עבודה בקניון זו השתעבדות לעסק

עבודה בקניון זו השתעבדות לעסק

האם ההצעה של מנכ"ל רשת הלפרין לסגור חנויות קניון בשעה 19.00 בערב ולהשאיר אותם סגורים גם במוצ"ש. היא הצעה שיכולה להתקבל בקרב הצרכנים. 

בואו בכתבה זאת נבחן את ההצעה, כפי שהוצגה בכנס הרשתות שהתקיימה באילת. 

מה שאומר יעקב הלפרין מנכ"ל רשת "הלפרין" הוא שיש לתת גם חיים לבעלי הרשתות, לעובדים, שנדרשים לעבוד גם עד שעות מאוחרות בלילה וגם במוצ"ש, ואני אומר רק בגלל הסיבה הזאת הייתי מחבק את הצעתו חיבוק ענק, ולא רק… 

ראו, תרבות הקניות אצלנו הפכה לטירוף, אפילו את טירוף הקניות האמריקאי עברנו, הפרסומות, צורחות לנו באוזניים, בעיניים ובאף. קנו, קנו, קנו, מרכזי הקניות קרובים אלינו יותר מתמיד עקב ריבוי מתחמי  הקניות שהתפתחו בעשור האחרון בלי כול פרופורציה, רשתות חדשות הוקמו, מחנות אחת בקניון חילקו אותה ל-4 חנויות בשביל שלכולם יהיה מקום, לאן הולכים, לקניון, למרכז הקניות, זה הבילוי העכשווי ותרבות הבילוי לעם במדינת ישראל. 

מה היה קורה, אם החנויות בקניון היו נסגרות ב-9 בערב, (כמובן שמרכזי הבידור וההסעדה לא) בעלי הרשתות היו חוסכים כסף יקר שעולה להם אחזקת הסניף עד השעה 22.00, חשמל היה נחסך, כסף על שעות נוספות יקרות היה נחסך, ובעלי הרשת היו הולכים לישון קצת יותר רגועים, וזה ביום חו"ל. 

במוצ"ש שזה לא ערב קניות, אלה ערב בילוי לעם ישראל, היו יוצאים אנשים, גם למרכזי הקניות, אבל בלי הלחץ של הילדים, באמם תקנו לי, אני רוצה את זה אני רוצה כזה. או יותר גרוע מזה אלה מרכזי הקניות שפתוחות כול השבת. למה? יש כול כך הרבה מה לעשות בשבת, למה גם אותו לנצל בהמולת קניות, ובעסקי היום יום. בנינו חסר מה לעשות בשבת? 

אבל מה קורה, מאחר ובעל רשת אחת פותח אז ברור שכול השאר יפתחו, מה, השני יפתח ואני לא. 

אני רוצה להזכיר לעם ישראל, כי פעם גם אוטובוסים לא נסעו בשבת, קל וחומר חנויות. וכולם הסתדרו, ואנשים ומשפחות נהנו בשבת, ולא היה טירוף קניות שכזה, והיה זמן להיות עם המשפחה, עם החברים וזה ממש היה כיף, אפילו חילונים גמורים נהנו מהשבת שניתנה להם. 

מדברים היום על שבת ארוכה, כלומר שישי, ושבת ויום ראשון. אתם מתארים לכם מה יהיה בחגיגת הקניות, הרי כבר היום אנשים לא משתמשים עם 60% ממה שהם קונים. לאור החוק החדש שאני מקווה שלא יקום אנשים לא ישתמשו עם 90% ממה שיקנו בעל כורכם בלהעביר את הזמן במרכזי הקניות. 

חשבו על זה, ולא בגלל שאמר את הדברים אדם דתי. אין כאן כול קשר לדת או לחילוניות, פשוט יש כאן טירוף אחד גדול ופספוס ענק של עם ישראל להעביר את השבת וצאתו במפגשים יותר מענינים.  

חייבים לקבל יעוץ עסקי

התקשרו עם דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן