עולם במצוקה כלכלית

עולם במצוקה כלכלית

,חברה זה לא צחוק…אירופה לקראת מיתון עמוק וממושך….והדרך היחידה  להתחיל לצאת מהמשבר זה להשען על מדינה אחת ושמה גרמניה….בוא נאמר שאם לא יעשו צעדים כואבים אך לא מכאיבים בדמות הלואות ישירות לבנקים האירופאים על מנת שיוכלו להגדיל את ההון העצמי שלהם …מבלי לגרום  להגדלת הגרעון במדינות הנחשלות…(כן אני מדבר על אירופה המערבית)….עוד דבר שיוכל לעזור לאירופה בתקופה הנראת לעיין היא הנפקת אגרות חוב מדיניות שיקנו ע"י קרנות ובמקרה זה הקרן שהוקמה להצלת מדינות אירופה…בדרך זאת  תמנע צנע או רפורמות  מרחיקות לכת כדוגמת אלה שראינו ביוון……למעשה  את הלחץ מדינות אירופה מפנות מול גרמניה שם היציבות הכלכלית והפיננסית איתנה בגלל התל"ג הגבוהה, יכולת הייצור והיצוא של מדינה זאת ועמידות הבנקים שלה…..לדעתי אם אירופה תתאחד כמו שהיא מראה איחוד כזה בתקופה האחרונה יש סיכוי שלזמן הקצר תהיה הקלה מסוימת אבל מאחר ואגרות חוב צריך לפרוע אני עדיין לא רואה מה יוביל במהלך השנים יכולת פרעון של אגרות החוב שהונפקו קודם….בכלל כול התפירות האלה הם כמו  לגלות טפח ולהסתיר טפחיים..ולכן אני לא בונה גדולות ונצורות לכלכה האירופאית שגם מושפעת משאר כלכלות העולם…דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן