ניהול תזרים מזומנים המלצות

ניהול תזרים מזומנים המלצות

יעוץ עסקי, יעוץ לעסקים, יועץ שיווק, יעוץ לעסקים קטנים…ליווי עסקי, ליווי עסקי בתל אביב

איך מנהלים תזרים מזומנים…דורון עמית יעוץ עסקי. הדרך הנכונה והקלה ביותר לנהל היום את תזרים המזומנים של העסק מתבצעת דרך בנייה של טופס אקסל…. יש לערוך בצד ימין של הטופס טורים המראים את דף ההכנסות…הכנסות מזומן…הכנסות מכרטיסי אשראי…הכנסות מצ'קים…וכמובן לשתול את סכומי הצ'קים הדחויים בתאריכי הפירעון שלהם…נתקלתי עם לקוחות אשר סיפקתי להם את תבנית דוח האקסל כי צקים דחויים נרשמו בתאריכי הפקדתם ולא בתאריך הפירעון בפועל…לאחר שהכנסנו את הטורים ב(זכות) אנו מכניסים בצד השני של הדף את סעיף ההוצאות…צקים דחויים שנתנו. הוראות קבע שהתחייבנו עליהם…..משכורות, תשלום למוסדות, ובמידה וקיימים הלוואות לעסק אזי יש להכניס את סכום ההלוואה במועד פירעונה…כמובן שיש להכניס את ייתרת הפתיחה לאותו יום תחילת ניהול תזרים המזומנים או לזכות או לחובה….בדרך זאת מתקבלת תוצאה של סיכום יומי (הכנסות והוצאות) וסיכום חודשי רץ….בדרך זאת במידה ומילאנו נכון את עמודות ההוצאות וההכנסות אזי נקבל מצב מדויק וצפוי של היתרות שלנו בבנק….חשוב לציין כי מאחר וההוצאות הם קבועות וההכנסות משתנות…יש לתת הערכה של כניסות כספים ע"פ שקלול של כניסת הכספים 3 חודשים קודם….ייעוץ עסקי. ליווי עסקי, יועץ לעסקים קטנים

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן