עולם המחשוב בתחום העסקים

עולם המחשוב בתחום העסקים

כבר היום מחליף המחשב והטכנולוגיה הגם שמדובר בתעשיות אנושיות קרי תעשיית הבריאות, נגלה בהם רכיבים דיגיטאליים המחליפים ידי אדם…למעשה המחשב מעבר לשימושים הרציונאליים שעד לפני שתיים או שלוש עשורים יכולנו להסתדר בלעדיו מחליף את המין האנושי גם ברמות האינטלגנציה והחשיבה.לדוגמא קחו את גוגל עם התרגומון שפיתח (אלגוריתים קורא את הכתוב ומתרגם אותו ל רוב השפות המוכרות) אז נכון שהדיוק ממנו והלאה אבל כבסיס  לתרגום או הבנת הנאמר הכלי הוא מבריק…או GPS אני עבדכם הנאמן מכיר את הארץ על בוריה..אך לא להאמין כמה אני נזקק למכשיר GPS כאשר אני יוצא למרחבים אחרים מסביבת מגורי….(פעם היינו מתקשרים לחבר ושואלים איך מגיעים-היום אתה שואל רק את הכתובת והצד השני יודע שיש לך GPS ותגיע אליו) בדיוק כמו שהמערכת האנושית שלנו קרי המוח שהתפתח לאורך מיליוני שנים והגיע לאן שהגיע-ועדיין זה לא סופו כך היישומים של המחשב יכולים להביא אותנו למקומות שאת התוצאות שלהם יכולנו לראות בסרטים הבידיוניים…..לכול התהליך הזה יש בעייה אדירה אחת כלל עולמית…משרה שנתפשת ע"י טכנולוגיה לא חוזרת להיות אנושית…וכמה כאלה יש?…האמת שהטכנולוגיה אמורה להביא עלינו חיים של נוחות..ואכן זה כך…אבל השאלה הגדולה מכול ממה נתפרנס?…האם הכלכלה המוכרת לנו תעלם? האם כסף לא יהיה המניע שלנו בעוד X שנים? לדעתי נכון..אבל יש  חומר למחשבה…וחזון עתידי לא כול כך ברור…הכיצד? דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן