עסקים במשבר! אפשר לצאת מזה!

עסקים במשבר! אפשר לצאת מזה!

 עסקים נקלעים למשבר! זה קורה!

רבים הם העסקים הנמצאים במשבר. לא אחד לא שניים ולא עשרת אלפים. ואתם בטח לא הראשונים ולא האחרונים.

רבות הם הסיבות שהביאו עסקים למשבר: פתיחת קווי אשראי מכול דכפין (הלוואות בנקאיות, הלוואות חוץ בנקאיות, כרטיסי אשראי, רכבים בליסינג, מכשירי פלאפונים יקרים) תחרות קשה, תחרות של מחיר, ריבוי עסקים, הוצאות סוציאליות גבוהות לעובדים, הקטנת כוח הקניה של הלקוחות, יבוא מתחרה וכ"ד.

כול מה שהזכרתי כאן כסיבה לקשיים של עסקים הינו כורח המציאות של הכלכלה והעסקים בישראל (אין צורך ללכת רחוק ולהתבונן על התאגידים והטיקונים הגדולים שהכלכלה ומצב העסקי בארץ ובעולם הביא אותם לקריסה ולמחיקת חובות אדירה. מחיקת חובות שבעל עסק קטן ובינוני ואפילו גדול לא יכול להגיע אליו.

הדבר שצריך לעודד את העסקים הנמצאים בקשיים. שיש פתרון!

כן, בהחלט, יש פתרון לכול עסק ועסק באשר הוא ובאשר עיסוקו.

בכדי לדעת להמשיך ולנהל את העסק מתוך משבר (אפילו עסקים שמודעים לכך שהם הולכים להיות חדלי פירעון) אפשר למצוא פתרונות יצירתיים "קודם נפול העסק". האלטרנטיבה של קריסת העסק צריכה להיות המוצא האחרון בדיוק כמו שנידון למוות לפעמים מחכה עשרות שנים בהוצאתו להורג תוך שהוא עושה הכול על מנת למנוע זאת. (צר לי על ההקבלה אך היא לצורך המחשה בלבד)

לפיך, עסקים במשבר קטנים כגדולים, קחו לכם יועץ עסקי שיכוון ויוביל להוציא מבור ולהפריח שממה.

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן