עסקים כן יכולים להצליח

עסקים כן יכולים להצליח.

נכון, אז 50 אלף עסקים נסגרים בשנה, נכו, מכל צד אתם שומעים כי עסקים בבעיות ובריצה אחרי הזנב. נכון אבא, אמא, ספתא, חבר, חברה, איש העסקים החבר של החבר שלך אומרים לך "לא כדאי" "לא פותחים עסקים עכשיו" "תראה איך ההוא נפל" "תסגור כבר את העסק" אתה לא מרוויח כסף" ואתה בתוך עצמך "לא רוצה שלא לפתוח את העסק שחלמת וחשבת עליו כל כך הרבה זמן" או לא רוצה לסגור את העסק שהשקעתה בו כל כך הרבה מהנשמה שלך, והאנרגיה שלך והוא בכול זאת פרנס אותך.

ואתה או את בדילמה. מה עושים?

אז כמובן אם עדיין לא הסתבכת עם שוק אפור אתה בהחלט יכול להמשיך ולנהל את העסק שלך או להגשים חלום בפתיחת העסק עליו חשבת ואתה לא רוצה לוותר.

בעולם העסקי בדיוק כמו בעולם הכללי לכל בעיה יש פתרון.

יותר מזה עם עושים את הדברים בדרך נכונה וביציבות ניהולית בסיסית מבלי להיות מושפע ע"י מקורבים כאלה ואחרים שלעולם לא תוכל לדעת מאיזה אינטרסים טו מניעים הם מדברים ומשפיעים על הדעות שלך תוכל להצליח ואך לפרוח.

נכון, התקופה קשה לא בגלל ה"תקופה" זה לא משהו שיחלוף. התחרות תהיה קשה, המתחרים יתרבו, השפע יגדל ויתרחב, התחרות תהיה על מחיר. אבל. אתה בהחלט יכול לשחות באוקיאנוס הזה. כך זה העולם, זו ההתנהלות, ואין בילתה אלה עם הרווחתה כמה מיליונים טובים בלוטו ובטוטו או ירושה ענקית של דוד עשיר.

אך עלייה וקוץ בה.

אתה או אתה ושותפך או אתה ורעייתך לא יכולים לעשות את זה לבד.

אתן לכם דוגמא קיצונית, לפני שבועיים התקשר אלי מהדרום אדם אשר עובד כשכיר בחברה מכובדת, כל ימיו היה שכיר והחליט לרכוש עסק קיים, קצת כושל במחיר טוב. עוד הוא אומר לי שהוא לא יעבוד בעסק אלה יתן לאשתו לנהל את העסק. שאלתי לך או לה יש ניסיון בניהול עסק, בעולם העסקים, בבנקים, אמר לי לא. ביקשתי ממנו שאם זו התכנית שלו אז כדאי שמהר מאד יגנוז אותה לארון לפני שהוא מפסיד את כל כספו שעמל עליו במשך שנים.

המסקנה גם אם אתם מנהלים כיום עסק, בג'ונגל העכשווי אתם לא יכולים לעשות זאת לבד. חד משמעית, אתם חייבים יועץ ומלווה עסקי, ולא בגלל שזאת מרכולתי, זאת היא חובה שאתם חייבים לעסק שלכם. נכון אתם מכירים את העסק שלכם הכי טוב בעולם אבל אתם לא יכולים לנהל אותו כפי שנוהלו עסקים פעם. צריך לזכור שהתרומה בייעוץ ואימון עסקי היא מעבר למחשבה שאתם יכולים לפרוט אותה טרם העסקתכם פיגורה שכזאת.

זכרו: עסקים יכולים להתקיים, להתפתח, לצוץ, להרוויח זה הכול עניין של ניהול, ושום קורס בעולם או הרצאה כזאת ואחרת יכולה לתת לכם את מה שהעסק צריך.

כמי שנותן אימון עסקי חשוב היה לי לכתוב זאת לכם.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן