עבודה בקניון זו השתעבדות לעסק

עבודה בקניון זו השתעבדות לעסק

האם ההצעה של מנכ"ל רשת הלפרין לסגור חנויות קניון בשעה 19.00 בערב ולהשאיר אותם סגורים גם במוצ"ש. היא הצעה שיכולה להתקבל בקרב הצרכנים. 

בואו בכתבה זאת נבחן את ההצעה, כפי שהוצגה בכנס הרשתות שהתקיימה באילת. 

מה שאומר יעקב הלפרין מנכ"ל רשת "הלפרין" הוא שיש לתת גם חיים לבעלי הרשתות, לעובדים, שנדרשים לעבוד גם עד שעות מאוחרות בלילה וגם במוצ"ש, ואני אומר רק בגלל הסיבה הזאת הייתי מחבק את הצעתו חיבוק ענק, ולא רק… 

ראו, תרבות הקניות אצלנו הפכה לטירוף, אפילו את טירוף הקניות האמריקאי עברנו, הפרסומות, צורחות לנו באוזניים, בעיניים ובאף. קנו, קנו, קנו, מרכזי הקניות קרובים אלינו יותר מתמיד עקב ריבוי מתחמי  הקניות שהתפתחו בעשור האחרון בלי כול פרופורציה, רשתות חדשות הוקמו, מחנות אחת בקניון חילקו אותה ל-4 חנויות בשביל שלכולם יהיה מקום, לאן הולכים, לקניון, למרכז הקניות, זה הבילוי העכשווי ותרבות הבילוי לעם במדינת ישראל. 

מה היה קורה, אם החנויות בקניון היו נסגרות ב-9 בערב, (כמובן שמרכזי הבידור וההסעדה לא) בעלי הרשתות היו חוסכים כסף יקר שעולה להם אחזקת הסניף עד השעה 22.00, חשמל היה נחסך, כסף על שעות נוספות יקרות היה נחסך, ובעלי הרשת היו הולכים לישון קצת יותר רגועים, וזה ביום חו"ל. 

במוצ"ש שזה לא ערב קניות, אלה ערב בילוי לעם ישראל, היו יוצאים אנשים, גם למרכזי הקניות, אבל בלי הלחץ של הילדים, באמם תקנו לי, אני רוצה את זה אני רוצה כזה. או יותר גרוע מזה אלה מרכזי הקניות שפתוחות כול השבת. למה? יש כול כך הרבה מה לעשות בשבת, למה גם אותו לנצל בהמולת קניות, ובעסקי היום יום. בנינו חסר מה לעשות בשבת? 

אבל מה קורה, מאחר ובעל רשת אחת פותח אז ברור שכול השאר יפתחו, מה, השני יפתח ואני לא. 

אני רוצה להזכיר לעם ישראל, כי פעם גם אוטובוסים לא נסעו בשבת, קל וחומר חנויות. וכולם הסתדרו, ואנשים ומשפחות נהנו בשבת, ולא היה טירוף קניות שכזה, והיה זמן להיות עם המשפחה, עם החברים וזה ממש היה כיף, אפילו חילונים גמורים נהנו מהשבת שניתנה להם. 

מדברים היום על שבת ארוכה, כלומר שישי, ושבת ויום ראשון. אתם מתארים לכם מה יהיה בחגיגת הקניות, הרי כבר היום אנשים לא משתמשים עם 60% ממה שהם קונים. לאור החוק החדש שאני מקווה שלא יקום אנשים לא ישתמשו עם 90% ממה שיקנו בעל כורכם בלהעביר את הזמן במרכזי הקניות. 

חשבו על זה, ולא בגלל שאמר את הדברים אדם דתי. אין כאן כול קשר לדת או לחילוניות, פשוט יש כאן טירוף אחד גדול ופספוס ענק של עם ישראל להעביר את השבת וצאתו במפגשים יותר מענינים.  

חייבים לקבל יעוץ עסקי

התקשרו עם דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן