אל תבזבזו סתם כסף על פרסום יקר! לפרסם אתם חייבים.

אל תבזבזו סתם כסף על פרסום יקר! לפרסם אתם חייבים.

עסקים ופרסום!

עסקים בלי פרסום לא הולכים ביחד.

כמו בכול דבר "אין יש מאיין"

עסקים החפצים בלקוחות חייבים להשקיע בפרסום.

פרסום בסיסי הוא מצוי ופרסום המחדש כול יום את העסק מחדש הוא רצוי.

לא! אני לא אומר לעסקים בישראל לפרסם כמו 100 המפרסמים הגדולים, עם כוח הפרסום הענק, עם המסרים המתחדשים חדשות לבקרים, עם הפרסום ברדיו, בטלוויזיה, בשלטי חוצות, בקמפיינים, במסיבות חוף, או על עמוד בכול פינת רחוב. 

במאמר זה אני מדבר על אותם עסקים קטנים בינוניים וגדולים שכוח הפרסום לא נמצא בכיסם.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני ער לסטטיסטיקה האחרונה שנערכה ע"י "בזק" אחד המפרסמים במנועי החיפוש 144 המתאר מצב כי למעלה מ-34% מהעסקים הקטנים בישראל לא מפרסמים כלל וכלל באיזה שהוא ערוץ פרסום! כול הלקוחות המבקרים עסקים אלה הם או לקוחות קבועים או לקוחות המגיעים תוך שמועה מפה לאוזן. וכפי שאנו כבר מכירים את עובדות החיים עסק שלא מתקדם רק הולך אחורה עד דעיכה מוחלטת.

כ יועץ עסקי ומי שמירב זמנו עסוק בקידום וטיפוח עסקים בישראל ובעולם אני מסתכל על הכוס המלאה של העסקים שכן מפרסמים ומוצא כי למעלה מ-75% חש אתרי אינטרנט אבל רק 42% מהם מקדמים את האתרים שלהם במנועי החיפוש השונים ובראשם גוגל.

כמו שאנו מבינים אתר אינטרנט של חברה לא מביא לקוחות סתם רק כי הוא נמצא על מנת להכניס את אתר האינטרנט לקוחות או מתעניינים פוטנציאלים חייבים לקדם את האתר והיום יש שיטות מצוינות לקדם אתרים באינטרנט לא דווקא בשיטה האורגנית אלה דווקא בתוכנית הפרסום המוצלחת של ADWORDS אשר אתה אפשר לעשות פלאים בתחום קידום האתרים.

זה ברור שלא כולם יכולים לפרסם, העלויות הם די גבוהות להרבה מאד עסקים בישראל, אבל לדעתי יש אפשרות לפרסם את העסק כמובן עם מסרים נכונים ולא מסר כמו "אנחנו החברה המובילה והמצליחה בתחום ה…. בישראל" יש מסרים שאיתם עסק קטן בינוני או גדול אשר לא משקיע הון בפרסום יכול להוביל ובהצלחה ייתרה.

 מדוע חייבים יועץ עסקי 

קחו לדוגמא יבואן של כלים לתעשייה מסוימת, פותחים דפי זהב, או קונים רשימת כתובות של לקוחות פוטנציאלים, או אפילו מעתיקים כתובות ממנוע החיפוש ומזמינים אותם לתצוגה של חידושים בתחום הכלים שהם מייבאים, עושים זאת באולם או של בית מלון או במקום הרבה יותר זול, מזמינים "קייטרינג" מכינים נאום קצר, פותחים שולחן מכירות והזמנות, וכך יוצרים בזז בתחום התעסקות היבואן, אני יכול למצוא בכול תעשיה או שירותים פתרונות ורעיונות כאלה ואחרים על מנת להרים את הפרסום בדרכים שונות ומשונות וכול זה על מנת ליצור פרסום ומכירות ליבואן.

אני טוען, כי לא צריך להשקיע עשרות ומאות אלפים בפרסום, יש דרך לפרסם את המוצר או השירות שלך על מנת להביא את בשורת המוצרים שלך ללקוח ולהניע אותו למכירה, גם בתחום הקמעונאי וגם בתחום תעסוקת ההתמחות של כול עסק ועסק.

להיות ללא פרסום כלל או להשתמש בשיטות פרסום לא מניבות, חבל!

דורון עמית יועץ עסקי מומחה בתחום משברים וקידום עסקים  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן