עם התחושה שלכם אומרת "משהו לא בסדר בעסק" למי אתם פונים?

עם התחושה שלכם אומרת "משהו לא בסדר בעסק" למי אתם פונים?

מי קובע עם העסק שלכם טוב!

מי יכול לעזור לעסק במצב של משבר!

מי האדם איתות תיעצו בזמן משבר בחברה!

משבר זה לא רק כסף חסר, מחזור הלוואה, משבר זה גם בנפול המכירות, בשינוי והזזת סדרי העדיפויות, במשבר בין שותפים, משבר עם עובדים, עובד שעזב לטובת מתחרה ועוד רבים אחרים! מי ייתן לכם את הכוח והכוון להמשיך לאחוז בעסק או ייתכן לסגור או למכור את העסק? האם זה יהיה רואה החשבון, האם זה יהיה כלכלן, האם זה יהיה מאכר אשר תפקידו למצוא משקיעים  או קונים (האם תסמכו על המאכר הזה כפי שאני סמכתי ובסופו של יום הוא התגלה כסוכן כפול) האם תצליחו למצוא מבין אלה היועצים לכם את האחד נטול האינטרסים הצדדיים והאישיים שיהיה לימינכם? הרבה שאלות, הרבה תהיות, ואמת אחד!

כ יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי אני ער לטרמינולוגיה הקבוע האומרת כי בכול דבר הקורא בעסק שלי אני אפנה קודם כול לרואה החשבון שלי, או את אלה האומרים בא ניקח ייעוץ עסקי כלכלי שיעשה לנו סדר במספרים, או נלך לעורך הדין שלנו וניוועץ בו בנושא העסק שלנו. ובנושא הזה יש לי מענה חלקכם יגיד כי זה אינטרסנטי אבל המבינים עניין יגידו נכון!

רואה חשבון

תפקידו של זה לייעץ ברמת ההתנהלות החוקית בעסק מבחינת חוקי מס ההכנסה, ביטוח לאומי, ותנאי העסקת עובדים, בנוסף לדוחות חודשיים הנפלטים מהמחשב כתוצאה מהפעילות העסקית שלכם, והגשת דוח שנתי או מאזן מבוקר לשלטונות מס ההכנסה, ואולי פעם ב-4 שנים ישיבה שניים או שלוש לסגור שומה של ארבע שנים.

כלכלן/ אשר גם נקרא יועץ עסקי כלכלי

הכשרתו של זה בתחום הכלכלה והמספרים, והוא למעשה עושה לכם סדר במספרים הקיימים של העסק, הוא יכול להכין תוכנית עסקית כלכלית בלבד (הווה אומר על פי המידע הקיים בספרי העסק או הסיפור שאתם מספרים לו בכדי שיכין תוכנית כלכלית כמצגת לבנק )

ייעוץ עסקי ליווי עסקי

התמחותו של זה המקור שלה יסודו במקום אחד והוא: היותו יזם, בעל עסקים, מנהל חברות שלו עצמו, כזה שלקח סיכונים, כזה שהבין מה זה סיכוי מול סיכון, כזה שידע למתג, לשווק, להביא מימון, להכיר את תחום החוק, המיסוי, הכלכלה, כזה שיודע לקרוא דוחות ולזהות "תקלות" כזה שקודם כול עשה שנים רבות לביתו! כזה שידע נפילות, עליות, הצלחות, כישלונות, כזה שיודע מה זה עסקים על כול הסובב אותם. כזה שהפעיל עובדים, העסיק עובדים, פיטר, קלט, העסיק נותני שירותים והבין את המהות העיקרית בעסק! אם אין אני לי מי לי! זה היועץ והמלווה האולטימטיבי המשמש כצלע שני בעסק, בחברה ובארגון, הן אם זה עסק או מיזם חדש והן אם זה עסק קיים.

 כך תמנע מצרות בעסק הבא שלך

כאשר בעלי עסקים או מנהלי חברות יפסיקו להכריז כי התייעצנו עם רואה החשבון בנושא תפעול וניהול העסק, אזי אבין כי הם הטמיעו את מה שהם צריכים כחלק מהעסק. 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן