טכנולגיה משרתת חברות ועסקים

טכנולגיה משרתת חברות ועסקים

הנה אנו שוב עוברים מהפכה.

הטכנולוגיה שרצה לנו מול העיניים בארבע עשורים האחרונים, לא רוצה לנוח והיא מאיצה ודוהרת קדימה תוך שהיא דורכת על כול מי שנקרא בדרכה. ההשקעות האחרונות ב-סטארט-אפ בתחום הסלולרי רק מראות לנו בבירור כי העולם הולך לאותו מקום כמו שראינו בסרטים הבדיוניים לפני 40 שנה את האנשים  הולכים עם מכשיר ידני שמרכז עבורם את החיים ומקשר אותם אישית עם עולם הציוויליזציה.

 התערוכה הקרובה בברצלונה ספרד הלוא היא תערוכת הסלולר השנתית תארח בתוכה 100 חברות בישראל שחלקם יציגו פיתוחים מעולם הסלולר, האנדרואיד ה-IOS והסמארטפונים בעיקר. 

חברות כמו CALL APP שפיתחה אפליקציה ל הצגת מידע על משתמשים בזמן שיחה, או חברת הזנק NOK-NOK , זיהוי שם המתקשר לפני מענה לשיחה, או TWIZE עדכונים של חברים ומשחקים בזמן שיחה בסלולר, או SCEREENOVATE הקרנת תוכן מהסמארטפון על גבי הטלוויזיה, כול אלה ביחד עם אלפי חברות מהעולם כולו יגלו את המוצרים שלהם לטובת האנושות בתערוכה חשובה זאת. 

בכלל עולם הסמארטפון הופך את המחשב הנייך והמחשב האישי לגרוטאה לעומת האפשרויות הגלומות בסמארטפון, השילוב של טלפון ממונע ע"י מערכת הפעלה והאינטגרציה בינם היא תולדה של טכנולוגיה מתבקשת עת נכנס העולם אל הטלפונים הסלולריים. 

תנו אפליקציה אחת שלא עוזרת ביום יום לאזרח אם זה בהזמנה של מונית, בהזמנה למסעדה, בהזמנת פיצה בניווט GPS מתוחכם, בחיפוש אנשים, שירותים, עסקים ומוצרים לעבודה ולבילוי. 

כן, נכון, כולנו שמחים, כולנו מאושרים, כולנו, ראשנו במכשיר החכם בבית, בעבודה, בהליכה ובישיבה במסעדה ובבית הקפה שם תוכלו למצוא את רוב האנשים שותים את הקפה והידיים והראש כולו מטה לעבר כיוון הסמארטפון. אך בינתיים הצורך למוצרים אחרים נמחק, קטגוריות שלמות נעלמות ולו רק ניקח לדוגמא את אפליקציית ה WAZE שם תעשייה שלמה של יצרני GPS נעלמה כ-לא הייתה. 

אך להתנגד לא ניתן, ואם הזרם נצטרך להמשיך ולהתהלך, ולא משנה כמה אנשים או חברות יפגעו זהו המכשיר של המאה הקרובה "לפני ההשתלה של ה-צ'יפ במוחנו. 

אז אם לא להתנגד זה לזרום עם אז קדימה, בואו מצאו לכם את החברה שתפתח עבורכם את האפליקציה המתאימה לעסקכם ותהינו גם אתם וגם עסקכם בחגיגה הכללית של הסמארטפונים והשימוש שלהם לכלי עזר  שיקדם דרמטית את עסקיכם. 

ובכלל, עסקים שלא מתקדמים עם הטכנולוגיה הולכים אחורה, ולכן עד כמה שהטכנולוגיה היא בבחינת "הגולם קם על יוצרו" לא ניתן היום במאה העשרים שלא להיות חלק ממנו. 

דורון עמית

054-8087706

WWW.DORONMIT.CO.IL

DORON@DORONAMIT.CO.IL

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי
ייעוץ ארגוני

הקורונה והאבטלה

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מגלה חלם ממשלתי בלתי מתקבל על הדעת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן