עסקים מתפתחים בבאר שבע

עסקים מתפתחים בבאר שבע

באר שבע עיר דרומית מתפתחת כגן עדן לעסקים ומיזמים חדשים

דורון עמית יועץ עסקי רואה את באר שבע בירת הדרום כגן פורח למיזמים עסקיים בתחומים שונים בעיר ובסביבתה. נכון שעד לפני זמן לא רב היתה באר שבע עיר דרומית הדומה יותר לעיירת פיתוח מאשר לעיר ואם בישראל, אך בשנים האחרונות העיר קיבלה תפנית מדהימה בכך שיצרה שטחי מסחר חדשים ומודרנים, קלטה תעשייה בתחומים מגוונים, פיתחה שכונות מגורים המתרחבים על פני העיר ושינתה צורה מבלי הכר. זאת ועוד שיזמים צעירים התחנכו בעיר ובעיקר באונברסיטת בן גוריון השוכנת בעיר מה שעושה את באר שבע לאוכלוסיה צעירה עם כוח אדיר של פיתוח ויזמות. יש ייתרון נוסף בעיר באר שבע בו כול יזמות שלא תפתח שם השופרות בו ניתן לפרסם את השירות או היזמות זולים מאד ומרוכזים לאזור אחד מה שהופך עלות פתיחת יזמות לעלות נמוכה ביותר.

אין ספור רעיונות לפיתוח מיזמים ולקידום מיזמים או עסקים קיימים אך לכול זה צריכה להיות יוזמה עצמית של תושבי העיר ואלה שחושבים שיוכלו להקים מיזמים רוחיים ומענינים בעבור עצמם.

דורון עמית יועץ עסקי עוזר ותומך יזמים להגשים את חלום הייזמות שלהם בדרך נכונה ובעשייה ברוכה. דורון עמית יועץ עסקי בבאר שבע

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן