עסקים באילת חייבים ייעוץ עסקי

עסקים באילת חייבים ייעוץ עסקי

את תחילת דרכי כיועץ עסקי ויועץ לעסקים לא התחלתי לפני שעברתי את כול מעמורות עולם העסקים, השיווק, הניהול, והמכירות בישראל ובעולם..במהלך חיי הארוכים כאשר אני עובר מתקופת הדליגנס שטלפונים לא היו בבתים ועד היום שהטכנולוגיה היא חלק חשוב בחיים העסקיים שלנו (לאוו דווקא עסקיים) אני מכיר את אילת, אני מכיר את מה שהעיר אילת עוברת, אני מודע כי עיקר התעסוקה באילת מבוססת תירות פנים וחוץ..אבל אני לא בטוח שכול התושבים באילת מנצלים נכון את הפוטנציאל הענק שיש לעיר הזאת מבחינת יזמות, פיתוח עסקים, וקיום של עסקים קיימים, לא כול תושבי אילת מתפרנסים מעסקים יש רבות שלא אך אני חושב שיזם צעיר יכול להתחיל לבנות עסק באילת שיכול לקדם אותו בחיים, העניין הוא רק רצון אורך זמן ומוטוביציה…אילת היא עיר עם פוטנציאל עסקי רחב..ואנה מכם אל תתיחסו למצב הקיים בשוק בקטע של התחרות, הריבוי, מיקור החוץ וכול תחלואי העסקים בעולם היום…אדם עם מוטיבציה יכול להרים את העסק הקיים שלו  בדיוק כמו יזם חדש שרוצה להרים מיזם או עסק בעיר ברוכת תיירים ותנועה כמו אילת…דורון עמית יועץ לעסקים, יועץ להקמת עסקים, יועץ לבידול ופרסום..והוא ערוך ללוות אותך במיזם החדש או הקיים שלך…

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן