקשר לפני מענה לשיחה, או TWIZE עדכונים של חברים ומשחקים בזמן שיחה בסלולר, או SCEREENOVATE הקרנת תוכן מהסמארטפון על גבי הטלוויזיה, כול אלה ביחד עם אלפי חברות מהעולם כולו יגלו את המוצרים שלהם לטובת האנושות בתערוכה חשובה זאת. 

בכלל עולם הסמארטפון הופך את המחשב הנייך והמחשב האישי לגרוטאה לעומת האפשרויות הגלומות בסמארטפון, השילוב של טלפון ממונע ע"י מערכת הפעלה והאינטגרציה בינם היא תולדה של טכנולוגיה מתבקשת עת נכנס העולם אל הטלפונים הסלולריים. 

תנו אפליקציה אחת שלא עוזרת ביום יום לאזרח אם זה בהזמנה של מונית, בהזמנה למסעדה, בהזמנת פיצה בניווט GPS מתוחכם, בחיפוש אנשים, שירותים, עסקים ומוצרים לעבודה ולבילוי. 

כן, נכון, כולנו שמחים, כולנו מאושרים, כולנו, ראשנו במכשיר החכם בבית, בעבודה, בהליכה ובישיבה במסעדה ובבית הקפה שם תוכלו למצוא את רוב האנשים שותים את הקפה והידיים והראש כולו מטה לעבר כיוון הסמארטפון. אך בינתיים הצורך למוצרים אחרים נמחק, קטגוריות שלמות נעלמות ולו רק ניקח לדוגמא את אפליקציית ה WAZE שם תעשייה שלמה של יצרני GPS נעלמה כ-לא הייתה. 

אך להתנגד לא ניתן, ואם הזרם נצטרך להמשיך ולהתהלך, ולא משנה כמה אנשים או חברות יפגעו זהו המכשיר של המאה הקרובה "לפני ההשתלה של ה-צ'יפ במוחנו. 

אז אם לא להתנגד זה לזרום עם אז קדימה, בואו מצאו לכם את החברה שתפתח עבורכם את האפליקציה המתאימה לעסקכם ותהינו גם אתם וגם עסקכם בחגיגה הכללית של הסמארטפונים והשימוש שלהם לכלי עזר  שיקדם דרמטית את עסקיכם. 

ובכלל, עסקים שלא מתקדמים עם הטכנולוגיה הולכים אחורה, ולכן עד כמה שהטכנולוגיה היא בבחינת "הגולם קם על יוצרו" לא ניתן היום במאה העשרים שלא להיות חלק ממנו. 

דורון עמית

054-8087706

WWW.DORONMIT.CO.IL

DORON@DORONAMIT.CO.IL

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן