עסקים כן יכולים להצליח

עסקים כן יכולים להצליח.

נכון, אז 50 אלף עסקים נסגרים בשנה, נכו, מכל צד אתם שומעים כי עסקים בבעיות ובריצה אחרי הזנב. נכון אבא, אמא, ספתא, חבר, חברה, איש העסקים החבר של החבר שלך אומרים לך "לא כדאי" "לא פותחים עסקים עכשיו" "תראה איך ההוא נפל" "תסגור כבר את העסק" אתה לא מרוויח כסף" ואתה בתוך עצמך "לא רוצה שלא לפתוח את העסק שחלמת וחשבת עליו כל כך הרבה זמן" או לא רוצה לסגור את העסק שהשקעתה בו כל כך הרבה מהנשמה שלך, והאנרגיה שלך והוא בכול זאת פרנס אותך.

ואתה או את בדילמה. מה עושים?

אז כמובן אם עדיין לא הסתבכת עם שוק אפור אתה בהחלט יכול להמשיך ולנהל את העסק שלך או להגשים חלום בפתיחת העסק עליו חשבת ואתה לא רוצה לוותר.

בעולם העסקי בדיוק כמו בעולם הכללי לכל בעיה יש פתרון.

יותר מזה עם עושים את הדברים בדרך נכונה וביציבות ניהולית בסיסית מבלי להיות מושפע ע"י מקורבים כאלה ואחרים שלעולם לא תוכל לדעת מאיזה אינטרסים טו מניעים הם מדברים ומשפיעים על הדעות שלך תוכל להצליח ואך לפרוח.

נכון, התקופה קשה לא בגלל ה"תקופה" זה לא משהו שיחלוף. התחרות תהיה קשה, המתחרים יתרבו, השפע יגדל ויתרחב, התחרות תהיה על מחיר. אבל. אתה בהחלט יכול לשחות באוקיאנוס הזה. כך זה העולם, זו ההתנהלות, ואין בילתה אלה עם הרווחתה כמה מיליונים טובים בלוטו ובטוטו או ירושה ענקית של דוד עשיר.

אך עלייה וקוץ בה.

אתה או אתה ושותפך או אתה ורעייתך לא יכולים לעשות את זה לבד.

אתן לכם דוגמא קיצונית, לפני שבועיים התקשר אלי מהדרום אדם אשר עובד כשכיר בחברה מכובדת, כל ימיו היה שכיר והחליט לרכוש עסק קיים, קצת כושל במחיר טוב. עוד הוא אומר לי שהוא לא יעבוד בעסק אלה יתן לאשתו לנהל את העסק. שאלתי לך או לה יש ניסיון בניהול עסק, בעולם העסקים, בבנקים, אמר לי לא. ביקשתי ממנו שאם זו התכנית שלו אז כדאי שמהר מאד יגנוז אותה לארון לפני שהוא מפסיד את כל כספו שעמל עליו במשך שנים.

המסקנה גם אם אתם מנהלים כיום עסק, בג'ונגל העכשווי אתם לא יכולים לעשות זאת לבד. חד משמעית, אתם חייבים יועץ ומלווה עסקי, ולא בגלל שזאת מרכולתי, זאת היא חובה שאתם חייבים לעסק שלכם. נכון אתם מכירים את העסק שלכם הכי טוב בעולם אבל אתם לא יכולים לנהל אותו כפי שנוהלו עסקים פעם. צריך לזכור שהתרומה בייעוץ ואימון עסקי היא מעבר למחשבה שאתם יכולים לפרוט אותה טרם העסקתכם פיגורה שכזאת.

זכרו: עסקים יכולים להתקיים, להתפתח, לצוץ, להרוויח זה הכול עניין של ניהול, ושום קורס בעולם או הרצאה כזאת ואחרת יכולה לתת לכם את מה שהעסק צריך.

כמי שנותן אימון עסקי חשוב היה לי לכתוב זאת לכם.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן