סדנאות בניהול ושיווק

אני מאמין כי לחלק מכם יוצא לראות את "מלחמת הכוכבים" המגיע אלינו במיילים בין ה"גורויים", אלה שמזמינים אותנו כול הזמן להרצאות שיווק, או שמבטיחים לנו קיצורי דרך בעשיית עסקים, ב-אייך עושים עסקים, איך מוכרים, איך משווקים, איך מתנהלים בעסק והכול בקורסים קצרים וזריזים שאחרי זה אתם הופכים לאנשי עסקים הטובים ביותר, לאנשיי השיווק הטובים ביותר ובכלל העסק שלכם או המיזם שלכם עולה להמראה בנאס"א עד הירח! נו טוב!

המדהים בכול הנושא שתוך כדי "מלחמת הכוכבים" הבנו כולם כי עלות של קורס כזה מגיע ל-50.000 ₪ (חמישים אלף שקל) תגידו זה לא הזוי? מה מקבלים בשביל 50.000 ₪? יש היום מכוניות שאפשר לרכוש ב-50.000 ₪, אפשר להשלים תואר אקדמאי ב-50.000 ₪? מה מספרים שם בקורסים האלה שהמחיר הוא 50.000 ₪. 

האמת שלא הייתי מעלה על דמיוני שקורס שניתן כ-"קורס" שטיפת מוח לבעלי עסקים או כאלה שרוצים להיות אנשי מכירות טובים ואשר להם כינויים מוזרים, שיטות ייחודיות למרצה, וההצגה הכי טובה בעיר, יכול לעלות כול כך הרבה כסף. יותר מזה לא מזמן שמעתי הרצאה של "גורו" בתחום העסקים, ההרצאות לעסקים, כזה שמזמינים אותו לכול מיני מוסדות שאומר ומכריז כי שכרו יקר מאד והוא גובה עבור שעת ייעוץ 3500 ₪.

שיווק ומכירות 

חברה! אתם מבינים מה אני כותב כאן? אתם מבינים שנולד כאן עיסוק ששווה מיליונים? אתם מבינים שכול אותם "גורויים" אשר חלק מהם בוגרי תארים באוניברסיטה או במכללה  שכלל לא קשורים לניהול עסקים בפועל, שיווק עסקים, מכירות, פרסום, ניסיון והתמצאות בשוק העסקי, כאלה שבחיים לא נלחמו בשיניים על הישרדות וקיומו של עסק, ובכלל ידע שיכין אנשי עסקים או כאלה שרוצים ללמוד איך מנהלים עסקים ומשווקים לחיים האמתיים.

חברים! בכדי לנהל עסק נכון, בכדי להחליט עם לפתוח עסק, בכדי לקבל החלטה עם ללכת על יזמות כזאת או אחרת, בכדי להביא את העסק החולה להיות עסק בריא, בכדי לנהל את העסק או החברה יותר נכון, בכדי לשווק, למכור, להמציא את עצמך כול יום מחדש, אתם פשוט "משוגעים" אם תשלמו 50.000 ש"ח עם הנחה של 3500 ₪. זה הזוי! זה לא רציונלי!

קחו לכם ייעוץ עסקי או ליווי עסקי שילווה אתכם 6 חודשים, ילך אתכם יד ביד, יעבוד אתכם ביחד באופן אישי ולא ציבורי, יטפל ביחד אתכם במקצוע בו אתם עוסקים, וביחד תצעידו את העסק או החברה שלכם בעלות הרבה יותר פחותה! אני לא מבין מה קורה כאן! זאת פשוט לא מובן. אנשי עסקים או בעלי עסקים אינטליגנטים הם ולא ברור  לי איך הם נסחפים  לשרלטנות הגובה 50.000 ₪ בעבור שמיעת הרצאות, אחיזת עיניים, משנתם של מאחזי עיניים בארץ ובחו"ל, ולזה קוראים ייעוץ עסקי כהכנה לניהול ושיווק העסק שלך.

מדהים!   

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן