סדנאות בניהול ושיווק

אני מאמין כי לחלק מכם יוצא לראות את "מלחמת הכוכבים" המגיע אלינו במיילים בין ה"גורויים", אלה שמזמינים אותנו כול הזמן להרצאות שיווק, או שמבטיחים לנו קיצורי דרך בעשיית עסקים, ב-אייך עושים עסקים, איך מוכרים, איך משווקים, איך מתנהלים בעסק והכול בקורסים קצרים וזריזים שאחרי זה אתם הופכים לאנשי עסקים הטובים ביותר, לאנשיי השיווק הטובים ביותר ובכלל העסק שלכם או המיזם שלכם עולה להמראה בנאס"א עד הירח! נו טוב!

המדהים בכול הנושא שתוך כדי "מלחמת הכוכבים" הבנו כולם כי עלות של קורס כזה מגיע ל-50.000 ₪ (חמישים אלף שקל) תגידו זה לא הזוי? מה מקבלים בשביל 50.000 ₪? יש היום מכוניות שאפשר לרכוש ב-50.000 ₪, אפשר להשלים תואר אקדמאי ב-50.000 ₪? מה מספרים שם בקורסים האלה שהמחיר הוא 50.000 ₪. 

האמת שלא הייתי מעלה על דמיוני שקורס שניתן כ-"קורס" שטיפת מוח לבעלי עסקים או כאלה שרוצים להיות אנשי מכירות טובים ואשר להם כינויים מוזרים, שיטות ייחודיות למרצה, וההצגה הכי טובה בעיר, יכול לעלות כול כך הרבה כסף. יותר מזה לא מזמן שמעתי הרצאה של "גורו" בתחום העסקים, ההרצאות לעסקים, כזה שמזמינים אותו לכול מיני מוסדות שאומר ומכריז כי שכרו יקר מאד והוא גובה עבור שעת ייעוץ 3500 ₪.

שיווק ומכירות 

חברה! אתם מבינים מה אני כותב כאן? אתם מבינים שנולד כאן עיסוק ששווה מיליונים? אתם מבינים שכול אותם "גורויים" אשר חלק מהם בוגרי תארים באוניברסיטה או במכללה  שכלל לא קשורים לניהול עסקים בפועל, שיווק עסקים, מכירות, פרסום, ניסיון והתמצאות בשוק העסקי, כאלה שבחיים לא נלחמו בשיניים על הישרדות וקיומו של עסק, ובכלל ידע שיכין אנשי עסקים או כאלה שרוצים ללמוד איך מנהלים עסקים ומשווקים לחיים האמתיים.

חברים! בכדי לנהל עסק נכון, בכדי להחליט עם לפתוח עסק, בכדי לקבל החלטה עם ללכת על יזמות כזאת או אחרת, בכדי להביא את העסק החולה להיות עסק בריא, בכדי לנהל את העסק או החברה יותר נכון, בכדי לשווק, למכור, להמציא את עצמך כול יום מחדש, אתם פשוט "משוגעים" אם תשלמו 50.000 ש"ח עם הנחה של 3500 ₪. זה הזוי! זה לא רציונלי!

קחו לכם ייעוץ עסקי או ליווי עסקי שילווה אתכם 6 חודשים, ילך אתכם יד ביד, יעבוד אתכם ביחד באופן אישי ולא ציבורי, יטפל ביחד אתכם במקצוע בו אתם עוסקים, וביחד תצעידו את העסק או החברה שלכם בעלות הרבה יותר פחותה! אני לא מבין מה קורה כאן! זאת פשוט לא מובן. אנשי עסקים או בעלי עסקים אינטליגנטים הם ולא ברור  לי איך הם נסחפים  לשרלטנות הגובה 50.000 ₪ בעבור שמיעת הרצאות, אחיזת עיניים, משנתם של מאחזי עיניים בארץ ובחו"ל, ולזה קוראים ייעוץ עסקי כהכנה לניהול ושיווק העסק שלך.

מדהים!   

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן