סדנאות בניהול ושיווק

אני מאמין כי לחלק מכם יוצא לראות את "מלחמת הכוכבים" המגיע אלינו במיילים בין ה"גורויים", אלה שמזמינים אותנו כול הזמן להרצאות שיווק, או שמבטיחים לנו קיצורי דרך בעשיית עסקים, ב-אייך עושים עסקים, איך מוכרים, איך משווקים, איך מתנהלים בעסק והכול בקורסים קצרים וזריזים שאחרי זה אתם הופכים לאנשי עסקים הטובים ביותר, לאנשיי השיווק הטובים ביותר ובכלל העסק שלכם או המיזם שלכם עולה להמראה בנאס"א עד הירח! נו טוב!

המדהים בכול הנושא שתוך כדי "מלחמת הכוכבים" הבנו כולם כי עלות של קורס כזה מגיע ל-50.000 ₪ (חמישים אלף שקל) תגידו זה לא הזוי? מה מקבלים בשביל 50.000 ₪? יש היום מכוניות שאפשר לרכוש ב-50.000 ₪, אפשר להשלים תואר אקדמאי ב-50.000 ₪? מה מספרים שם בקורסים האלה שהמחיר הוא 50.000 ₪. 

האמת שלא הייתי מעלה על דמיוני שקורס שניתן כ-"קורס" שטיפת מוח לבעלי עסקים או כאלה שרוצים להיות אנשי מכירות טובים ואשר להם כינויים מוזרים, שיטות ייחודיות למרצה, וההצגה הכי טובה בעיר, יכול לעלות כול כך הרבה כסף. יותר מזה לא מזמן שמעתי הרצאה של "גורו" בתחום העסקים, ההרצאות לעסקים, כזה שמזמינים אותו לכול מיני מוסדות שאומר ומכריז כי שכרו יקר מאד והוא גובה עבור שעת ייעוץ 3500 ₪.

שיווק ומכירות 

חברה! אתם מבינים מה אני כותב כאן? אתם מבינים שנולד כאן עיסוק ששווה מיליונים? אתם מבינים שכול אותם "גורויים" אשר חלק מהם בוגרי תארים באוניברסיטה או במכללה  שכלל לא קשורים לניהול עסקים בפועל, שיווק עסקים, מכירות, פרסום, ניסיון והתמצאות בשוק העסקי, כאלה שבחיים לא נלחמו בשיניים על הישרדות וקיומו של עסק, ובכלל ידע שיכין אנשי עסקים או כאלה שרוצים ללמוד איך מנהלים עסקים ומשווקים לחיים האמתיים.

חברים! בכדי לנהל עסק נכון, בכדי להחליט עם לפתוח עסק, בכדי לקבל החלטה עם ללכת על יזמות כזאת או אחרת, בכדי להביא את העסק החולה להיות עסק בריא, בכדי לנהל את העסק או החברה יותר נכון, בכדי לשווק, למכור, להמציא את עצמך כול יום מחדש, אתם פשוט "משוגעים" אם תשלמו 50.000 ש"ח עם הנחה של 3500 ₪. זה הזוי! זה לא רציונלי!

קחו לכם ייעוץ עסקי או ליווי עסקי שילווה אתכם 6 חודשים, ילך אתכם יד ביד, יעבוד אתכם ביחד באופן אישי ולא ציבורי, יטפל ביחד אתכם במקצוע בו אתם עוסקים, וביחד תצעידו את העסק או החברה שלכם בעלות הרבה יותר פחותה! אני לא מבין מה קורה כאן! זאת פשוט לא מובן. אנשי עסקים או בעלי עסקים אינטליגנטים הם ולא ברור  לי איך הם נסחפים  לשרלטנות הגובה 50.000 ₪ בעבור שמיעת הרצאות, אחיזת עיניים, משנתם של מאחזי עיניים בארץ ובחו"ל, ולזה קוראים ייעוץ עסקי כהכנה לניהול ושיווק העסק שלך.

מדהים!   

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן