עסקים חדשים

עסקים חדשים

כל מי שחושבים על הקמת עסקים חדשים מסוגים שונים צריכים לדעת שהדבר כרוך בראש ובראשונה בהוצאה כספית מאוד גדולה. לא תמיד ולא אחד יש את ההון הדרוש ולשם כך צריך לדעת בדיוק מהיכן מגיע הכסף וכמה צריך לאורך תקופת ההקמה וההרצה של העסק. ברגע שעולים הקשיים הללו בטרם פתיחת עסקים חדשים, הדבר הטוב ביותר הוא לגייס הון חיצוני וזה יכול להתבצע בשלוש דרכים עיקריות.

הדרך הראשונה היא לחפש שותפים לעסק. לעיתים אם נכנס שותף נוסף, הוא יכול גם כן להשקיע את הכסף וביחד ניתן למצוא את ההון המתאים להקמה. דרך נוספת היא אשראי בנקאי. הבנק יכול לתת הלוואה ויש מסלולים מיוחדים לטובת העניין. חשוב מאוד לבדוק את כל הבנקים הרלוונטיים ולבצע סקר שוק מקיף ככל הניתן לטובת העניין. אם נראה שניתן לדון על תנאי הריביות השונים, מומלץ מאוד. משקיעים חיצוניים היא דרך טובה למדי שבאמצעותה ניתן לגייס לטובת אשראי פעולה גדול. משקיעים לאו דווקא צריכים ורוצים להתערות בכל מה שקורה בעסק אבל מאוד מעוניינים ליהנות מן הרווחים ולשם צריך לקדם את הנושא. כדי לגייס משקיעים צריך לעבוד קשה, לכתת רגליים ולהתדפק על דלתות. חשוב מאוד לשווק את העסק עד כמה שניתן אל מול כל אחד ואחת כדי שגיוס המשקיעים יהיה אופטימאלי עד כמה שניתן.

כיצד מנהלים עסק 

גיוס כספי לעסקים אינו עניין פשוט ולשם כך צריכה להיבנות תכנית עסקית טובה. התכנית צריכה להיות מפורטת עד כמה שניתן ובה חייבים לפרוט את המוצרים שיימכרו או את השירותים שיינתנו, את הייחוד של המוצר וכמובן תחזיות כלכליות מבחינה אסטרטגית. מאזני כספים הם בשלבים מאחורי יותר, אולם יש את האפשרות להכניס תחזיות רווחיות פוטנציאליות וזאת לאחר בדיקה מקיפה ומדוקדקת של השוק ושל הפוטנציאל הצרכני.

כל עסק חדש מבוסס על כוח אדם מקצועי ומיומן. בין אם מדובר רק על ההנהלה ובין אם מדובר על צוות עובדים שמגויס לטובת העניין. ההון האנושי הוא מה שצריך לשים עליו דגש, לצד האיכות שבמוצרים. כדי לקדם עסק טוב צריך להשקיע.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן