עסקים חדשים נפתחים בירושלים

עסקים חדשים נפתחים בירושלים

ממעוף הציפור כאשר מסתכלים על העולם העסקי בירושלים ניתן לחלק אותו לשני חלקים:

העולם החרדי והעולם הדתי ציוני החילוני.

לעולם החרדי יש את דרכי הפרסום שלו לקהל הלקוחות הגדול שלו, שווקים מיוחדים ומגזריים, רחובות שלמים של בעלי מלאכה, חנויות יעודיות לממכר הצרכים לנפש החרדית וכמובן עיתונות מקומית ופשקבילים אשר הם מהווים את שופרות הפרסום עבורם. כ-יועץ עסקי ויועץ שיווקי שעובד עם הקהל הירושלמי נתקלתי גם עם המגזר החרדי וגם עם המגזר הדתי לאומי והחילוני  והעבודה הפרסומית השיווקית שונה בתכלית השינוי.

אני לא רוצה במאמר זה לדבר על העולם החרדי הגם שהוא יקר לי כי מדובר בנפשות ובני אדם וכאלה אני אוהב מאד.

אני דווקא רוצה לדבר על חוסר המקצועיות והאפשרות הניתנים לתושבי מרחב ירושלים להתבטא בתחום השיווק והפרסום.

אין, זו עובדה, אין משרד פרסום אחד מקצועי וחדש שיכול לתת מענה ללקוחות הבירה והפריפריה, ומצאתי רבים מהלקוחות אשר נוסעים ומקבלים את השירותים האלה ממדינת תל אביב. כן אותה מדינה ששם היצירתיות שולטת, התעוזה מופגנת, והיכולות הם אינסופיות. וזה מוזר כי בית הספר הגבוהה ביותר בתחום הפרסום היצירתיות והגרפיקה נמצא בלב ליבה של ירושליים הלוא היא מכללת בצלאל.

נכון, הירושלמים הם יותר שמרנים, לירושלמים קשה לקבל קונספט שונה ואחר, לירושלמים קשה לקבל תעוזה או פתיחות בעשייה הפרסומית והגירוי של הלקוח הפוטנציאלי, הלקוח הירושלמי שמרני יותר ואולי זאת הסיבה שתחום הפרסום לא התפתח כמו במדינת תל אביב והעולם כולו. אבל זה לא נכון לחשוב כך, חובה על משרדי הפרסום המעטים שיש בירושלים ובתוכם משרד הפרסום שלנו HDP  המשלב בתוכו עיצוב, כתיבה שיווקית, רעיונות, קונספט, יכולות בידול מוצרים וגם יכולות הפקות דפוס ועיצוב כן להלחם עם הלקוח לטוהתו ולטובת המוצרים שהוא משווק.

אנחנו אוהבים את ירושלים, אנו לא רוצים שמשרד פרסום בירושלים יהיה ענתיקה או עוד מוזאון המוצב ברחבי העיר, אנחנו רוצים שמירושלים תצא בשורה למדינה כולה כמו: ארומה,DMO,ספגטים,קפה הלל, פוקס, ועוד הרבה מיזמים אחרים שהתחילו בירושלים.

יש להבין פרסום הולך עם טכנולוגיה אנושית ומי שיודע לחבר זאת יכול לעשות עבודה יפה ומועילה ללקוחותיו.

דורון עמית, יועץ פרסום ושיווק (מנטור) HDP

02-6252980

doron@doronamit.co.il

www.doronamit.co.il

www.hdp.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן