עסקים חדשים

עסקים חדשים

כל מי שחושבים על הקמת עסקים חדשים מסוגים שונים צריכים לדעת שהדבר כרוך בראש ובראשונה בהוצאה כספית מאוד גדולה. לא תמיד ולא אחד יש את ההון הדרוש ולשם כך צריך לדעת בדיוק מהיכן מגיע הכסף וכמה צריך לאורך תקופת ההקמה וההרצה של העסק. ברגע שעולים הקשיים הללו בטרם פתיחת עסקים חדשים, הדבר הטוב ביותר הוא לגייס הון חיצוני וזה יכול להתבצע בשלוש דרכים עיקריות.

הדרך הראשונה היא לחפש שותפים לעסק. לעיתים אם נכנס שותף נוסף, הוא יכול גם כן להשקיע את הכסף וביחד ניתן למצוא את ההון המתאים להקמה. דרך נוספת היא אשראי בנקאי. הבנק יכול לתת הלוואה ויש מסלולים מיוחדים לטובת העניין. חשוב מאוד לבדוק את כל הבנקים הרלוונטיים ולבצע סקר שוק מקיף ככל הניתן לטובת העניין. אם נראה שניתן לדון על תנאי הריביות השונים, מומלץ מאוד. משקיעים חיצוניים היא דרך טובה למדי שבאמצעותה ניתן לגייס לטובת אשראי פעולה גדול. משקיעים לאו דווקא צריכים ורוצים להתערות בכל מה שקורה בעסק אבל מאוד מעוניינים ליהנות מן הרווחים ולשם צריך לקדם את הנושא. כדי לגייס משקיעים צריך לעבוד קשה, לכתת רגליים ולהתדפק על דלתות. חשוב מאוד לשווק את העסק עד כמה שניתן אל מול כל אחד ואחת כדי שגיוס המשקיעים יהיה אופטימאלי עד כמה שניתן.

כיצד מנהלים עסק 

גיוס כספי לעסקים אינו עניין פשוט ולשם כך צריכה להיבנות תכנית עסקית טובה. התכנית צריכה להיות מפורטת עד כמה שניתן ובה חייבים לפרוט את המוצרים שיימכרו או את השירותים שיינתנו, את הייחוד של המוצר וכמובן תחזיות כלכליות מבחינה אסטרטגית. מאזני כספים הם בשלבים מאחורי יותר, אולם יש את האפשרות להכניס תחזיות רווחיות פוטנציאליות וזאת לאחר בדיקה מקיפה ומדוקדקת של השוק ושל הפוטנציאל הצרכני.

כל עסק חדש מבוסס על כוח אדם מקצועי ומיומן. בין אם מדובר רק על ההנהלה ובין אם מדובר על צוות עובדים שמגויס לטובת העניין. ההון האנושי הוא מה שצריך לשים עליו דגש, לצד האיכות שבמוצרים. כדי לקדם עסק טוב צריך להשקיע.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן